Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Balığın üstüne süt iciyorum simdi.Yarin benden ses çıkmazsa ruhuma Fatiha okursunuz Di mı ?

Süt koyma canım benim , yoğunluğu fazla olduğundan ağırlığı çok gelir.Daha ziyade böööle su gibi daha akışkan sıvıları tercih et.Sonuçta zevk için yaptığın bişey yüzünden komşunun evini başına yıkmaya gerek yok diye düşünüyorum , bencil olma

Doğru diyorsun ama alışkanlık ne yapayım,Gunde 2 kere süt banyosu yapmazsam kendimi kötü hissediyorum.

Hııı ben çok yediğimde oluyo o.Ama ben bi lokma yiyorum ya , o yüzden aç uyanıyorum zaar

Ulaşırsınız be yaww , benim kocam 30 kilo verdi , o verdikten sonra herkes verir.Adam 15 dilim börek yerdi bi oturuşta ve sek de yemezdi , içine bal ya da reçel koyup yerdi , sonra da "yemekte ne var" derdi

senin tabirinle eşine bravoss

sersum kaçar..herkese iyi geceler bol leptinlerr..

İyi geceler cicim , ben de kaçıyorum.Herkese iyi geceler...

NOT : Bu arada biz her gece her gece nereye kaçıyoruz çok merak etmeye başladım çünkü ben her sabah aynı yerde uyanıyorum

kızım sen tadilat işleriyle uğraşmaktan nasıl izlersin zaten

Doğru diyorsun.Yakinda inşaat mühendisi çıkacağım. usta geldiginde eve (tecrübe etmiştim ya ) ben anlatıyorum nasıl yapılacağını. Adamlar mölüm mölüm bakıyorlar yüzüme.En kısa zamanda inşaat malzemeleri edinmem gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…