Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Balığın üstüne süt iciyorum simdi.Yarin benden ses çıkmazsa ruhuma Fatiha okursunuz Di mı ? :KK60:

Biliyorsun sekerim biz kovayı jakuziye aksesuar olarak aldık.Sabah süt banyomu yaparkene denedim.Simdilik sorun yok.Ama Heran alt komşunun banyoya taşınabiliriz.Biliyorsun battal boy kova.Birde icini doldurunca aşağıya göçme olasılığımız arttı.:KK52:

Süt koyma canım benim , yoğunluğu fazla olduğundan ağırlığı çok gelir.Daha ziyade böööle su gibi daha akışkan sıvıları tercih et.Sonuçta zevk için yaptığın bişey yüzünden komşunun evini başına yıkmaya gerek yok diye düşünüyorum , bencil olma :KK52:

Süt koyma canım benim , yoğunluğu fazla olduğundan ağırlığı çok gelir.Daha ziyade böööle su gibi daha akışkan sıvıları tercih et.Sonuçta zevk için yaptığın bişey yüzünden komşunun evini başına yıkmaya gerek yok diye düşünüyorum , bencil olma :KK52:

Doğru diyorsun ama alışkanlık ne yapayım,Gunde 2 kere süt banyosu yapmazsam kendimi kötü hissediyorum. :KK60:

:KK19:

benimki de genetik muhtemelen halalarıma çekmişim hepsi göbekli

Uğraşma o vakit , cidden gitmiyo.Benim yaptığım sporun haddi hesabı yoktur.Bi noktaya kadar eriyo ama asla dümdüz ve sımsıkı olmuyo.

hadiii,vahh vahh:KK9: senin iştahın epey açılmış,sen bu gidişle karatayla sağlıklı kilo alırsın canım:KK1:
Heee kas olarak alırım inşallah.Bi de sigarayı bırakıcam ya , sen o zaman gör beni :KK1:

benim de bazen midem çöplüğe dönüyor,sabahları tok uyandıgım günleri biliyorum.özellikle regl oldugumda:KK30:
Hııı ben çok yediğimde oluyo o.Ama ben bi lokma yiyorum ya , o yüzden aç uyanıyorum zaar:KK52:

deme öyle kızz motivemizi bozma:KK53::KK53:
hedefe ulaşalım biz de yeriz inşallah:KK34::KK34::KK16::KK16:senin kaa olamaz ama:KK23::KK23:
[UOTE]
"
Ulaşırsınız be yaww , benim kocam 30 kilo verdi , o verdikten sonra herkes verir.Adam 15 dilim börek yerdi bi oturuşta ve sek de yemezdi , içine bal ya da reçel koyup yerdi , sonra da "yemekte ne var" derdi :KK52:

Ulaşırsınız be yaww , benim kocam 30 kilo verdi , o verdikten sonra herkes verir.Adam 15 dilim börek yerdi bi oturuşta ve sek de yemezdi , içine bal ya da reçel koyup yerdi , sonra da "yemekte ne var" derdi :KK52:

senin tabirinle eşine bravoss:KK9::KK9:

sersum kaçar..herkese iyi geceler bol leptinlerr..:KK16::KK16:
:KK55::KK55::KK55:

İyi geceler cicim , ben de kaçıyorum.Herkese iyi geceler...

NOT : Bu arada biz her gece her gece nereye kaçıyoruz çok merak etmeye başladım çünkü ben her sabah aynı yerde uyanıyorum :KK52::KK52::KK52:

kızım sen tadilat işleriyle uğraşmaktan nasıl izlersin zaten:KK1::KK1::KK9::KK9:

Doğru diyorsun.Yakinda inşaat mühendisi çıkacağım. usta geldiginde eve (tecrübe etmiştim ya ) ben anlatıyorum nasıl yapılacağını. Adamlar mölüm mölüm bakıyorlar yüzüme.En kısa zamanda inşaat malzemeleri edinmem gerek. :KK9:

X