Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Doydum giz.Fazla bile geldi.Helvayi da esimin zorlamasiyla edim zaten.Evde helva yoktu.Gorevliye alırdı.O da benim karatayıma alıştı." sen sadece helva yiyebiliyorsun,ye muhakkak " dedi.Dedi de benden Cok kendi yedi.

Ay inanamıyorum valla ya , 3 sarıkanat ne ki , valla bravo size , mideleriniz ne kadar terbiyeli.Kocanın canı çekmiş seni bahane etmiş sanırsam ki

Ay inanamıyorum valla ya , 3 sarıkanat ne ki , valla bravo size , mideleriniz ne kadar terbiyeli.Kocanın canı çekmiş seni bahane etmiş sanırsam ki

Ben aslında hep az yerim.Ama böyle kiloluyum.Senin 2 katinim.Senin yediklerine bakıyorum.Bu kız neresine sığdırdı ki bunları diyorumHe Masallah
Evet benim kocamda fil gibi yer.Helvayi bitirmesin diye sakladım

"Bahtsiz lanetli kovacı "olacaktı.iPad den yazıyorum.Gicik ediyor beni sagolsun.Benim yerime kelimelere kararveriyor.Kendini akıllı sanıyor Sanirim

Eeee hiç bahsetmiyosun , kova nasıl çıktı , suyu düzgün tutuyo mu , sızdırma var mı

Ben aslında hep az yerim.Ama böyle kiloluyum.Senin 2 katinim.Senin yediklerine bakıyorum.Bu kız neresine sığdırdı ki bunları diyorumHe Masallah

Ya ne biliim ben de bööle alışmışım ondan belki.Küçükken de annem " yeme artık kusucan" derdi...Çöplük gibi benim midem , ıyyyy tiksindim şuan kendimden valla ...

Eeee hiç bahsetmiyosun , kova nasıl çıktı , suyu düzgün tutuyo mu , sızdırma var mı

Biliyorsun sekerim biz kovayı jakuziye aksesuar olarak aldık.Sabah süt banyomu yaparkene denedim.Simdilik sorun yok.Ama Heran alt komşunun banyoya taşınabiliriz.Biliyorsun battal boy kova.Birde icini doldurunca aşağıya göçme olasılığımız arttı.

Ya ne biliim ben de bööle alışmışım ondan belki.Küçükken de annem " yeme artık kusucan" derdi...Çöplük gibi benim midem , ıyyyy tiksindim şuan kendimden valla ...

Deli misin ?milletin arayipta bulamadığı şans var sende.Ye kız ye.Yiyemeyenlerin yerine ye.Hatta Soyle yapalım.Biz o gün canımız ne çekerse yazalım,sen bizim yerimize ye

dikkatli kullanın canım siz de..başka fikir gelmiyor bak aklımıza

melexin haklı ah ben de öööleee yiyebilseydiiimmm..açayyydıımmm kollarımııı diyeeyyydiiimmm

Reyhancım sporun süpper

Heee göbek di mi , benim de göbek.Çıkaramadım sixpacki.Benimki de babadan genetik miras.Allah razı olsun , takmış göbeği , kurtul kurtulabilirsen.Ama şimdi şu sağlık sorunları çıktı ya , gözüm görmüyo valla.Allah çarptı beni muhtemelen.O yüzden sen de takma kafanı.1-2 kilonun hükmü yok.Sağlıklı olalım , en güzel şey bu.Ben bunu geç anladım ama sağlam ders oldu , daha da unutmam...[/QUOTE]
benimki de genetik muhtemelen halalarıma çekmişim hepsi göbekli
2 mil leslie duşş..

şimdi de sütlü kahve:126::126:
.

afiyet olsun hemşerim

hadiii,vahh vahh senin iştahın epey açılmış,sen bu gidişle karatayla sağlıklı kilo alırsın canım

epeydir eve helva almıyorum,yaz helvasına bayılıyorum,alınca saklamadan bitiyor2 günde

benim de bazen midem çöplüğe dönüyor,sabahları tok uyandıgım günleri biliyorum.özellikle regl oldugumda

Gecen senin bahsettigin reklam çıktı. koptum.Fotokopiciye giden adam Önlü arkalı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…