Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gunaydin kzlar bol leptinler bosver tatlim ayni insanlar 80 kende aynilari soyluyorlardir bosver[/QUOTE]

yaa kızım saçmalama yaa..milletin lafıyla öölee üzülür mü insan:KK20:..onlar seni kıskanmıştır ondan öölee diyolardır..eski halinde olsan da oooo çok kilolusun derler..bırak onu bunu..sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öylesindir..:KK16::KK16::KK16:

benım etrafımdada vardı o modellerden.hıc takılma o mevzulara bıldıgın yoldan şaşma bebısım

kız sen onlara ne bakıyosun..kilo alsan da ne kaaa kilo almışsın hiç iyi olmamış derler.onların tek yaptığı kıskançlık:KK19::KK19:sen hangi kiloda mutlu olacaksın önemli olan bu,başkalarını boşver:KK34::34

:

teşekkür ederim kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:....
hedefime odaklandım gidiyorum 60 a bakalım yüzüm çökerse de kilo mu alırım estetiğe mi başvururum orasını o zaman düşüneyim dimi ...bu ara çok iyi gidiyorum bugün üst komşumda mevlüt vardı kavurmalı pilav tatlı ayran hiç birini yemedim ..akşam misafirlerime yaptıklarımdan da tatmadım ..temmuz ayında ölçülerimi almışım 74 kiloyken popom 112 cm imiş hemen ölçtüm şimdi 108 benim en sorunlu bölgem belim çok ince popoya yönelik egzersiz yapmalıyım ...iki gündür kulaklıklar kulağımda kalça kıvırtıyorum çok zevkli

Bugün bir komiklik daha yasadım.Evde pek resim yapmam aslında ama baktım bugün lokumlara sarmaya başladım ,hadi kızım senin oyalanman gerek dedim başladım resme ( karakalem ) 1-2 saat sonra görevli çöp almaya geldi.Gorevlimiz kendi halinde bir adamacağız.Soru sorsan utancından kafa onde konuşur.Neyse asansör bakımına para toplanıyordu akılma geldi " 1 Dk bekle parayı getireyim "dedim.Parayi getirdim bizimki mölüm mölüm bakıyor.Bende anlamadı diye açıklama yapıyorum " asansör icin ,yönetici istedi ya iste o". "??????" " 100 - 100 toplanmayacak miydi? " Böyle karşılıklı bir 5 dk o baktı ben anlattım.Bir tuhaflık var ama ne ki diye düşündüm.Neyse baya bir sonra banyoya kovamı kontrole gitmiştim.Aynaya bakmamla Once bir çığlık, ardından kahkahayı basmam bir oldu.Tum sürat simsiyah.Madenciler gibi bir hal.Ay halen gülüyorum.Gormeniz gerekirdi.Gorevlimizin haline de üzüldüm şahsen.Adam ne gulebildi, ne sorabildi garibim.Sadece mölüm mölüm baktı :KK60:
:90::90:kırıldım resmen.karakalemden yüzün de nasiplendi ha

Selam kizlar. Babam rahatsizlandi ve hastanede yatiyor.
Sükürler olsun simdi biraz iyi. Bildirim de yapamadim ark kusura bakmayin.
Bugünki yediklerim. bir tas yogurt 1 muz, 1 yumatayla melemen
meyve cayi. Zeytin cok tuzlu yiyemedim. sabah ta 45 dk fitnesse gittim.
1 tanede 0mega 3.
gecmiş olsun arkadasım

45 dk yürüdüm:87::87::87:
:KK9:

