Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah ilk bildirim yapan benim.Veeeeeeeeeeee listede yokum.Hergün düzenli menü bildirimi hatta felaket raporu bile veriyorum ama listede yokum :26:Coooook üzüldüm şimdi.

Bu liste neye göre yapıldı.Neden ben listede yokum bir fikrin var mı?Cok etkilendim.Cok üzüldüm.He diyeceksin sanal alem listesi.Ama inanan burası olmasa ben kilo filan veremezdim.Sayenizde cok süper bir düzen oturtmustum. Cok üzüldüm valla cok

ekledim seni canım ..iyiniyetlim okuldaydı gözünden kaçmıştır..üzülme

16.11.2012 Tarihli Listemiz kızlarrr

1. ficans % 1.96
2. elifezgi % 1.923
3. Papiş % 1.736
4. reyhan % 1.090
5.melexin % 0.915
6. nazfiliz % 0.556
7. iyiniyetli % 0.359

8. birdy % 0.465
9. sersum % 0.504

Sağol sersumum kağıttaki listede vardı yüzdeyi bile hesaplamıştım ama tam okuldan çıkmaya yakın(okul çok yoğundu) yazabildim nete melexin kalmış:26::26: Kusura bakma canım

Iyi aksamlar kiz kardeslerim .. Nasilsiniz ?

Bugun esim de bende calismadigimiz icin sinemaya gittik .. breaking down part 2 guzeldi ama bi skyfall degil neyse sinemada kacamak falan apmadim sadece xl bi kahve aldim ictim.
sonra buradaki organik pazara gidip alisverisimizi yaptik cok guzel sebzeler aldik ..
eve geldim hemen yemegimizi hazirladim.
2.ogunum;
pazardan aldigim karides,misye,ahtapot seramik tavada bi guzel kizarttim
kirmizi kelem salatasi yaptim.
yedik .. cok da guzel oldu ve yaninda bir fincan limonlu su ve limon cayi ictim.

unutmadan kahvaltimizda yazayim;
klasik karatay kahvaltisi
bir arkadas yapiyordu ismini suan hatirlayamiyorum. biber salcali yumurta yaptim tuzda katmadim harika oldu ..valla kim yapti paylasti ise allah razi olsun guzeldi
yaninda ev yapimi peynir
ev yapimi kaymak
ve bir kase kabuklu fistik vardi

spor - bu soguk buzzzzzz havada bir saat yurdum ..

Sağol sersumum kağıttaki listede vardı yüzdeyi bile hesaplamıştım ama tam okuldan çıkmaya yakın(okul çok yoğundu) yazabildim nete melexin kalmış:26::26: Kusura bakma canım

bişiy değil canımtahmin ettim istemeden gözden kaçırdığını..melexinin şanssızlığı bu yazık burda da istemeden gözden kaçmışş..

yalan dünya izliyorum canım bi taraftan uyutmaya çalışıyorum
ben de izliyom canım..yine mi uyumuyo canavar..

ben çok yaparım salçalı yumurta canım ama özel tarif vermemiştim:44::44: hatta bu akşam ben de yedim..belki başkasıdır..
afiyet olsun tatlım.. karidese bayılırımm
yürüyüş için

Ben sabah uyanir uyanmaz gec de olsa bildirim yaptim amaaaaaaa bende yokum sersum kardes yoksaaaaaaaa hic kilo vermedim almadim yerimde sayiverdim diyemi almadin bakim beni listeye hmmmmmmmmm saka bi yana eline saglik canim .. Birinci olan arkadasi da sonuncu olan arkadasimi da tebrik ediyorum azim edip birseyler yapmaya calisan herkezi tebrik ediyorum. Kolay is degil elbetki duraklama bazen geri adimlar olacaktir onemli olan vazgecmemek surmak yok kizkardeslerimmm .. yurumeye karataya devam ..

sen de süpersin canımm

Tesekkur ederim canim .. Dun tum gece youtube den hocamizin videolarini izledim.. bi ozguven geldi neyi yalis yaptigimi anlamaya calistim .. yanlis yok ama eksik var dediki kilo verme durduysa ya alerji vardir yada hareket azdir ..alerjim yok cok sukur ama hareketim azdi onu da halledecegim yurumeyedigim gunlerde leslie yapacagim..
birsey itiraf etmeliyim ki ; gecen pazartesi okulda sishi ler kekler fena kacirmistim ertesi gun tartildim 70.6 idim mahvoldum.. vallahi derhal sali gunu dedim esime ister gel ister gelme ben cikiyorum yurumeye bir saat kosar gibi tempolu yurudum.3 gun ust uste bugun tartildim yine 69.00 olmusum demekki neysmis hareket canmis.. yurumeliyiz.. yuruyeegim.. bol bol su icecegim ..

canım listeyi iyiniyetlim yaptı..sana da diğer arkadaşlara da sordu yanlış hatırlamıyorsam:44:..sanırım gözünden kaçtı..liste yapma sırası yaptık 1 hafta önce o listeye girmek isteyenler yani liste yapmayı kabul edenler haftalık listeye giriyor..kabul ediyorsan seni de ekleriz canım..altta yayınlayayım cevabına göre seni de eklerim..bilgisayarımıza kaydediyoruz ki liste sırası eskisi gibi bir düzene girsin.

liste yapma sıramızz...

1-sersum-9 kasım 2012
2-iyiniyetli-16 kasım 2012
3-papadiya-23 kasım 2012
4-nazfiliz -30 kasım 2012
5-amiboid-07 aralık 2012
6-reyhan_55 -14 aralık 2012
8-birdy -21 aralık 2012
9-elifezgi -28 aralık 2012
10-eddoras-4 ocak 2013
11-melexin-11 ocak 2013
12-iğneoyası-18 ocak 2013
13-kuzu06-25 ocak 2013

katılıyorum canım..hareket şart..ben de bu hafta leslie ye başlamalıyım artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…