Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Moladayiz sütlü kahvemi ve suyumu içiyorum
Evde kahvaltı yapmak harikaymis .. Yapmamış olsaydım simdi yapıyor olacaktım hem gec oluyor bundan böyle sabah saat 7 de kahvaltı yapcam

aynen leylakım bende dun gıtmıstım senın lıste gıbı benımde kasa fısı baya bı uzundu

Merhaba ben de kk den okuduklarimla karatay diyetini uyguluyorum 4. haftanin icindeyim salidan saliya tartiliyorum ilk iki hafta 2,5 kilo vermistim ucuncu haftanin sonunda tartildigimda hic vermwmisim ama ayni zamanda regl olmustum ilk gunumdu cok moralim bozuk bu haftada vermemis olursaam diye koekuyorum tartiya cikmaya:-(

Son düzenleme:
Bugün bende başladım karatay diyetine, kitabın hepsini okumadım ama örnek menülere göre yiyorum yemekleri. Bir de daha önce de kitabı okumadan örnek menülere göre 2 ay yapmıştım karatay diyetini ve 5-6 kilo vermiştim. Üstelik ara sıra da kaçamak yaparak, tam uymamıştım spor da yapmamıştım. Ona rağmen zayıflamıştım başlarda zayıflayacağıma da pek inanmamıştım deli gibi yiyorum kilo almasam iyi diyordum Ama abur cubur, hamur işi, şeker ve ekmeği kesince zayıflamamak imkansızmış onu anladım.

ilk hafta ödemleri attıgın için okadar fazla vermişşindir tatlım
regl döneminde dikkat edersen daha cok veriyorsun
çinkü o dönemde hem daha hızlı kg alınır hemde hızlı verilir
..

canim oncelikle hosgeldin.bence gayet iyi gidiyorsun.hic korkma.ilk basta tabiiki odem oldugu icin hizli gidecektir.ama bence onemli olan diyetini bozmadan emin adimlarla ilerlemen...kac kiloyla basladin.kac kilo olmak istiyorsun....

Moladayiz sütlü kahvemi ve suyumu içiyorum
Evde kahvaltı yapmak harikaymis .. Yapmamış olsaydım simdi yapıyor olacaktım hem gec oluyor bundan böyle sabah saat 7 de kahvaltı yapcam
canim afiyet olsun...erken kahvalti yapmam iyi olmus.metabolizman daha iyi calisacaktir.yarin tarti gunu ins.iyi kilo vermisindir...

denemem sende hosgeldin.suan kac kilosun ve kac kilo vermek istiyorsun...

ask olsun melexin asil sen olmazsan topik coker....

Son düzenleme:
Şunu da yazayım da öyle gideyim:

Jennifer Lopez'in ev aldığı projeden telefonuma mesaj geldi: Jennifer Lopez'e komşu olmak ister misiniz? Ben de cevap yazıcam: Apartman toplantılarına gelecek miymiş?
nerden geldi aklına ya hazırcevaplı insanlara hayranım

Ewet hemşerim insallah
3 yıldır evlenip de geldiğim icin Hollandadayim. Okuyorum kız Samsun'un neresindensin? Ben Samsun merkez kafasına göre herkez
bafralıyım ben canım.ama ara tatilde hollandaya gelecegim inşallah,haftaya biletleri alacagım .kardesim var orda.

Bugün bi degisiklik yaptım karbonhidrat fakiri ekmekten Peynirli tost iki Ceri domates 3 zeytin ve süt
kahvaltimi evde yapıp ise gideceğim diger türlü. Cok zor oluyor
tost yemeyi özledim.bol kaşarlı sucuklu

kadına bayıldım.ebru şallı görsün.kilolu kadın çekici değil demişti.kadın herzaman çekicidir
biz de seni seviyoruz papiş.
ahh ahh zorki ne zor.bugün okulda çıldırttı beni çocuklar.ev de ayrı dert.ömür dediğin nedir ki.

bazen fani oldugumuzu unutuyoruz.ebediyen kalacakmış gibi yaşıyoruz.doymak bilmiyoruz.daha güzel ev ,daha güzel araba ,daha pahalı kıyafetler,daha daha fazla alınca daha mutlu olacagımızı düşünüyoruz ama yine aynı.halbuki kendimizden daha aşagıdakilere bakıp şükretsek daha mutlu olacagız.ama nafile unutuyoruz unutuyorum.....

45 dk yürüdüm
efferin sana ,ben de yürüycem birzdan

Canlar selam ,
Kahvaltıyı müteakiben dün kafaya koyduğum gibi spor salonuna gittim , sağlam ağırlık çalıştım , üzerine protein tozumu içtim , eve geldim , hafif bi temizlik sonrası banyo , yemek , şimdi biraz size takılıcam.Sonra alışveriş ve yemek işi var.Aklıma yemek gelmiyo , bi diyin bakiim sizde ne yemek var?

canim gunaydin afiyet olsun...hadi bakalim hayirlisi yarin tarti gunu kolay gelsin...

:

ramaska canım şimdi ben eccük stres oldum:18: tartıda eksi çıkacağım inşallah ( çünküm 5sabah+5öğlen ve 5 gece yatmadan önceki ölçümüm eksi çıkacağımı söylüyor) . ammaaaa öğle aralarında biraz alış veriş biraz yürüyüş temposundaki yürüyüşüm işe gelip gitmelerim dışında çok hareketim yok. geçen hafta 3 gün oruç tuttuğumdan hızlı kilo vermiştim, belki su kaybettimse bir kısım su geri gelmiş olabilir. hala regl dönemimdeyim. yarın az kilo vermiş olursam şimdiden bahanelerimi sıralayayım dedim önemli olan az veya çok vermek değil sağlıklı ve düzenli beslenmek değil mi. neydi bi atasözü vardı ''az veren yağdan çok veren kastan''

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…