Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

umarım sen kolayca halledersin canım ..şimdiden başarılar dilerim ...senin bırakma hikayeni dört gözle bekliyorum ..harika olucak eminim

Ünlü ozanımız Sezen Aksu'nun da dediği gibi "Kolay olmayacak , elbet üzüleceğim"
Yaaa Filizim kolay olur mu , çok zor olacak , delip de geçecek ben biliyorum başıma gelecekleri.O yüzden diyorum "Aralık ayını yaşanmamış sayıcam" diye. Ama nasıl ki hipofiz olayında taciz ettim topiği , aynının bin beterini sigara için yapmazsam insan diilim Burda anlatıcam herşeyi , taciz edicem hepinizi
Sen de sıkma canını , beraber bırakırız belki , sen biraz gaza gelip beynen hazır olmadan işe giriştin ondan oldu galiba tatlım.
Hele ki benim hipofiz sağlam çıksın , bak ben daha neler yapıcam evelallah

sen dengelersin,koyvermezsin kendini.yarım saat fazladan yürümüştün o da yaklaşık 250 kalori eder,ona say papişim
insanoğluyuz işte sükretmeyi bilmiyoruz.sen hedefine ulaş göreyim seni,hedefini aşağı çekmezsen nağmerdim

salata da epey bi cafcaflı olmuş,nefis görünüyor.becerikli kadınsın belli

senin evinden de kurabiye,hamurişi eksik olmuyor çocuklara yapıyorsun heralde,ölcülü yiyorsun ama.ben yapsam hepsini bitiririm ,aklımda kalacagına midemde kalsın diyenler gibi iradesizim.sen iradelisin

karataydan önce hergün tatlı ve türevlerini tüketen biri olarak şeker tüketiminin fazlalığından 3 aylık göbeğim varbu kadar tatlı yemesem göbeğim olmazdı eminm.
hep kadınlar arasında söylenir ya ben kilo alınca basenden,göbekten,yanaktan,göğüsten,belden filan filan... diye .işte fazla şeker tüketen benim gibi göbekten alıyor.60 kiloda arkadaşım var boylarımız aynı tatlıları hiç sevmez,benim kadar göbegi yok[/QUOTE]

canim onemli olan senin kendini iyi hissetmen. eminim gobek probleminide hareket ve sporla halledersin...

kizlar bu arada saat burda gece 1 oldu ben kaciyorum.herkese iyi geceler....

Aaaaaa canım benim , hayırlısıyla kucağına al inşallah.Aaaa ben anlamamışım demek hamile olduğunu.E güzelim sen ne canını sıkıyosun ki kilo-milo.7 aylık hamileymişsin , heralde kilolu olucan.Gider onlar hep gider , sen üzme tatlı canını.O zaman senin şeker de hamilelik şekeri mevzuu galiba...

Eki Görüntüle 555344

ahada bu kurabıyelerın tıpkısının aynısını yaptım ve yedım ama dedıgın gıbı yarın kurtarma operasyonu yaparım bencayla mıkemmel valla ramaskacım
ellerine sağlık ve de afiyet olsun papişimin

Heykeli dikilecek insansın vesselam...
kız hocanın heykelının yanında benımkı biblo olur demıstım demii

her konusa aştım bebısım mutfak masasına tunedım şu an,cayımı ıcıyorum balıgın pesınden helvayı gonderdım 4 tanede kurabıye bırı benı durdursunnn[/QUOTE]
Pasın papişim yarasın
bizde de benim kızla baba hep kavga eder. Şu anda da küsler
Reyhancım sporun süpper
bizde sersumum senin tarif ettiğin gibi hamsileri birlleştirip çok az yağda mısır ununda kızarttık miss gibi oldu oğlum avuçlarıyla resmen ağzına tepti tepti yedi size de afiyet olsun

hep kadınlar arasında söylenir ya ben kilo alınca basenden,göbekten,yanaktan,göğüsten,belden filan filan... diye .işte fazla şeker tüketen benim gibi göbekten alıyor.60 kiloda arkadaşım var boylarımız aynı tatlıları hiç sevmez,benim kadar göbegi yok[/QUOTE]

Heee göbek di mi , benim de göbek.Çıkaramadım sixpacki.Benimki de babadan genetik miras.Allah razı olsun , takmış göbeği , kurtul kurtulabilirsen.Ama şimdi şu sağlık sorunları çıktı ya , gözüm görmüyo valla.Allah çarptı beni muhtemelen.O yüzden sen de takma kafanı.1-2 kilonun hükmü yok.Sağlıklı olalım , en güzel şey bu.Ben bunu geç anladım ama sağlam ders oldu , daha da unutmam...