ı saat yurudummmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

......
:KK9: topiğin azimli karataycıları her zamanki gbi yürüyüşleri yapmışlar:KK19:
ben se yürümek istemiyorum bugün,kendimi kandırmaya çalısıyorum yürümeliyim

canim hekate 1 kasimda basladim demissin su zamana kadar kilo verebildinmi?
reyhan,nazfiliz nasilsiniz kizlar.bugun nasil gecti?
valla 40 dak dır geçmişi okuyorum.döktürmüş yine kızlar:KK6:

teşekkür ederim kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:....
hedefime odaklandım gidiyorum 60 a bakalım yüzüm çökerse de kilo mu alırım estetiğe mi başvururum orasını o zaman düşüneyim dimi ...bu ara çok iyi gidiyorum bugün üst komşumda mevlüt vardı kavurmalı pilav tatlı ayran hiç birini yemedim ..akşam misafirlerime yaptıklarımdan da tatmadım ..temmuz ayında ölçülerimi almışım 74 kiloyken popom 112 cm imiş hemen ölçtüm şimdi 108 benim en sorunlu bölgem belim çok ince popoya yönelik egzersiz yapmalıyım ...iki gündür kulaklıklar kulağımda kalça kıvırtıyorum çok zevkli

yemediklerin :KK9::KK9::KK9:4 cm de incelmişsin ne güzel filizim:nazar::nazar::nazar:

1.öğün 07.00
2 yumurta ile lorlu,keten tohumlu omlet
5 zeytin
2 parca b.peynir
1 trabzon hurması,1 mandalina
1 cb ceviz
2omega3

2.öğün 13.30
1 tane trabzon hurması(abartıyorum farkındayım dayanamıyorm makete gidince dayanamıyorum)
1 tabak zeytinyaglı pırasa
1 tabak tavuklu mantarlı bulgur plavı,
1 b.ayran
1 tane medine hurması

bana spor şart degilmi?meyve çok yedim:18:.hocanın dediği gibi 5 km yürümem lazım:26:

öncelikle yediklerin fazla değil ama,ekmeği tamamen kesmelisin.kahvaltıda da zeytinin sayısını arttırabilirisin(tok tutar),peynir yememişsin ki avcunun içi kadar yiyebilirsin.bir de mutlaka kavrulmamış kuruyemiş yemelisin.bunlar daha da tok kalmanı sağlar:KK34::KK34:

evet peynirim bitti o yüzden sabah yoktu ama çok severim bugün alacağım diyet olması şartı var mı? kuruyemiş fındık var bol bol ondan yerim tamamdır...

ı saat yurudummmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

......
:KK42::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:
45 dk yürüdüm:87::87::87:
:KK42::KK9::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:
Selam kizlar. Babam rahatsizlandi ve hastanede yatiyor.
Sükürler olsun simdi biraz iyi. Bildirim de yapamadim ark kusura bakmayin.
Bugünki yediklerim. bir tas yogurt 1 muz, 1 yumatayla melemen
meyve cayi. Zeytin cok tuzlu yiyemedim. sabah ta 45 dk fitnesse gittim.
1 tanede 0mega 3.
canım geçmiş olsun Allah şifa versin.
kizlar hosgeldiniz leylak iyiniyetli.nasil gidiyor...
laylakcim nazfiliz konusunda sana katiliyorum.zayiflayinca a cok zayiflamissin kilo alincada a cok kilo almissin diyorlar...
canim afiyet olsun kahvaltini yapmissin...
iyiniyetli canim sen yine derstemisin...iyi dersler,ins.ogrenciler seni cok uzmuyorlardir...
İyiyim canım annemleri yolcu ettim öğleyin.. Sabahta veli ve öğrenciler vardı forum açıktı ama sevap yazamadım:26:
iyiniyetlim nasılsın bacım?geçmişi okuyosun galiba:KK34::KK34:melexinin maceraları dün de güldürdü bizi,oku oku bitmedi dimi:KK1::KK1:
Leylakımmm çok iyiyim ben şükür. Sen neden plates yapmıyosun daha önce de sordumdu cevap yazdıysan görmedim bidenem kusura bakma kızlar da çok yazıyo yaw bulmaya çalışsam işin içinden çıkamayacağım gibi:KK1::KK1:
1.öğün 07.00
2 yumurta ile lorlu,keten tohumlu omlet
5 zeytin
2 parca b.peynir
1 trabzon hurması,1 mandalina
1 cb ceviz
2omega3

