Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hala hastayım hatta boynum tutuldu:KK43:(
ama genede karataya devam:))
sabah:1 haşlanmış yumurta
1 muz
peynir
çay

akşam: 2 kaşık bulgur pilavı
az tavuk haşlama
yoğurt

az önce: 1 fincan sıcak süt
çam fıstığı

sıfır kaçamak dimi kızlaaaaaar?

ben de bugün step e başladım
hareket olsun diye
süt spordan sonra içilirse metabolizmayı arttırıyormuş
kızlar hepinize selam

Canimmm kuru yemislerim kavrulmamış natuuurel:KK34:

QUOTE=reyhan_55;27373392]ben de tam peynir manyagıyım.keçi ve tulum peynirine bayılıyorum.bir oturmaya yemmek istiyorum.bu yüzden çom seyrek alıyorum

ay bu çöp kutusu muhabbeti kırdı geçirdi beni,alemsin papiş:KK9::KK9:

amiiiin:KK16:
nefiss görünüyor,kuruyemişler kavruk gibi geldi bana:KK1:

ta sibirya:KK53:,ne iş yapıyorsunuz orda merak ettim

ohh ohh bayılırım.toplu aşure yemek te ne güzel olur.
ben de yapacagım.aşureye şeker yerine bol kuru meyve katmayı düşünüyorum.komşulara şeker katarım tabi:KK53:

evde cevizi kalmayanları görünce çok şanslı oldugumu düşünüyorum.insanın bir tarafının köy olması çok iyi oluyor.fındık,ceviz bolboll annelerimiz,akrabalarımız sagolsunlar.yoksa karatay benim için masraflı olurdu.burda kabuklu cezin kilosu 18 tl,fındık 10 tl.bizde beleş:KK76:[/QUOTE]

Ben geldim kızlar,
nasilsiniz bakalım?
tum gun okuldayim. Dediğim gibi kahvaltımı sıkı yaptıgım icin soda ve kahve hariç ve bol bol su dışında Hiçbirşey yemedim.
:KK23:evime geldim dünden hazırladığım yemeklerimi ısıttım yedim.

Okula giderken tempolu yürüdüm ..35 dakika birazdan insallah esim film izlemeliyiz diye tutturmaz ise leslie yapcam.
:KK1:
2. Öğünüm:
1 kase brokolili çorbası
iki dilim firinda kıymalı karnibahar (besamelsiz sadece çırpınmış yumurtalı)
bol limonlu salata
su
omega3

simdi de kahvemi iciyorum sizleri okuyorum

Son düzenleme:
Ben geldim kızlar,
nasilsiniz bakalım?
tum gun okuldayim. Dediğim gibi kahvaltımı sıkı yaptıgım icin soda ve kahve hariç ve bol bol su dışında Hiçbirşey yemedim.
:KK23:evime geldim dünden hazırladığım yemeklerimi ısıttım yedim.

Okula giderken tempolu yürüdüm ..35 dakika birazdan insallah esim film izlemeliyiz diye tutturmaz ise leslie yapcam.
:KK1:
2. Öğünüm:
1 kase brokolili çorbası
iki dilim firinda kıymalı karnibahar (besamelsiz sadece çırpınmış yumurtalı)
bol limonlu salata
su
omega3

simdi de kahvemi iciyorum sizleri okuyorum

Afiyet olsun canim...menun super:-)

Afiyet olsun canim...menun super:-)

Tesekkur ederim canim .. Karinca kararinca karataya uymaya hatta tum ailemi uydurmaya calisiyorum. Esim de benimle birlikte karatay yaptigi icin (daha dogrusu bu bizim yasam bicimimiz son 8 aydir evimize un seker ekmek girmiyor ) daha da isimi kolaylastiriyor :KK34:

Tesekkur ederim canim .. Karinca kararinca karataya uymaya hatta tum ailemi uydurmaya calisiyorum. Esim de benimle birlikte karatay yaptigi icin (daha dogrusu bu bizim yasam bicimimiz son 8 aydir evimize un seker ekmek girmiyor ) daha da isimi kolaylastiriyor :KK34:

Aynen canim,benim esim de karatayci oldugu icin hersey daha kolay oluyo.sansliyiz bence:-)

Aynen oyle:KK60: Anlatılmaz yaşanır :KK60:
:KK1::KK1::KK1:
gunaydın kızlar pepe eslıgınde kahvaltımı yapıyorum:KK1::KK1:

en az 18 kez ızledıgım bolumuyle:KK1::KK1:
kıymalı yumurta
domates,peynır
zeytın,ayran,kt
omega3,çay
afiyet olsun bebişim..:KK16: pepenin zayıflama etkisi var mı kıss:KK60::KK60::KK60:
ıradelı,saglıklı ve eksili bir hafta dilegiyle...
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Wc sorununuz icin hurma ve ılık su kesin çözüm.Allahım Ölüyordum kac gündür.:KK60: Bu arada sag kaburga altım dün geceden beri ağrıyor.Acep nedendir ?
hurma ve ılık su.:KK34::KK34: iyiniyetlim de öyle yapıyordu sanursamm:44::44:
Eki Görüntüle 556354
Kahvaltım yumurta eksik .. Canım istemedi optum sizleri iyi günler okula gitmem lazım :KK9:
güzel gözüküyor canımm:KK34::KK34: afiyet olsun:KK16::KK16:

