Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhabalar arkadaşlar.
uzun zamandır uğrayamadım.
geçtiğimiz 11 kasım pazar günü annemi kaybettim.
kalp yetmezliği ve şeker hastasıydı.
sizlerle paylaşmak istedim.
burayı bırakmayı hiç istemem.ara sıra okurum.yazamazsam bir müddet kusura bakmayın.
hepinizi çok öpüyorum.
Allaha emanet olun canlarım.

Canııııım , çok üzüldüm , başınız sağolsun.Allahım sabırlar versin.Teyzeciğim nurlar içinde yatsın.
Uğra canım , her fırsatta uğra buraya.Hepimizin kafası dağılıyo burda , sana da iyi gelir inşallah.
Keşke yapabileceğim bişey olsaydı , gerçekten çok üzüldüm.Tekrar sabırlar diliyorum....

ben 56.3 kiloyum hedefim 50, boyum da 157. İnsanity yapıyorum spor olarak bakalım karatayla kaç kilo vereceğim bu sefer.

Bu arada bu topic gördüğüm en hareketli topic ne güzel yaa :)) Yetişemiyorum yazdıklarınızı okumaya :KK1:

Umarım karatayla herkes istediği kiloya düşer :))

Insanity mi yapıyosun , come on Rachel come on , stay with me , dig deeper :KK52::KK52::KK52:

sporun için
:KK9::KK9::KK9:
ben de alışverişi yaptım geldim birdy.akşama tavuk yapiciiimmm:KK23::KK23::KK23:
Leylakım kolay gelsin:KK16::KK16:
1.öğünüm:KK56:
kars kaşarı ile lorlu omlet
7 zeytin
beyaz peynir
1 tatlı k. çörekotlu bal
1 çb ceviz
közlenmiş kırmızı biber

2.öğün:KK56:
1 koca kase kereviz çorbası
1 tabak barbunya
1 hurma
yoğurt

aksama davet var.bakalım ne cıslar var.inşallah yemek zorunda kalmam:26:

birazdan 45 dak yürüyecegim
yürüyüşün için:KK9::KK9::KK9::nazar: hani plates (sanki kendim başlayabilmişim gibi:KK1:)
bu arada 45 dk YAĞMURDA yudurum:KK8::KK8::KK8::KK76::KK76::KK76:
:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: işte karataycı diye sana derler papişim karizmam:KK51::KK51::KK51:
45 dk yürüdüm:KK8::KK8::KK8:
al bi dene daha:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
sağol canımmm:KK16::KK16:
ev kurumuş haberim yok papişim:KK1::KK1:1 sayfa dolusu alınacak var:KK53::KK53:

Hıh en güzel şey alışveriş kıss kolay gelsin Leylakım:KK19:

Sabah ne güzel cevap vereceğim mesajları alıntılayıp cevaplamaya başlamıştım ki toplantıyı unutmuşum çağırdılar kaldı şimdi gene baştan olcek:KK47:

leylakım sabah A 101 e gidip 3o tl gibi bir rakamla çıktım az aldım yani kasiyer da tanıyor beni hocam az aldınız bu hafta dedi:KK9::KK9::KK9::KK9:
Her perşembe oradayım:KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9:ben de çok seviyorum marketleri iyiniyetlim yaw:KK53::KK53:benim de verdiğim en az tutar odur ne yazıkki:KK1:çoğu da temizlik malzemesi:KK9::KK9::KK9:

kizlar ben kaciyorum.ugrayabilirsem ugrarim belki bir ara.....
iyiniyetli kolay gelsin canim...

bunlari kizim yapiyor gulumsemeleri....
:KK1::KK14::2::KK3::KK4::KK5::KK6::nazar::KK8::KK9::KK55::KK12::13::KK22:

aydinlanmak icin :KK28: insanity i youtube sordum...
yag yakmak icin odukca etkili galiba...izledigim kiz baya kasliydi...
gorusuruz kizlar.....

reyhancım nere gıdıyon mısafırlıge bakem:44::KK52:
iadeyi ziyaret yapacagız canımcım
bu arada 45 dk YAĞMURDA yudurum:KK8::KK8::KK8::KK76::KK76::KK76:

Hah , çok güzel özetlemişsin Papadiyam , bence de sıkıntı yok , Sertab Erener'in de dediği gibi " Hadi gelin üstüme korkmuyoruuuuuuum" :34:

Benim de aklımda tavuk ya da ciğer vardı hayatım , bi de yanına bişey uydurabilirsem bugün de böyle geçer.:nazar:
te

Hayatım sağol uyarın için.Ağırlık çalışması sonrası gerekli , kaslarda mikro yırtılmalar oluyor , bunun tamiri için extra protein gerekli.Kas büyümesi de bu şekilde gerçekleşiyo zaten.Baklagillerden gelen protein eksik protein yani aminoasit zinciri tam değil , o yüzden onları hiç sayma (tabii ki çok faydalı ama hayvansal proteinle aynı şey diiil) ...Falan filan başını şişirmiiim , ben konulara biraz meraklıyım da , çenem düştü :KK34:
ben de bir dönem 5 ay gittim.çok iyi bir spor merkezine antrenörle çalıştım,haftada 3 gün 2 saat çalısıyordum.hoca bana gerek görmemişti,yumurta akı yememi öneriyordu.daha cok profesyonel sporculara kullandırıyordu.
aklına yatıyorsa tabiki kullanabilirsin.çikolatadan zararlı oldugunu düşünmuyorum:KK34:
Leylakım kolay gelsin:KK16::KK16:

yürüyüşün için:KK9::KK9::KK9::nazar: hani plates (sanki kendim başlayabilmişim gibi:KK1:)

:
ya sorma iyiniyetlim sabahçı olunca ebruyu kacırır oldum.öğleden sonra da yorgun argın anca yürüyüş yapabiliyorum

menü bildirimi
kahvaltım
1 kase tarhana
peynir
2 turşu biber
3 zeytin
1 avuç badem fıstık

saat 14.30 yarım adana 2 bardak ayran

akşama köfte yoğurt

bol çayy bol su

spor bugün araba kullanma olurmu? olur ne yapayım vaktim yok

yarın ilk kilo bildirimimi yapıcam çok heyecanlıyım :)))

iyi günlerrr

X