2.öğün 13.30
1 tane trabzon hurması(abartıyorum farkındayım dayanamıyorm makete gidince dayanamıyorum)
1 tabak zeytinyaglı pırasa
1 tabak tavuklu mantarlı bulgur plavı,
1 b.ayran
1 tane medine hurması

bana spor şart degilmi?meyve çok yedim:18:.hocanın dediği gibi 5 km yürümem lazım:26:

Reyhancım spor yapabildin mi ben de hurma yiyorum özllikle kabızlığıma çözüm oldu:KK34::KK34: ama sabah kalkar kalkmaz ye istersen de erisin:KK9::KK9::KK9:
Sersumum evet canımcım hurma kullanıyorum ben de:KK1::KK1: ilacım benim:112:

evet peynirim bitti o yüzden sabah yoktu ama çok severim bugün alacağım diyet olması şartı var mı? kuruyemiş fındık var bol bol ondan yerim tamamdır...

Leylakım cevaplar diye yazmamıştım ama canım biz diyet olan hiçbişey kullanmıyoruz mümkün olduğunca doğal şeyler yiyoruz:112: Tam yağlı beyaz peynir keçi peyniri çeçil peyniri vb. rahatlıkla yiyoruz

kÜbracım allah kabul etsin. benim de çok oruç borcum var. ben de başladım kısa günlerde oruç tutmaya. regl yüzünden ara verdim.
şimdi oruçta zaten uzun süre aç kalıyoruz, eğer gün içinde atıştırmalara hayır diyemiyorsak oruç aslında güzel bir fırsat. ben bu sefer orucumu ekmeksiz ve tatlısız tutarak insülin direncimi kıracak şekilde tutmaya karar verdim. tabi hem sahurda hem iftarda bademi fındığı ve cevizi de bol yiyerek. bizim en büyük kusurumuz ramazan orucunu tutarken iftarlarda yediğimiz o çeşit çeşit yiyeceğin ölçüsünü kaçırmak ve pide tatlı gibi şeylere (hatta yanında pilav ve kolaya) yer vermek. İnşallah cumartesiden sonra ben de orucuma tekrar başlıyorum

Elifezgi ve Kübraazra Allah oruçlarınızı kabul etsin ve kolaylık versin :KK16:

Kocayı kaçırmadım :KK60: ama az kalsın kaçırıyordum.Aksam baktım bizimki sinirli, dedim muhabbeti değiştireyim.
" Yarin ben masaja gidecem " dedim.Ben lönk diye söyleyince adamın gözleri :KK53: hort diye fırlamasın mı.
Kart sesiyle " ne masajıymış bu" diye sorunca ben korkudan
" hani yatağa yatıyorsun " "
"neeeee yatağa mı yatacaksın!!!!!!"
" şey işte hani yatakta masaj oluyor ya "
" yatakta oluyor !!!
"valla masaj"
Baktım işin sonunda sümsüğü yiyecem, olayı toparlamakta mümkün degil, çaktırmadan sıvıştım.Evet bugün masaj hakkında bı kompozisyon hazırlayıp ezberlemem gerek.

Hah bi masajın eksikti , iyi düşünmüşsün . Masör hayatta mı , masaj yatağı sağlam mı , en önemlisi sizin hane halkı nasıl , hepiniz sağlam mısınız , evi hiç sormuyorum da "sadece bugünkü hasar ne büyüklükte " diyorum :KK52:

$Fotoğraf-0093.jpg

turk kahvesı zamanı:21:

canim su an ismini unuttum yesim tasi olan yataklara mi gittin ucretsiz olan...
ins.masaj iyi gelmistir,rahatlamissindir...gerci bence sen yeterince enerji dolusun,aman enerjini kaybetme...:KK9:sana iyi dersler....
ha bu arada kac tam kac yarim di ceviz saydin mi???:KK53:

Evet yaa , bu ceviz kısmı çok havada kalıyo.Yani 1 ceviz diyince "1 tam ceviz" mi yoksa "1 yarım ceviz" mi anlamak lazım.Malumunuz ben bu kısmı hmmm ilkokuldan doğru hatırlıyosam eğer "belirtili isim tamlaması" ile anlatıyorum ki kafalar karışmasın , tabe şeffaf olmak lazım netekim :KK53::KK53::KK53:

X