Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

birdy işi baştan sıkı tutman lazım di mi sersumda yedi patağı:KK60: gördüm bununla ilgili mesajını anlamlı olmuş bence de:KK1::KK1::KK1:

Selam arkadaslar nasilsiniz.? Epeydir gelemiyordum. Yine geldim araniza karatay diyetine basladim.
Biraz rahatsizdim..

Son düzenleme:
3.öğünüm 18.00:KK56:
1 kase tarhana çorbası
1 tabak etli türlü
2 kaşık yogurt
1 elma:26: akşam aksam yedim

şimdi çayımı demledim kocişle dizi keyfi yaparız bu akşam:nazar:

Tsk ediyorum sevgili Reyhan. Ben fazla dikkat edemedim son 1 aydir ama.
azda olsa yaptim birazcik birseyler. Bende sizleri cook özledim.
Dün Butterfly women´e basaldim.. Sadece bayanlarin geldigi bir fitnes center.

Son düzenleme:
Sersumum günaydın eğer mümkünse listeyi kopyala canımcım ben de ona göre liste yapııımm:KK54:
canım sen yazarken ben çıkmışım kusura bakma:KK34:
kizlar gunaydin.bugun kerkes icin iyi gecer insallah.
sersum banada bir scret yapsan.bugun seker yuklemesi yaptirdim.seker cikar diye korkuyorum.
ins.herkes guzel kilo verir.herkese guzel gunler...:KK71:
yaparım tatlım noolcek:KK1::KK1::KK16::KK16:
inşallah iyi çıkar sonuçların:KK16::KK16:

sevimeyecek gibi değil gülüşü çok pozitif enerji veriyor :emir_bebek: onu izlerken yüzünden gülümseme oluyor birlikte öğrendikleri de yanımıza kar:KK24::KK24:
Benim 12 yaşımdaki kızım bazen ayağımızda sallarken bizi uyuturdu resmen:KK60: Bi kere annemi de uyutmuş yanımıza geri dönmüştü:KK9::KK9::KK9: Kadıncağız onu sallarken uyumuş kalmış:KK60:

Bi gün kızkardeşim kızım bebekken ayağında salladığı sırada gözlerini aniden açmış koccaamaaannn (kızımın gözleri de çok güzeldir bebekken iyice büyüktüler)
hala anlatır tırsık kardeşim accayip korkmuş bu çocuk cinli diye:KK60::KK60::KK60:
amanıınn kardeşin korkmakta haklı kıss:KK1::KK1:...bazende aniden arkanda önünde bitiveriyolar ya insanın ödü patlıyo..çaki bebek gibi:KK60::KK60::KK60:
Sersum'um yaaa canımsın , çok teşekkür ederim.Kainatla senin aranda dümdüz ve çok kısa bi yol var , seni hemen duyup cevap veriyo.Sen artık bizim aracımız ol , biz sana söyleyelim , sen secret yap :)
Canikom bu önümüzdeki 15-20 gün elimden geldiğince kendimi rahatlatıcam , kafamı hiçbişeye takmıcam.
alemsin kıss:KK1::KK1: keşke öyle kısa bir yol olsa tatlım..:KK16::KK16: benim ki iyi dilekler sadece:KK16::KK16:

iyi karar canım kafanın içi rahatsa huzurlu olursun..aklına kötü şeyleri getirme iyi düşün yeter:KK19::KK19:

,

Sersumcum sen kesin 79'un altındasın.Reglin bitince 2 gün bekle ve 3. gün tartıl bence kendin bile inanamıcan.
inşallah canım ağzından bal damlıyor..:KK16::KK16::KK16:
Cicim sizin bölge şartları nedeniyle mi mesai saatleriniz böyle?

canım ben radyoloji teknikeriyim ya radyasyonla çalıştığımız için eskiden mesaimiz 5 saatti...şimdi de 7 saate çıkardılar maalesef..normalde 8-15 çalışıyoruz yanii..arada da mesai değişimi yapıyoruz böyle..bölgeyle alakası yok canım:KK34::KK34:..radyasyondan ötürüü:KK1::KK1::KK1:

Doğru diyo birdy SERSUMUM benim de regl bitince 55.2 kilo olduğumu görmem bundan şişlik gitmiş kilo gitmiş ben pek bi sevindirik olmuş idim:KK60:
bugün akşama yemek yemeyeceğim . Çünkü dün yediğim pidelerden bugün de yedim yeter gari birazdan 2 hurma daha yirim ohhh:KK16:

Kızlar 55 i aşınca bende göbüş pörtlüyo bugün 55.5 im giydiklerim yakışıyor:21::21::21::21:

bakalım benimki bitince noolcak.:44::44:.ben bi garibim biliyosun..millet 1 kiloyu 1 haftada veriyo ben 1 ayda..:KK53::KK53:
Canlar çok selam herkese ;

Ben malumunuz kıtlıktan çıkmış gibi yedim son zamanlarda ve günlerdir de kanamam var ve bi süre daha böyle gidecek.Neticede 200 gr almışım.
Buna göre :
Geçen hafta : 43 kg
Bu hafta : 43.200 kg
Fark : +200 gr

Herkes çok güzel kilolar vermiş , hepinizi kutluyorum.
listede seni sollamışım bacıımm naberrr:KK9::KK9::KK9:
16.11.2012 Tarihli Listemiz kızlarrr:KK16::KK16::KK16:

1. ficans % 1.96:KK19::KK19::KK19:
2. elifezgi % 1.923:KK19::KK19:
3. Papiş % 1.736:KK19:
4. reyhan % 1.090:KK9::KK9::KK9::KK9:
5. nazfiliz % 0.556:KK9::KK9::KK9::KK9:
6. iyiniyetli % 0.359:KK9::KK9::KK9::KK9:

