Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canim oncelikle hosgeldin...ins.hedefine ulasirsin...3 gunde o kadar kilo vermissin cok guzel....

canim gunaydin afiyet olsun...hadi bakalim hayirlisi yarin tarti gunu kolay gelsin...

iyiniyetli canim gunaydin hosgeldin...nasilsin ins.hersey yolundadir...canim kizin kac yasinda.ben kizim buyuyunce ne yaparim hic bilmiyorum.....:44::44::44::44:

kısslarr...eveeett sersum kaçar..işler güçler beni bekler..

buarada söylemeyi unuttum..iş arkadaşlarım için mercümek köftesi yaptım protein yapıyorum diye 1 dene bile yemedim ve yemiycemm..okaa yanii

hepinizi öpüyorumm
beni bekleyin anacııımmmm

canim hadi sana iyi gunler kolay gelsin...
ben biliyorum yarin iddialisin....anladim sen is arkadaslari sismanlatmak istiyon sanki....
ins.gunun guzel gecer....

meleksin eşin artık elektronik eşya da almaz olmuş, acaba evin ihtiyaçları bitti de parfüm falan almaya başladı eşin diye düşündüm ama o da değil. umutlu ol , belki bu akşam ütü, şohben veya bulaşık makinesi ile gelir eve belki de ultra bütük bir kova alır, yok onu sen almıştın zaten değil mi
senin yazdıklarını okuyunca evlilik yıldönümüzün 1 ay önce geçtiğini hatırladım 3 gün önce de resmi tanışma günümüz varmış. hem ben unutmuşum hem o... aslında takmıyorum ama hatırlayınca eşime gidip ' niye evlilik yıldönümüzü hatırlamadın' diye pislik yapıyorum evlendiğimiz ilk yıllarda da hediye almadığı için (ki biz sadece 5 yıllık evliyiz) hiç yadırgamıyorum. bizimkisi o işleri nikah kıydığımız gün bitirdi. tanıştığımız zaman bana canım aşkım falan demeye çalışırdı ben dedirtmezdim daha aramızda bişey yok diye. düğünden sonra demez oldu neymiş ben öyle şeylerden hoşlanmıyormuşum doğum günümü hatırlamadın diye sitem etsem sen de benimkini hatırlamadın diyo...bi de adam şifrelemiş 7. ayın 7.si 1977de doğmuş muş (nüfusa geç yazdırılmış ama gerçekte temmuzda doğduğu için bu tarihi seçmiş) artık adamla tarihler ve kutlamalar yüzünden poligoma ayyy polemiğe neyse hiç bişeye girmiyoruz

sersumum datlum gıymatlum bende senı sevıyom yahukolay gelsın işin gucun.ıs arkadaslarına teptır koftelerı yesın şişsinler

melexın gecende bı munasebetsıze soyledıgım gıbı burası forum degıl aıle gıbı oldu bıze hepımız harıkayız

Canlarım günaydın , nasılsınız ?
Dün benim "çoklu alıntı" ile ilgili sınırsız problemimden kaynaklanan çok saçma bi durum oluşmuş , şimdi onun aslında ne olduğunu açıklamak istiyorum :
Melexin lotoda 1 tutturmuş , eşi de " bunu nasıl başardın" demiş.Şimdi ben cümlemi bunun yanına yazdığımı zannederek şöyle bişi yazdım " Eşin seni çok gözünde büyütmüş ( yanına yazdığı düşündüğüm için kısa yazmışım yani meali " eşin senin lotoda 1 tutturma başarını gözünde fazla büyütmüş") , benim 15-20 defa bir bile tutturmamışlığım var "tutturmamışlığım diyorum bak , yani "istesem 6 tuttururdum manasında".Ben bunu konunun yanına yazdım ama bi şekilde formatı bozmuşum sanırım ki çünkü bambaşka bir yerde gözükmüş ve ben durduk yerde Melexin'e laf sokmuşum gibi olmuş.
Melex'in ve diğer canlar , olayın oluş şekli budur.Hakikaten saçma bi durum oluşmuş.Başta Melexin ve diğer tüm canlardan bu yanlışlık için özür dilerim.
"Yaktın beni çoklu alıntı." Fakat eylemlerim devam edecek , benzer bi durum oluşursa lütfen ısrarla "ne demek istediğimi" sorunuz , mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır
Öptüm hepinizi...

