Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[
Ben 5-6 yıl önce kaş almayı bıraktım valla.Üstünde tüyler çıkıyo , onu da minik sir ağda bandıyla alıyorum , bıktım valla bu işlerden ...
ben de bıktım yaa:KK37:..bi arkadaşım lazer yaptırmış çok rahat ama ben güvenemiyorum..:26:
Hımmm planlama mükemmel Sersumum.Yaaa ben 2 öğün olayını hala idrak edemiyorum.Nasıl yapıyosunuz yaa , ne yersen ye acıkır insan...

2 öğünde hiç acıkmıyorum canım:KK16:..bünyem çok alıştı buna:KK23::KK23:..3 öğünde daha çok acıkıyorum valla:KK36::KK36:

Süt banyomu yaptım kızlar :KK60: Bir lafı 40 kere söylersen olurmuş ya :KK9: Gülme krizim geçsin anlatacağım.Ayriyetten ben bir üstümü değişik gelem. :KK60:

ben de bıktım yaa:KK37:..bi arkadaşım lazer yaptırmış çok rahat ama ben güvenemiyorum..:26:

Ben yaptırdım bacaklarıma , harika bişi.Sürekli dua ediyorum bu teknolojiyi geliştirenlere ve getirip yapanlara.Bıyıklarıma da gidiyorum ama yüzdeki tüyler çok inatçı , aynı performansı göstermiyo.

bende akşam yemeğinde yarım kilo keçi sütü içtim napem son kullanma tarihi yarın
yani akşam yemeği yarım kilo süt
içimde keçiler meliyor

$61286_464744473567662_1799372438_n.jpg

Tavuk-yumurtayi ben kacirdim galiba,hatirlamiyorum:KK43:

buyur canımm:KK1::KK1:

afiyet olsun canım.:KK16:.çok güldüm yine yaa:KK60::KK60::KK60: 2 yarım ceviz 1 tam ceviz etmiyo mu kıss..yoksa 2 dene kırdın ikisinin de yarısı mı çıkabildi kabuğundan.. (bazen benim öyle oluyo da sıkışıyo çıkaramıyom :KK9::KK9:):KK60::KK60::KK60:

Sersum bi gün beni öldürcen :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bugün oruçtum ;

İftar :
1 tabak türlü
dünden kalan dövmeli çorbam
badem

su: 2 lt
yürüyüş : 10 dk

Süt banyomu yaptım kızlar :KK60: Bir lafı 40 kere söylersen olurmuş ya :KK9: Gülme krizim geçsin anlatacağım.Ayriyetten ben bir üstümü değişik gelem. :KK60:
üstüne döktün dimiiii:KK60::KK60::KK60: seni pasaklııı:KK53::KK53::KK53:
[
Ben yaptırdım bacaklarıma , harika bişi.Sürekli dua ediyorum bu teknolojiyi geliştirenlere ve getirip yapanlara.Bıyıklarıma da gidiyorum ama yüzdeki tüyler çok inatçı , aynı performansı göstermiyo.
ben de bıyıklarıma gidiyorum..daha 2. seans olduu..ama dediğin gibi inatçıymışş:KK53:.bakalım nekaa sürecek..:26::26:
burda diğerleri çok pahalı..gerisini batıya dönünce yaptırıcam..:KK34:

X