Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Oooww cok iyi vermis esin tebrikler vallahi...
Verirsin canim sikma canini,sen bu kadar iradeli gittikten sonra sana kilo mu dayanir bebisim....

afiyetler olsun leylakımm
Canlarım hepinize merhaba ,
Maaşallah kahvaltılar , temizlikler , sporlar yapılmış erkenden.Hayranım valla enerjinize.Aşure pişiriyorum , hepiniz davetlimsiniz.Yer : Bahçeşehir-İst

benimkini ayırdın mı bebişimm

geçmiş olsun vee kaçamaksızlık için

leylakım bızım kıslar nirde acep cok tenha bu aksam bura:26:

Evet ya,hatta sersum saat 4-5 gibi gelirdi o da hic gelmedi bugun.yoksa bizden gizli bi yerde mi bulustular papisim

gelemedim kısslarr yaww:26::26:..kaşlarım ormana dönmüştü onları hallettim..derken o saatten sonra yimek yapamam diye lahmacun yaptırdım..saat oldu 5..geldim yemek ye topla..

offf çok yoruldum..yarında 4 te çıkıcam yine geç kalıcam yaniii

Ewet canim .. Okula gidene kadar neler olmus neler .. ama verdim cevaplarini .. kiz hic de fazla degil di tum gun okulumda idim 09.00-17.15 sadece soda kahve bol bol su ictim siki bir kahvalti sart idi yapiverdim.. Hem yumurtam bile yoktu vallahi

çok yoruldum okurken ..spordan sayılır di mii

benimkini ayırdın mı bebişimm[/QUOTE]

Ayırmak ne kelime canikom , verdim bile kargoya

afiyet olsun canim...

amma yazmışsınız ben yokken yaww..

sabah

ceviz
3 günkurusu

öğle

dalyan köfte
tarhana
2 kaşık sütlaç

akşam

2 lahmacun
ayran
2 çiğköfte

çay içmiştik..
şimdi de sizi okurken canım çekti ..sütlü kahve

Menu super sersumcum,afiyet olsun tekrar...

Kahvaltı çok kuru olmuş canikom , hayırdır?

canım iyiyim ne olsun akşama misafir gelicekmiş ona hazırlanıcam şimdi..işe başlamadan topiğe bakim dedim ...sen maşallah sporunu bile yapmışsın

Filizcim n'aber , nas ılsın canım.Misafirler varmış , kolay gelsin.Nasıl gidiyo sigara işleri?Gelişme var mı hayatım?

Keske sayilsaydi,ben de yoruldum cunku

Menu super sersumcum,afiyet olsun tekrar...

Kahvaltı çok kuru olmuş canikom , hayırdır?

canım ben çalışırken 3 öğün olduğu için sabahaları böyle yiyorum bazen..yumurta ve peynir istikakımı da akşamları alıyorum arada...öğlen yemesem çok iyi olacak aslında ama dayanamıyorumm.. herkes yemeğe gidince benim de yiyesim geliyor..

evde izindeyken ne güzel 2 öğün besleniyordumm

canım ben çalışırken 3 öğün olduğu için sabahaları böyle yiyorum bazen..yumurta ve peynir istikakımı da akşamları alıyorum arada...öğlen yemesem çok iyi olacak aslında ama dayanamıyorumm.. herkes yemeğe gidince benim de yiyesim geliyor..

evde izindeyken ne güzenel 2 öğün besleniyordumm
[/QUOTE]

Hımmm planlama mükemmel Sersumum.Yaaa ben 2 öğün olayını hala idrak edemiyorum.Nasıl yapıyosunuz yaa , ne yersen ye acıkır insan...

ben de bugün step e başladım
hareket olsun diye
süt spordan sonra içilirse metabolizmayı arttırıyormuş
kızlar hepinize selam

Step işini çok iyi etmişsin hayatım.Ben de gençliğimde 2 sene falan haftada 5 gün gidiyodum.Şahane bi spor , hem de çok eğlenceli , dans eder gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…