canim gunaydin.dun aksam gonderdigim mesaji begenmissin....

suan kizimla hit bir parca dinliyoruz...pepee 2 ekmek aldim...yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorum.....

israrla soruyorum hangi manada begendin.umarim mantikli bir aciklaman vardir.....

kızlar kendı adıma bır acıklama yapmak ıstıyorum.hepınızı cok sevıyorum.

hayat zaten yeterınce zor ev,iş, sorumluluklar,hastalıklar vs vs butun bunların dısında burda kurdugumuz kucuk ve keyıflı bır dunyamız var espırı anlayısı olmayan arkadaslar zaten o muhabbetlere dahıl olmazlar.dahıl olanlar alınganlık gostermeyecek olanlardır.mısal ben o yuzden benım acımdan sıkıntı yok

canim bu mesajini sana katiliyorum anlaminda begendim....
surda gunun stresini atiyoruz....

“Bugün sabah işe gelirken 18 yaşındaki Büşra’nın hikayesini gözyaşları içerisinde dinledim. Beni bu denli etkileyen, Büşra’nın yaşadığı büyük acı değil, hayatın
bu ağır imtihanına karşı gösterdiği metanetin büyüklüğüydü.

Doğuştan veya çocukluktan değil, ellerini ve ayaklarını özgürce kullanmayı kavradığı 15 yaşında doktora gitti. Yanlış tedavi uygulanması yüzünden kangren olan ellerini ve ayaklarını kestiler. Hayatınızın tam da baharında ansızın elsiz ayaksız kaldığınızı bir düşünsenize!

İşte Büşra’nın sözleri: ‘İmanınım gücü beni ayakta tutuyor. Hamdolsun ayak protezlerimin takılmasından sonra yürüyebiliyorum; ama hala kendime yetemiyorum. Biliyorum ki bu hep böyle sürmeyecek. Bir gün öleceğiz ve bitecek. Allah’a tutunarak rahatlıyorum.’

Yaşadığımız şartların zorluğundan şikâyet edecek olursak Büşra aklımıza gelsin. Büşra kaderin sahibinden gelen bir ilahi mektuptur. Büşra milletimize bir mesajdır, nankörlüğe karşı bir canlı uyarıdır.”

Dr. Muhammed Bozdağ

günaydın kızlaar.
sabah kahvaltım:1haşlanmış yumurta
peynir
2 zeytin
domates
roka
ceviz
badem
çay

öğleden sonra oturmam var inşallah ısrar etmezler...kaçamak yapmak istemiyorum.yarın tartı bana gülsün ben ona güleyim istiyorum...bugün mutlaka tartıma pil almam lazım...

birdy nereye gittin.ask olsun....:44::44::44:

kuzu canim afiyet olsun.kacamaksiz bir gun diliyorum.iyi oturmalar....

akrep canim bu guzel mesajin icin tesekkurler....aslinda sukredecek o kadar cok seyimiz var ama insanoglu olarak doyumsuzuz maalesef. cogu zaman sukretmeyi bilmiyoruz...

allah kabul etsin canım

afiyet olsun canım,allah kolaylık versin sana

kısss,kısa bi hikaye gibi okudum vallasıkma canını,arkadaşların dediği gibi klasik erkek işte

aynen öyle papişim

günaydın kızlar...kahvaltımı yaptım,yürüyüşümü de yapıp daha markete gitmem lazım
2 yumurtalı bol peynirli omlet
zeytin
domates
salatalık
tahin helvası
omega 3

Son düzenleme:
allah kabul etsin canım

afiyet olsun canım,allah kolaylık versin sana

kısss,kısa bi hikaye gibi okudum vallasıkma canını,arkadaşların dediği gibi klasik erkek işte

aynen öyle papişim

günaydın kızlar...kahvaltımı yaptım,yürüyüşümü de yapıp daha markete gitmem lazım
2 yumurtalı bol peynirli omlet
zeytin
domates
salatalık
tahin helvası
omega 3

afıyet leptın olsun bıdenem.ne alcan kıs marketten

kahvaltım

1 yumurta(2 pısırdım 1 tanesını yıyebıldım)
peynır,zeytın,domates,acılı ezme,fındık,omega3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…