Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sporun için

ben de alışverişi yaptım geldim birdy.akşama tavuk yapiciiimmm

1.öğünüm
kars kaşarı ile lorlu omlet
7 zeytin
beyaz peynir
1 tatlı k. çörekotlu bal
1 çb ceviz
közlenmiş kırmızı biber

2.öğün
1 koca kase kereviz çorbası
1 tabak barbunya
1 hurma
yoğurt

aksama davet var.bakalım ne cıslar var.inşallah yemek zorunda kalmam:26:

birazdan 45 dak yürüyecegim

potein tozunun çok zararlı oldugunu anlatıyor hoca kitabında canım.zaten kaliteli protein alıyoruz.2 yumurta,et,baklagil,kuruyemiş vs.ihtiyacın yok canım.

afiyet olsun. bende akşama tehlikeli ortamlarda olacağım. yarın tartı günü ve perşembe akşamına cıssss bir o kadar da misssss mama imtihanı konulmuş
karnımı akşam yemeğinde güsseeel doyurup gitmeyi planlıyorum. menüde uskumru olacak, fırında yaparım. üstüne de bi tahin helva yerim artıkın

ben 56.3 kiloyum hedefim 50, boyum da 157. İnsanity yapıyorum spor olarak bakalım karatayla kaç kilo vereceğim bu sefer.

Bu arada bu topic gördüğüm en hareketli topic ne güzel yaa :)) Yetişemiyorum yazdıklarınızı okumaya

Umarım karatayla herkes istediği kiloya düşer :))

birdy canim israrla mantikli bir aciklama bekliyommmmmm...:
.mesajimi gormedinmi yoksa.....:44::44::44::44::44:

Hah , çok güzel özetlemişsin Papadiyam , bence de sıkıntı yok , Sertab Erener'in de dediği gibi " Hadi gelin üstüme korkmuyoruuuuuuum" :34:

sporun için

ben de alışverişi yaptım geldim birdy.akşama tavuk yapiciiimmm
Benim de aklımda tavuk ya da ciğer vardı hayatım , bi de yanına bişey uydurabilirsem bugün de böyle geçer.
te
potein tozunun çok zararlı oldugunu anlatıyor hoca kitabında canım.zaten kaliteli protein alıyoruz.2 yumurta,et,baklagil,kuruyemiş vs.ihtiyacın yok canım.
Hayatım sağol uyarın için.Ağırlık çalışması sonrası gerekli , kaslarda mikro yırtılmalar oluyor , bunun tamiri için extra protein gerekli.Kas büyümesi de bu şekilde gerçekleşiyo zaten.Baklagillerden gelen protein eksik protein yani aminoasit zinciri tam değil , o yüzden onları hiç sayma (tabii ki çok faydalı ama hayvansal proteinle aynı şey diiil) ...Falan filan başını şişirmiiim , ben konulara biraz meraklıyım da , çenem düştü

ask olsun canim niye stres oluyorsun.rahat ol.onemli olan sagligin ve diyetine sadik olman...ben motive etmek icin oyle soyluyorum....
yavas ama emin adimlarla ileriiiiii.....

senin adina sevindim.vermek istedigin kilo azmis.ins.hedefine emin adimlarla ulasirsin....bu arada fransiz kaldim insanity ne ilk kez duyuyorum....
canim evet topik hareketli....allah muhabbetimizi ARTTIRSIN.kilolarimizi AZALTSIN insallah.....

merhabalar arkadaşlar.
uzun zamandır uğrayamadım.
geçtiğimiz 11 kasım pazar günü annemi kaybettim.
kalp yetmezliği ve şeker hastasıydı.
sizlerle paylaşmak istedim.
burayı bırakmayı hiç istemem.ara sıra okurum.yazamazsam bir müddet kusura bakmayın.
hepinizi çok öpüyorum.
Allaha emanet olun canlarım.

ask olsun canim niye stres oluyorsun.rahat ol.onemli olan sagligin ve diyetine sadik olman...ben motive etmek icin oyle soyluyorum....
yavas ama emin adimlarla ileriiiiii.....

senin adina sevindim.vermek istedigin kilo azmis.ins.hedefine emin adimlarla ulasirsin....bu arada fransiz kaldim insanity ne ilk kez duyuyorum....
canim evet topik hareketli....allah muhabbetimizi ARTTIRSIN.kilolarimizi AZALTSIN insallah.....

birdy canim aciklama icin tesekkur....1 gunde 31 begeni.....

canim basin sag olsun.allah sabir versin.

başınız sağolsun canım,mekanı cennet olsun anneciğinin.çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…