Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yaptığn yemekleri siz yememiş miydiniz??? Bu sefer de ben mi yanlış anladım???

Benim kızım da evde hiç ders çalışmaz. Ama derste çok iyi konsantre oluyormuş.

Kızımın okulunda geçen yıl öğrenme metodları diye bir test yapmışlardı. Kızım soğuk, sessiz, informal ortamda çalışmayı seviyor gibi 3 sayfalık test sonucu verdiler. Yere uzanarak ders çalışırsa karışmayın dediler mesela. Sanırım senin kızın da öyle. Her çocuğun çalışma şekli farklı oluyor galiba.

biz de yedik kalmıştı canım:KK34:..belki 2-3 kişi gelirler diye fazla yapmıştım..yanlış anlamadın yanii:KK1::KK1:

ama öğretmeni çalışmadan bukadar başarılı olabiliyorsa biraz takviyeyeyle daha iyi olur ..sınav için gerekli dedi..okul için yeterli ama 8. sınf sınavında takviye ders çalışması lazım..

bana benzemiş aslında..bende evde ders çalışmazdım..hep derste öğrendiğimle girerdim sınavlara..ama şimdi çok pişmanım..annemler bunu farkedip keşke daha iyisini yapman için ekstra çalışmam gerektiğini söyleselerdi..:KK5::KK5: şimdi çok daha iyi yerlerde olabilirdimm..gençlikte insan günü düşünüyor..gelecek umurunda olmuyor..:KK5::KK5:

offf amma çok yazdım yoruldum yaww..:KK53::KK53:

sizler de iyisiniz:KK16::KK16:..dün sizi melexin ve birdyle çok bekledik ağladık bisss.:KK43::KK43::KK43:

birdy canim hosgeldin nasilsin nasil gidiyor...dun masallah formundaymissin espirili gordum seni.....:KK9::KK9::KK9:
bende bir ugrayip cikicam...aksam yemegimi yedim cayimi iciyorum...

balbademm canim allah bagislasin bebegin ne kadarlik.birde 9 lu cayi duymustum.onunla ne kadar surede ne kadar kilo verdin.

bebişim 9 aylık ve ilk dişi çıktı diş buğdayı partısı hazırlıklarına başladım :) 9lu çayla öyle herkes gıbı kısa surede mucize bi kılo vermedım 1 ay gıbı bı zamanda toplamda 3 yada 4 verdım

İyi akşamlar kızlar nasılsınız

Sabah annemdeydim kahvaltıda,gene cıs var, yediklerim kavurma,yarım haşlamayumurta,salata, 1 börek, peynir,zeytin

Akşam yemeğim

Kurufasulye, 1 çatal pilav,turşu,yoğurt,küçük bir parça tahinli çıtıryufka böreği

kızlar bende aşırı kabızlık oldu doğal bi çözum bılen varmı yoksa ilaç içmem lazım o derece durum vahım :))

bebişim 9 aylık ve ilk dişi çıktı diş buğdayı partısı hazırlıklarına başladım :) 9lu çayla öyle herkes gıbı kısa surede mucize bi kılo vermedım 1 ay gıbı bı zamanda toplamda 3 yada 4 verdım

Maşallah canım. Allah analı babalı büyütsün.:nazar:

askam ki menumu vereyim
havuclu patatesli minik kofteli bi yemek yaptim biraz pirinc vardi icinde 1 tabak ondan
2-3 kasik yogurt
1 tane mandalina
2 fincan metabolizma hizlandirici bitki cayi

İyi akşamlar kızlar nasılsınız

Sabah annemdeydim kahvaltıda,gene cıs var, yediklerim kavurma,yarım haşlamayumurta,salata, 1 börek, peynir,zeytin

Akşam yemeğim

Kurufasulye, 1 çatal pilav,turşu,yoğurt,küçük bir parça tahinli çıtıryufka böreği

afiyet olsun canım,sen sıkma canını ideal kilonun altındasın bile,yürüyüşle telafi edersin sen onu
:KK34::KK34::KK34:

askam ki menumu vereyim
havuclu patatesli minik kofteli bi yemek yaptim biraz pirinc vardi icinde 1 tabak ondan
2-3 kasik yogurt
1 tane mandalina

Canım afiyet olsun

Ama yemeklerde havuç patates pirinç kullanmıyoruz, glisemik indeksleri çok yüksek:KK34:

İnsülin direncimizin kırılmasına engel oluyorlar

askam ki menumu vereyim
2-3 kasik yogurt
1 tane mandalina

canım,çiğ havuç serbest ama pişmiş yasak(glisemik indeksi yükseldiği için)
:KK34::KK34:e tabi patates de yasak:KK31::KK31:

afiyet olsun canım,sen sıkma canını ideal kilonun altındasın bile,yürüyüşle telafi edersin sen onu
:KK34::KK34::KK34:

Sağol leylakım, yarın başlıyorum tekrar yürüyüşe, 3 gün oruçtan dolayı yürümemiştim:KK34: bu konuda papadiyayı tek geçerim, oruçken bile bırakmadı :nazar:

Canım afiyet olsun

Ama yemeklerde havuç patates pirinç kullanmıyoruz, glisemik indeksleri çok yüksek:KK34:

İnsülin direncimizin kırılmasına engel oluyorlar
ayyyy o kadar da guzel olmustu kiiii tuh yaa :KK53: kalan kofteleri degerlendireyim diye bole bi yemek yaptim tamam dedim favori yemegim bu artik melesef onu da kaldiriyoruz o zaman mutfakımızdan :KK30:

canım,çiğ havuç serbest ama pişmiş yasak(glisemik indeksi yükseldiği için)
:KK34::KK34:e tabi patates de yasak:KK31::KK31:

tamam bundan sonra onlar da yok anlasildi örtmenlerim :114::114::114:

ben şimdi 1 dilim somonu 1 somon olarak anlıyor muşumm deerrmişimm..:KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:
afiyet olsun bebişimm:KK16:

:KK9::KK9::KK9::nazar:

olmaz kiii :KK36::KK36: gelirgelmez de bu yapılmaz kiii:KK35::KK35::KK35:

leylak koltuklar gitti yineee:KK36::KK36:

halaaa gülüyorumm yaaa:KK60::KK60::KK60: kızımm anne nooldu di yoo..melexin teyzenlerin başına gece 3 te klima düşmüş kızım diyorum..:KK53::KK53:
nasıııı yaa diyoo:KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60: yapma bana bunu yaaa :KK60::KK60::KK60:
Gülüm bu mukahat ( vukaat ) yeni değil. 3 sene evvel geldi başımıza. Bizim adam yurtdışındaydı.kızım benimle yatıyordu .( en çokta buna üzülmüştüm)gecenin bir yarısı ( saat 3 suları ) bir gümbürtü koptu ki , gece lambasını yakacam diye de yataktan uçtum. ( o da ayrı mevzu ) kafamızın tam ucunda klimanın spliti .Başımızı sıyırdı yani. Ne olduğumuzu şaştık. Borusu ona bağlı olduğundan çıkartıp başka yerede koyamıyoruz. Koyün koyuna yattık klimayla. ( bizim adam gelene kadar yani 4 gün )
Kızım bu arada bu kadar zalim olduğunu belli etme :KK9: Kızına kötü örnek olma:KK9: Kız soruyor 'anne niye gülüyorsun? ' ' Melexin teyzenin kafasına klima düşmüş hahahaaaa yaşasın kötülükkkkk ' :KK60:

evet kızlarr örtmenimiz geldii çok beyefendi birisi.:KK34:.adam mahcup oldu tabee biz 1.5 ta bekliyoduk kızımız yanlış anlamış diyince..sizinle ilgisi yok bu ergenyus dedikk:KK53::KK53:
valla yemekleri ısıttım ikram ettim üstüne çay pasta ve kahve de ikram ettim..daha noolsun di mii:KK53::KK53:

muhabbeti çok iyiydi..kırşehirliymişş..vatanı milleti de kurtardık..:KK1::KK1:

önce de dediğim gibi daha önce gittiği evlerde 1 saat kalıyormuş en fazla 4 saat oturduk muhabbet ettik..(kızımın lojmanlardaki diğer arkadaşları demişler bizde 1 saat oturdu sizde niye bukadar kaldı diye:KK53:.bizimki de hava atmış :KK53::KK53:)

yedi içti (biz sadece çay ve kahve içtik..) resim çekildik..kızımın odasına baktı..kitaplarını kontrol etti hepsi tertemiz..sorular ve testler yapılmamışş..bizim bişey söylememize gerek kalmadı tabee..kızım gerekli fırçayı yedii:KK60::KK60::KK60:

işte böyle kızlarr..çok şükür atlattıkk..:KK76::KK76:
Bende bugün kızımın Toplantısındaydım. Benim zayıflama konumundan dolayı ders konusuna pek girilemedi :KK60:Herkes benim nasıl zayıfladığımı konuşup durdu. Çok hoşuma gitti. 5 kilo adamı ne kadar değiştiriyormuş.
Senin kızında 7. Sınıf değil mi ? Gelen öğretmen ne öğretmeniydi?
offf amma çok yazdım yoruldum yaww..:KK53::KK53:

sizler de iyisiniz:KK16::KK16:..dün sizi melexin ve birdyle çok bekledik ağladık bisss.:KK43::KK43::KK43:

Kıyamam size ben. Benim de hep aklım sizde oluyor. Bazen kocamın yüzünden yazmamıyorum size . Kıskanç adam ne olcek :KK9:

Son düzenleme:
X