Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gunaydin kzlar bol leptinler bosver tatlim ayni insanlar 80 kende aynilari soyluyorlardir bosver[/QUOTE]

benım etrafımdada vardı o modellerden.hıc takılma o mevzulara bıldıgın yoldan şaşma bebısım

teşekkür ederim kızlar ....
hedefime odaklandım gidiyorum 60 a bakalım yüzüm çökerse de kilo mu alırım estetiğe mi başvururum orasını o zaman düşüneyim dimi ...bu ara çok iyi gidiyorum bugün üst komşumda mevlüt vardı kavurmalı pilav tatlı ayran hiç birini yemedim ..akşam misafirlerime yaptıklarımdan da tatmadım ..temmuz ayında ölçülerimi almışım 74 kiloyken popom 112 cm imiş hemen ölçtüm şimdi 108 benim en sorunlu bölgem belim çok ince popoya yönelik egzersiz yapmalıyım ...iki gündür kulaklıklar kulağımda kalça kıvırtıyorum çok zevkli

:90::90:kırıldım resmen.karakalemden yüzün de nasiplendi ha

gecmiş olsun arkadasım

45 dk yürüdüm:87::87::87:

ı saat yurudummmm

......
topiğin azimli karataycıları her zamanki gbi yürüyüşleri yapmışlar
ben se yürümek istemiyorum bugün,kendimi kandırmaya çalısıyorum yürümeliyim

canim hekate 1 kasimda basladim demissin su zamana kadar kilo verebildinmi?
reyhan,nazfiliz nasilsiniz kizlar.bugun nasil gecti?
valla 40 dak dır geçmişi okuyorum.döktürmüş yine kızlar

yemediklerin 4 cm de incelmişsin ne güzel filizim

1.öğün 07.00
2 yumurta ile lorlu,keten tohumlu omlet
5 zeytin
2 parca b.peynir
1 trabzon hurması,1 mandalina
1 cb ceviz
2omega3

2.öğün 13.30
1 tane trabzon hurması(abartıyorum farkındayım dayanamıyorm makete gidince dayanamıyorum)
1 tabak zeytinyaglı pırasa
1 tabak tavuklu mantarlı bulgur plavı,
1 b.ayran
1 tane medine hurması

bana spor şart degilmi?meyve çok yedim:18:.hocanın dediği gibi 5 km yürümem lazım:26:

evet peynirim bitti o yüzden sabah yoktu ama çok severim bugün alacağım diyet olması şartı var mı? kuruyemiş fındık var bol bol ondan yerim tamamdır...

ı saat yurudummmm

......

45 dk yürüdüm:87::87::87:

canım geçmiş olsun Allah şifa versin.
İyiyim canım annemleri yolcu ettim öğleyin.. Sabahta veli ve öğrenciler vardı forum açıktı ama sevap yazamadım:26:
iyiniyetlim nasılsın bacım?geçmişi okuyosun galibamelexinin maceraları dün de güldürdü bizi,oku oku bitmedi dimi
Leylakımmm çok iyiyim ben şükür. Sen neden plates yapmıyosun daha önce de sordumdu cevap yazdıysan görmedim bidenem kusura bakma kızlar da çok yazıyo yaw bulmaya çalışsam işin içinden çıkamayacağım gibi

Reyhancım spor yapabildin mi ben de hurma yiyorum özllikle kabızlığıma çözüm oldu ama sabah kalkar kalkmaz ye istersen de erisin
Sersumum evet canımcım hurma kullanıyorum ben de ilacım benim:112:

evet peynirim bitti o yüzden sabah yoktu ama çok severim bugün alacağım diyet olması şartı var mı? kuruyemiş fındık var bol bol ondan yerim tamamdır...

Leylakım cevaplar diye yazmamıştım ama canım biz diyet olan hiçbişey kullanmıyoruz mümkün olduğunca doğal şeyler yiyoruz:112: Tam yağlı beyaz peynir keçi peyniri çeçil peyniri vb. rahatlıkla yiyoruz

Elifezgi ve Kübraazra Allah oruçlarınızı kabul etsin ve kolaylık versin

Hah bi masajın eksikti , iyi düşünmüşsün . Masör hayatta mı , masaj yatağı sağlam mı , en önemlisi sizin hane halkı nasıl , hepiniz sağlam mısınız , evi hiç sormuyorum da "sadece bugünkü hasar ne büyüklükte " diyorum

Evet yaa , bu ceviz kısmı çok havada kalıyo.Yani 1 ceviz diyince "1 tam ceviz" mi yoksa "1 yarım ceviz" mi anlamak lazım.Malumunuz ben bu kısmı hmmm ilkokuldan doğru hatırlıyosam eğer "belirtili isim tamlaması" ile anlatıyorum ki kafalar karışmasın , tabe şeffaf olmak lazım netekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…