Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[
Ben 5-6 yıl önce kaş almayı bıraktım valla.Üstünde tüyler çıkıyo , onu da minik sir ağda bandıyla alıyorum , bıktım valla bu işlerden ...
ben de bıktım yaa..bi arkadaşım lazer yaptırmış çok rahat ama ben güvenemiyorum..:26:
Hımmm planlama mükemmel Sersumum.Yaaa ben 2 öğün olayını hala idrak edemiyorum.Nasıl yapıyosunuz yaa , ne yersen ye acıkır insan...

2 öğünde hiç acıkmıyorum canım..bünyem çok alıştı buna..3 öğünde daha çok acıkıyorum valla

Süt banyomu yaptım kızlar Bir lafı 40 kere söylersen olurmuş ya Gülme krizim geçsin anlatacağım.Ayriyetten ben bir üstümü değişik gelem.

bende akşam yemeğinde yarım kilo keçi sütü içtim napem son kullanma tarihi yarın
yani akşam yemeği yarım kilo süt
içimde keçiler meliyor

Sersum bi gün beni öldürcen

Bugün oruçtum ;

İftar :
1 tabak türlü
dünden kalan dövmeli çorbam
badem

su: 2 lt
yürüyüş : 10 dk

Süt banyomu yaptım kızlar Bir lafı 40 kere söylersen olurmuş ya Gülme krizim geçsin anlatacağım.Ayriyetten ben bir üstümü değişik gelem.
üstüne döktün dimiiii seni pasaklııı
ben de bıyıklarıma gidiyorum..daha 2. seans olduu..ama dediğin gibi inatçıymışş.bakalım nekaa sürecek..:26::26:
burda diğerleri çok pahalı..gerisini batıya dönünce yaptırıcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…