Ramaska bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım inş.

Kızlar misafirliğe gideceğim birazdan :18::18::18: herkes akşam yemeği yedi ben acıkmıyorum zaten yimedim hiç (altın çilek almış annem 5-6 tane ondan yedim kahvemi içtim)

herşeyi anlatmanı çok isterim keşke erkene alsan bırakma tarihini
aslında 2 yıl önce 9 aylık bi bırakma hikayem var benim ...planıma sadık kalmayıp kendime ihanet ettiğimden beri sigarasız günlerin hayaliyle yanıp tutuşuyorum ...hazırlığımı da yapmıştım ...ama şu son sigara olayı yok mu ......bu son olsun ,bu son olsun derken bitiremiyorum son darbeyi vurmayı erteliyorum ....kendime ihanet etmeyi bırakmalı ve özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamalıyım

İyi eğlenceler İyiniyetlim.Yemek dedin aklıma geldi , menümü yaziim ben de...Yani yazmaya başliiim , yarım saate biter sanırsam ki :)

reyhancım gecen sene bızım eve ne un nede seker gırdı pasta borek yapmadım hıc.bu sene basladım yapmaya cocuklar ve mısafırler ıcın ıyı oluyo bende olcuyu kacırmadan yıyorum arada:)))

ıyınıyetlım,sersumum bugun sızdede balık varmıs afıyet olsun kızlarr

cayımı ıctım(1demlık)sındı turk kahvesınde sıra

Ahhh o ne güzel şarkıdır di mi "son bir sigara içelim , öyle git gideceksen..."
Yaaa Filizcim sen de çok dramatize ettin olayı , ne darbesi , ne ihaneti , ne özgürlüğü hayatım.Sen çok fazla anlam yüklemişsin bu bırakma işine.Şööle bakalım mesela "ya hadi ben bugün sigara içmiim de ciğerlerim dinlensin." Sanki yarın içecek gibi...Yarın da "yaa ciğerler de tam dinlenmedi , bugün de içmiiim de yarın içiiim"....Kendini kandırmaca yani...Ama sonuçta olay zor.Ööööle olmasa bu kadar büyük "sigara bıraktırma" endüstrisi olur muydu?
Sen zayıf diilsin yani , rakip fazla güçlü. Ben girişiim bırakma işine , bak ne hallere düşücem , ne rezillikler yapıcam

sen ne kadar zamandır kaç adet içyosun merak ettim ..bi de galiba hiç denememişsin bırakmayı

Son düzenleme:

sen ne kadar zamandır kaç adet içyosun merak ettim ..bi de galiba hiç denememişsin bırakmayı

Hiç denemedim canım , ben 22 yıl bitti günde 1.5-2 paket içerim.Çok da severim , her bi sigarayı da ayrı bi keyifle içerim.
Ha bu arada demin yazmayı unuttum ; test sonuçları düzgün çıksın diye strese girmem yasak.O yüzden öne çekemiyorum tarihi.

Eki Görüntüle 555335

balık
salata
helva
fındık
omega3
tb ekmegı
kurabıye
1 elma
harika gözüküyo afiyet olsun pampişimm
canim cok sukur hallettim.ev temiz olunca baska oluyor...cayimi keyifle iciyorum....
ohh mis gibin oturup keyif yapmak gibisi varmı canımm
Eki Görüntüle 555344

ahada bu kurabıyelerın tıpkısının aynısını yaptım ve yedım ama dedıgın gıbı yarın kurtarma operasyonu yaparım bencayla mıkemmel valla ramaskacım

kurabiyeler de neffiss..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…