Aaaaaaaaaaaaaa kızlar yumuta yok diye okadar kuruyemiş yedim.( bir ölçü bardağı) yoksa tum gun okuldayim 9.00-17.30 ve hic birşey yemiyecegim sadece yanıma kahvemi suyumu ve sodami aldimmmmmmm:KK1:insafffff please :KK51::KK52:

arkandan amma kaynatmışlar kaneelcim:KK53::KK53:..çok fena bunlar çokk :KK53::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:

arkandan amma kaynatmışlar kaneelcim:KK53::KK53:..çok fena bunlar çokk :KK53::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:

Ewet canim .. Okula gidene kadar neler olmus neler .. ama verdim cevaplarini .. kiz hic de fazla degil di tum gun okulumda idim 09.00-17.15 sadece soda kahve bol bol su ictim siki bir kahvalti sart idi yapiverdim.. Hem yumurtam bile yoktu vallahi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK51:

Aynen canim,benim esim de karatayci oldugu icin hersey daha kolay oluyo.sansliyiz bence:-)

Bencede sansliyiz canim.:KK34:
Benim esim 18 kilo verdi .. filinta gibi oldu ..:KK51:
ama bu yasam bicimini benimsedigi ve benimsedigimiz icin boyle devam ediyoruz ve benim de vermem gereken daha 9 kilo var hayirlisi ile aralik ocak ayina kadar bi 65 i gorseydim gerisi gelecekti amaaaa.. bekliyoruz bakalim olcak insallah:nazar:

ben sibiryadayim....bekliyorum lutfennnnnnnnnnnn
istanbul moskova ucakla 3 saat.moskovada sabah ucagini kacirdigim icin 12 saat havalaninda bekliyorum.sonra 2.ucakla 5 saat ucuyorum.havalanindan eve 2 saatte geliyorum...
toplam 22 saat te burda olursunuz.....:KK71::KK71::KK71:
bişey diilmiş canım..benim hakkariden istanbula gitmem lazım önce..4 saat hakkari-van vandan 2,5 saat de uçak + 22-24 saat de senin yol..ehh ortalama 30-32 saatte de ben gelirim..siz ben gelene kadar yemekleri hazırlayın ama :KK60::KK60::KK60:

Benimki beni napardı düşünmek bilem istemem:KK1::KK1::KK1:

Ben yıkadımdı kızım sabah ütüledi:KK34: Bizde bööle herkeş kendi ütüler:KK1::KK1:

Kızlar bu kova muhabbetini:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: (sondan başa okuduğum için merak ederekten heyecanla okudum) ben de tuhaflık sondan okursan zor anlarsın:KK60: Çok gülmüşsünüz ben kızımla çözdüğü testlerdeki yanlışlarına bakıyodum siz çok eğlenmişsiniz yaw:KK1::KK1::KK1:

ben de son anda yırttım zaten bebişim..korkuyom bu ergenlerden yaww:KK53::KK53:

bizde de ütüleri herkes kendi yapar..:KK52::KK52:

kova muhabbeti çok hoştu valla çok güldük yaww:KK60::KK60::KK60:

Canlarım herkese çok selam ,
Nasılsınız , gününüz güzel geçti mi?Hemen işin mide kısmına geçiyorum:
Kahvaltı 11.00 (eşşek gibi uyuyorum bu aralar ve geç kalkamyı hiç sevmiyorum , gün hemen bitiveriyo)
* 1 yumurtadan maydanozlu omlet
* 7 tane zeytin
* bi kısım tulum peyniri
* 2 minik domates
* 1 tatlı kaşığı pekmez (kan yapsın maksatlı)

Öğlene doğru aşure yapımına başladım.Yaparken incirlerden tırtıkladım.2-3 tane yemişimdir.Galiba 14.00 gibi falan işim bitmişti.Acıktım ve
* 1 kase brokoli çorbası
* 1 tabak bol yoğurtlu karnabahar
* 1 köşe ekmek (canım katı bişey yemek istedi)
* yarım muz
* 1 küçük elma
yedim.Giyindim.Annemlere aşure götürdüm.5 dakikalık mesafedeyiz ama bayramdan beri görüşemedik.Neyse gittim , onlar da yemeğe oturuyolarmış.
Annem ısrar kıyamet bana 1 kaşık etli nohut ve salata yedirdi.Kazak almış bana sağolsun.Biraz da kestane verdiler.Ordan çıktım , alışveriş yaptım eve döndüm.Acıktım , 1 kase aşure yedim.Sonra akşam yemeğini hazırladım :

Akşam yemeği 19.30
* 2 tane haşlama baget
* 5-6-7-8 kaşık piyaz
* sınırsız salata
* 1 kaşık yerelması+1 z.yağlı pazı sarma (bu iki yemek bitti.Yarın pırasa pişiriciiim)
* yarım dilim ekmek + 5-6 tane zeytin (evet , tahmin ettiğiniz gibi canım katı bişey istedi ve "niye pilav yapmadım" diye hayıflandım.)
* 4-5 tane dut kurusu

İşte bu yani , bu kadar yedim içtim.
Zpor : 20 dakika araba kullanma (Allah kabul etsin)

X