Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

melexin kıss dilini mi yuttunn

beni altıma ettirdin uzaktan seyrediyosun galibaa..

evet ya,başına yeni bi felaket gelmiş olmasın

Sağol leylakım, yarın başlıyorum tekrar yürüyüşe, 3 gün oruçtan dolayı yürümemiştim bu konuda papadiyayı tek geçerim, oruçken bile bırakmadı

Gerçekten ya... Ramazan orucunda bile yürümüştü papadiya. Ben de 3 gündür oruçtum. Bu kısa günlerde bile yürümeye cesaret edemedim.

kıss o kaaa felaket gelmiş ki başına,herşyi doğal karşılar olmuşsun
insan o korkudan sonra nasıl uyur

kızım ööyle bi anlatıyorsun kii felaketlerin bile komikk..seviyom ben seni vesselamm yoksa hiç kötülüğünü ister miyim bebişimm

evet canım 7. sınıf..sınıf öğretmenleriydi branşı bilgisayar teknoloji ve tasarım galiba:44::44:

ama adam çok ilgili..bütün notlarını ve diğer derslerden hangi konuyu işleyip işlemediklerini falan hep biliyor..kitaplarını tek tek kontrol etti
hesap sordu bizimkine çok hoşuma gitti beyaaa

nekaa güzel kilo verişinin farkedilmesi di mi canım ..harikasın

melexin kıss dilini mi yuttunn

beni altıma ettirdin uzaktan seyrediyosun galibaa..

kıss o kaaa felaket gelmiş ki başına,herşyi doğal karşılar olmuşsun
insan o korkudan sonra nasıl uyur

1-2 saat kendimize gelemedik. 1 saat kadar da spliti sökmeye çalıştık. Gün aydınlanınca da Hertürlü ortama alışkın bünyemiz buna da alıştı ve biz mışıl mışıl uyuduk

Biliyorum tabi ki canım Ama topiğe gelen yabancı birinin okuduğunu düşünsene . Diyecek sadistler , mozaşistler topiğine düştüm galiba Biriin kafa göz kopuyor , diğerleri gülmekten altına işiyor
5 lt yeter galiba sanursamm
Ben yine de 7 Lt alayım. Yedekli. Garanti olsun

Son düzenleme:
Ben de çıkayım artık kızlar . Vukaat raporumu verdim. Siz değerlendiriverin artık. Toplantı yüzünde 5 saat ayakta bekledim. Ayak tabanlarım zonkluyor. Leptini bol geceler

evet yaa millet anlamaz bizi.
olur bacım 7 lt de olur kabulümdür

Birdy iyidir inşallah. Dün ense kökü ağrıyordu :26:

iyidir canım inşallah..gerçi bugün gelmiş bahsetmemiş ama:44::44:
gelirse soralımm tansiyon normal insanların gibi çıkmış mı yoksa melexin gibi inmiş mii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…