Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

mesajın sag altında alıntı ıle cevapla yazıyo onun yanında kucuk bır kutucuk daha var ona tıkla bır dıger alıntı yapacagın msjda da ona tıkla o sekılde canım
[/QUOTE]

Hay Allah razı olsun yaaa , ömrüm çürüdü benim cevap yazıcam diye.Abi bi de şunu açıklar mısın n'olur ; beğenince n'oluyo , niye beğeniyoruz , öğrenci mantığıyla hareket edersek " bunun bize ileride ne faydası olacak" ?
Cevabını hasretle bekliyorum...

leylakcığım gerçekten çok sevindim zaman biraz uzun ama yine de sevindimyapabiliyorum

geç olsun ama güç olmasın bebeğim,yeniden mtivasyonu sağladın nasılsa gerisi gelir artık

evet peynirim bitti o yüzden sabah yoktu ama çok severim bugün alacağım diyet olması şartı var mı? kuruyemiş fındık var bol bol ondan yerim tamamdır...

anladım canım..hayır aksine biz diyet olan hiçbir ürünü tüketmiyoruz.peynir,süt vs. tam yağlı olmalı

canım platese çok üşeniyorum ben nedensebaşlıyayım diyorum sonra bi bahane bulup vazgeçiyorum
annenler de gitmiş,allah kavuştursun yeniden bebeğem

2.öğünüm

kt yesıllık salatası
bulgurlu mercımek corba
etlı nohut,kapuska,omega3

afiyet olsun canım
kızlar gul gırmıyomu ben mı gormuyorum:26:

girmiyo ne zamandır,hayret:44::44:

kgh

2.öğünümdünkünün aynısı aslında
1 tabak etli nohut
1 tabak sebzeli bulgur pilavı
yoğurt
turşu

şimdi de sütlü kahve

akşam öğünüm:1 tabak nohut
1 tabak tavuklu bulgur pilavı
yoğurt
turşu

birazdan da sütlü kave içeceğim..

bugünü de kaçamaksız kapatıyorummmmmm..

Isındın mı Akrep? Fena üşütmüşsün sen.Benim de böbreğim ağrıyodu kaç gündür.Tayt tedavisi uyguladım , geçti.Sıcak tut kendini.

teşekkür ederim kızlar ....
hedefime odaklandım gidiyorum 60 a bakalım yüzüm çökerse de kilo mu alırım estetiğe mi başvururum orasını o zaman düşüneyim dimi ...bu ara çok iyi gidiyorum bugün üst komşumda mevlüt vardı kavurmalı pilav tatlı ayran hiç birini yemedim ..akşam misafirlerime yaptıklarımdan da tatmadım ..temmuz ayında ölçülerimi almışım 74 kiloyken popom 112 cm imiş hemen ölçtüm şimdi 108 benim en sorunlu bölgem belim çok ince popoya yönelik egzersiz yapmalıyım ...iki gündür kulaklıklar kulağımda kalça kıvırtıyorum çok zevkli[/QUOTE]

Yüzün çöksün , mühim diiiiil , bunca kozmetik ne güne duruyo?
Sigara işleri ne alemde?

Afiyet olsun cicim.Ben çok severim ama yapmaya çok üşenirim.Arada eşim yaparsa içiyorum.He , bu arada sayende ilk çoklu alıntı eylemimi koyuyorum.İnşallah başarırım...
Bi de renk yapmaya çalıştım , hadi hayırlısı...

Son düzenleme:

allah seni ne yapmasın kıssbeğeniyoruz işte,yazılanları,tavsiyeleri,menüleri

allah seni ne yapmasın kıssbeğeniyoruz işte,yazılanları,tavsiyeleri,menüleri

Bu mudur yane ,benim günlerdir altında esrarengiz , uhrevi bi sebep aramam boşuna mıydı yane? Öööölesine beğeniyo muyuz yane?Abi , kız "çok hastayım" yazıyo , siz bunu niye beğeniyosunuz peki?Allah aşkına cevap yazmadan gitme

yok kız o kaa gizemli şeyler arama altında
valla şahsen ben herşeyi beğenmiyorum,belki hastayım yazmıştır ama yanında menü falan da paylaştıysa ondan beğenilmiştir

yok kız o kaa gizemli şeyler arama altında
valla şahsen ben herşeyi beğenmiyorum,belki hastayım yazmıştır ama yanında menü falan da paylaştıysa ondan beğenilmiştir

vay beeee hayat ne kaa anlamsız hakketen
Böylece bir sır perdesi de sayende aralanmış oldu , sağol&varol

vay beeee hayat ne kaa anlamsız hakketen
Böylece bir sır perdesi de sayende aralanmış oldu , sağol&varol

simdi profiline baktim sen bizi ne begenmiyonnnnnnnn...................
canim ben bazen hepsine cvp yazamiyorum yazdiklarina katiliyorum anlaminda begen tusuna basiyorum....

45 dak yürüdüm,mekik çektim

2.öğünümde çok doymuştum,3 öğün yapıp yapmamakta kararsızım.aç ta degilim ama hafta içi alışkanlık oldu 3 öğün

simdi profiline baktim sen bizi ne begenmiyonnnnnnnn...................
canim ben bazen hepsine cvp yazamiyorum yazdiklarina katiliyorum anlaminda begen tusuna basiyorum....

aynen ben de,bir de "yazdıklarının okuyorum seni önemsiyorum anlamında da begeniyorum zaman bıldukca"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…