Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Eneeem sondan başa doğru okiiim dedim ne çok sayfa varmış arkadaş ,anca gördüm ben bunu.Olsun cicim , yanlış anlaşılma olur , mühim diiil.Yalunuz bana şu kısmı sonradan daha da saçma ve komik geldi ; kızım ben psikopatmıyım ki hem sana durup dururken laf sokiim hem de ısrarla "niye bozuldun" diye soriiimmm.Bundan da mı şüphelenmedin acep , yoksa / ya da ben psikopat mıyım gerçekten acaba
Bu vesileyle evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.Benim kocam da hatırlamaz ama ben de çok takılmıyorum bu evlilik şeysine.Mühim olan doğumgünü kısssım , ben o gün güzel pastalar falan yaparım , öööle kutlarız doğumgünlerimizi.Sonuçta yine özel bişii yok yani anlıcaaaan

ayyyy ne güsel benim gençlik halimdesin. ben de 1,57 boy 5-6 yıl önce 54 kilo civarıydım hep 50 olmak istedim 55ti 58di hamilelikti derken bu kilolardayım ama inşallah ben de 50 olacağım. yaş kaç bu arada?

allah rahmet etsin

merhabalar,
gün sonu iyice uçtum geçmiş sayfalara bakıyorum acaba kim ne kadar kilo vermiş diye bu gün cuma sanmışım bi nevi çalışanın serabı işte...

1.öğün:
-peynir
-yumurta
-salatalık,domates
-melemen
-8zeytin

2.öğün
-1tabak karışık salata
-1kayısı

yediklerim bunlar akşamda menüde olan
3.öğün
-şehriye çorbası
-yoğurt
-az bulgur pilavı
-salata
-kayısı

aslında akşam az yemek lazıma ama akşam az yiyince yatacakken çok acıkıyo ve açlıktan uyuyamıyorum açken suda içemiyorum içemeyince süt de olmuyo gece bebek mamada almıyo ağlıyo böyle bi kısır döngü.

bu arada ben dün akşam kaçamak yaptım. bizim evlilik yıl dönümümüzmüş unutmuştum eşim hatırlattı ve koca bir dilim çikolatalı yaş pasta ile diyetime ihanet ettim.

ya bu diyette açlık çekmemek çok güzel normalde diyet yaparken ilk hafta alışırken çok mutsuz geçerdi çok acıkırdım. tatlıyı ekmeği çok arasamda masadan aç kalkmıyorum bu çok güzel ama inşallah sizlerde olduğu gibi işe yararda veririm kilo...

son olarak ben yarın kilo bildirecem mi? kilo başlangıcımı?

Son düzenleme:
araba kullanmaktan kardiyo da,fitnes da,streç te olmaz.ancak stress olunur

valla bence karatydı dukandı saçma şeyler. herşey iyi beslenmk ve sporla halledilir
delimidir nedir.sanki biz burda amerikan tarzı besleniyoruz.aklı sıra artistlik yapıyo.git beslen o zaman.bizim topiğe ne burnunu sokuyosun.bbi de sırıtıyo.resmen hakaret...........................bize siz saçmasınız diyor.

a101 de serbest gezen tavukların yumurtası mı satılıyo? migrosta da satılıyo aldım yedim ama tadının çiftlik yumurtasından farkı yok.sanırım koca bir kümes yaptılar içinde serbestçe dolaşıyorlar

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.sen emziriyorsun 3 öğün yapman hem senin hem bebeğinin yararına olur,sıkma kendini yavaş yavaş gitsin.ben de güne erken başlıyorum6 buçuk gibi üç öğün yapıyorum.

hasbinallah ı venimelvekil

bu topikte benim gözlerim yerinden çıkacak yakında...arada kilo çizelgelerine bakıyorum dikkatimi çekiyo da seninkine bakınca iyice fırladı gözlerim 40kilo ne demek tebrik ederim resmen senden bir insan gitmiş gibi... sen nasıl yaptın karatayla mı gitti seninki de bide ne kadar zamanda?

Papadiyam , sözü sana bırakıyorum , kolay gelsin
hangı konuda bebegemm seve seve alırım sozude konuyu dıyıver hele

reyha yorumunu kahkaha atarak okudum allahta senı guldursun emı butun 46 lıklar bızı buluyo harbıden

kadıfegul sakın ol tatlım tansıyonun yukselcek1 senede karatayla gule oynaya verdım tatlım darısı ısteyen herkesın basına

2.öğünüm
1 kepçe tarhana çorbası
2 tane tavuk pirzola
turp-havuç salatası
1 tane süt dilimi

bu sıralar bitki çayı içmeyi ihmal ediyorum..bundan sonra yeşil çay-biberiye falan içmeliyim
:106::106::106:

kız öldürcenız benı gulmekten he

afıyet olsun bebısım bende 3 adet tuzlu kurabıye yedım aa bu arada ben yemegımı yazmadım dur yazıverem

ya kızlar o kadar çok yazı varkı hepsini okumak mümkün değil, lutfen birisi özetle yazabilirmi haftada ortalama kaç kilo verdınız, kitabı almak istıyorum ama bıraz motive olmam lazım yardım lütfen

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
kalitemi bozdum bak görüyo musun
bıtanemızsın kıs

ya kızlar o kadar çok yazı varkı hepsini okumak mümkün değil, lutfen birisi özetle yazabilirmi haftada ortalama kaç kilo verdınız, kitabı almak istıyorum ama bıraz motive olmam lazım yardım lütfen

canım hosgeldın zaman buldukca oku cok faydasını gorursun.kılona baglı ama tam uyarsan bır haftada 1kg garantı

Allah kabul etsin canım....afiyet olsun

uyuyabildin mi bari canımm
hamişliğin son dönemleri uyku sorunum çok olurdu benimde

Allah kabul etsin canımm

afiyet olsun canımm

allah kabul etsin canım

afiyet olsun canım,allah kolaylık versin sana

kısss,kısa bi hikaye gibi okudum vallasıkma canını,arkadaşların dediği gibi klasik erkek işte

aynen öyle papişim

Sağolun kızlar âminâmin

bu arada 45 dk YAĞMURDA yudurum

Başın Sağolsun canım,Allah rahmet eylesin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…