Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yaptırırsın hayatım , rekabetten dolayı güzel kampanyalar yapıyolar.5 seans yetiyo zaten.

Birdy tahmin icin Ne ya benim bu basıma gelenler.Birdy yakinimdasin hani gelecektin, kursun dokecektin, he baktık hal olmuyor kursunu sıksak da olur.( kesin çözüm )
Günlük süt şişesini yapanı andım bu gece.O ne kapak kardesim acmak icin bin adam gücü lazım.Birde benim su aklımdan gecen basıma gelir durumuma bir hal çözüm lazım.Ne desem tutuyor.Secret diyoruz ya iyi düşünebilmem kimbilir ne harikalar yaratacağım ama olumsuzluklar peşimi bırakmıyor ki.Neyse sonuçta sütün yarısını Mutfaga (500ml) diğer yarısını (500 ml) üzerime boca ettim.Eeee ben size demiştim süt banyosu yapıyorum diye Eee ben yine sevinecek bir yön buldum Sise kırılmadı Mucize Di mı ?

Birdy tahmin icin Ne ya benim bu basıma gelenler.Birdy yakinimdasin hani gelecektin, kursun dokecektin, he baktık hal olmuyor kursunu sıksak da olur.( kesin çözüm )
Günlük süt şişesini yapanı andım bu gece.O ne kapak kardesim acmak icin bin adam gücü lazım.Birde benim su aklımdan gecen basıma gelir durumuma bir hal çözüm lazım.Ne desem tutuyor.Secret diyoruz ya iyi düşünebilmem kimbilir ne harikalar yaratacağım ama olumsuzluklar peşimi bırakmıyor ki.Neyse sonuçta sütün yarısını Mutfaga (500ml) diğer yarısını (500 ml) üzerime boca ettim.Eeee ben size demiştim süt banyosu yapıyorum diye Eee ben yine sevinecek bir yön buldum Sise kırılmadı Mucize Di mı ?

iyi akşamlar kızlar..

kahvaltımda(10.30)
1 yumurta
5 zeytin
5 ceviz
avcum kadar peynir
yeşil ve kırmızı biber
minik kase kt yoğurt

öğlen (14.30)
1 kase yoğurt
1 amasya elma

saat 16.30 da ikişer lokma cevizli sucuk ve fındık ezmeli pestil(ikramı reddedemedim)

19.30 gibi yarımşar bardak süt ve ayran(tatlılar acıktırdı)

yarım saat bantta yürüdüm....bugün böyle tuhaf oldu..

Bulent ersoy gibi keyfini cikartsaydin sut banyosunun bebegim
Saka bi yana iyiki sise kirilmamis,yoksa cam kirigi toplardin bir de

Ben diyorum ki işi şansa bırakmayalım , bi yandan kurşunu dökerken bi yandan da sıkiiim , en azından öteki tarafa düztaban gitmemiş olursun
Şişe kırılmamış çok şanslısın girçekten , benim 2 kiloluk ağzına kadar dolu zeytinyağ şişesini kırışım vardır ki yıllar geçti daha hala aklımdan çıkmaz.Her yer yağ ve cam kırığı...Valla ucuz kurtarmışsın.
Bu arada dün sormayı unuttum ; Akbatı'ya geliyo musun alışverişe?

Bugün bir komiklik daha yasadım.Evde pek resim yapmam aslında ama baktım bugün lokumlara sarmaya başladım ,hadi kızım senin oyalanman gerek dedim başladım resme ( karakalem ) 1-2 saat sonra görevli çöp almaya geldi.Gorevlimiz kendi halinde bir adamacağız.Soru sorsan utancından kafa onde konuşur.Neyse asansör bakımına para toplanıyordu akılma geldi " 1 Dk bekle parayı getireyim "dedim.Parayi getirdim bizimki mölüm mölüm bakıyor.Bende anlamadı diye açıklama yapıyorum " asansör icin ,yönetici istedi ya iste o". "??????" " 100 - 100 toplanmayacak miydi? " Böyle karşılıklı bir 5 dk o baktı ben anlattım.Bir tuhaflık var ama ne ki diye düşündüm.Neyse baya bir sonra banyoya kovamı kontrole gitmiştim.Aynaya bakmamla Once bir çığlık, ardından kahkahayı basmam bir oldu.Tum sürat simsiyah.Madenciler gibi bir hal.Ay halen gülüyorum.Gormeniz gerekirdi.Gorevlimizin haline de üzüldüm şahsen.Adam ne gulebildi, ne sorabildi garibim.Sadece mölüm mölüm baktı

Yok be gülüm.Ama sen emret ben gelmem mı ?

görevlinin aklından ne geçtiğini çok merak ettim şimdi

karakalem de öölee çalışılır zaten bebişimm..o ne bilsin tabii
adam çok korkmuştur kıss..yüz maskesi sanmıştır.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…