7. birdy % 0.465:KK22::KK22::KK22::KK22:
8. sersum % 0.504:KK22::KK22::KK22::KK22:

Kızlar listede umarım hatam olmamıştır. Bugün okulda oldukça yoğun birgün geçirdim. Akşama görüşürüz:KK16::KK16::KK16::KK16:
ellerine sağlık bebeeemm..:KK16::KK16: pataklamışsın teşekkür ederimm:KK9::KK9:..kendime geliim artık:KK1::KK1:
1 saat yuruyus cepte:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

canım ben radyoloji teknikeriyim ya radyasyonla çalıştığımız için eskiden mesaimiz 5 saatti...şimdi de 7 saate çıkardılar maalesef..normalde 8-15 çalışıyoruz yanii..arada da mesai değişimi yapıyoruz böyle..bölgeyle alakası yok canım:KK34::KK34:..radyasyondan ötürüü:KK1::KK1::KK1:
[/QUOTE]

Hııı anladım , geçen emeklilik yaşını yazmıştın o da bayağı farklıydı bizlerden.Yıpranma payı mevzuu yine galiba.Ama sen de canın pahasına çalışıyosun , hakkındır cicim...

Sen tecrübelisin de ondan , yoksa ben bırakmazdım birinciliği sana :KK52:

Selam arkadaslar nasilsiniz.? Epeydir gelemiyordum. Yine geldim araniza karatay diyetine basladim.
Biraz rahatsizdim..
hoşgeldin ve geçmiş olsun canım..
Selam kızlar nihayat uzun bir aradan sonra tekrar geldim kusura bakmayın giremiyodun internete çoook işlerim vardı işyerinde o yüzden hepinizi özledim :KK16::KK16:
Nasılsınız
sen de hoşgeldin canım,o yoğunluk bende de var maalesef:KK50:
16.11.2012 Tarihli Listemiz kızlarrr:KK16::KK16::KK16:

1. ficans % 1.96:KK19::KK19::KK19:
2. elifezgi % 1.923:KK19::KK19:
3. Papiş % 1.736:KK19:
4. reyhan % 1.090:KK9::KK9::KK9::KK9:
5. nazfiliz % 0.556:KK9::KK9::KK9::KK9:
6. iyiniyetli % 0.359:KK9::KK9::KK9::KK9:

7. birdy % 0.465:KK22::KK22::KK22::KK22:
8. sersum % 0.504:KK22::KK22::KK22::KK22:

Kızlar listede umarım hatam olmamıştır. Bugün okulda oldukça yoğun birgün geçirdim. Akşama görüşürüz:KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel kilo verilmiş bravo kızlar..artılar haftaya eksi olur devam...

Canlarım selamlar&sevgiler ,
Dedim ki bugün hiç kasmıcam (sanki kasıyodum da , töbe Rabbim) canım ne isterse yicem , ters psikoloji işte , canım bişi istemedi ya:KK50:
Bi deneyin bakalım , teori sizde de çalışacak mı...
Buna göre:

Kahvaltı 11.00 (dünkü rahatlamadan sonra eşşek gibi uyumuşum)
* 1 yumurtadan peynirli omlet
* 1 parça keten tohumu ,ekmeği
* 2 tane küçük domates
* 2 tane yarım ceviz
* 6 tane zeytin

Öğle 14.00
* Koca bi tabak bol yoğurtlu ıspanak
* Koca bi armutun yarısı
* 1 parça muz

Geç kalktım ya 17.00 de diil 18.00 de acıktım.1 tane keçiboynuzu kemirdim.

Akşam 19.30
* Büyük bi parça fırında somon
* Garnitür (brokoli,karnabahar,kabak,havuç hardal+limon+z.yağ sosuyla)
* Bolca turp+havuç salatası (içine bi tane portakalı minik minik doğradım , şiddetle tavsiye ederim)
* Bolca yeşillik salata
* Minnacık parça ekmekle bi miktar tulum peyniri)
* 1 tane minik brownie
* 1 parça çikolata

İşte bu kadarcık yedim.Acaba hasta mıyım gerçekten?Hiç hayra alamet dilll billah :)

iyi akşamlar kızlar..
sabah tartıldım ama sonucu beğenmedim...zaten işteyken topiğe giremiyorum artık,o yüzden yazamadım da..evden jet modemi takıp deneyeceğim bakalım...

sabah klasik kahvaltı yaptım,ikindi yine kuruyemiş yedim,akşam da nohut ve biraz bulgur pilavı yedim...suyu az içtim..

yarın il dışında bi gezi var,çok erken yola çıkılacak,gece dönülecek,buraya hiç gelemicem...

kızlar spor ve dengesiz menülerle kilo verme değil alıyorum yavv..pazartesi kesin yürüyüşe başlıcam söz size..yorgun da olsam bunu görev addediciimmm...denetleyin beni olur mu canlar...çizelgemin bile üstündeyim,o yüzden çizelgedeki kiloya ulaşınca listeye girsem daha iyi olur sanki...şimdi yalan dünyayı izleyip biraz dinleneyim..yarın yorucu olacağa benzer..hepinizi öpüyorum,iyi muhabbetler..
..
bu arada,birdy canım hipofiz olayının çözülmesine inan çok sevindim...

iyi akşamlar kızlar..
sabah tartıldım ama sonucu beğenmedim...zaten işteyken topiğe giremiyorum artık,o yüzden yazamadım da..evden jet modemi takıp deneyeceğim bakalım...

sabah klasik kahvaltı yaptım,ikindi yine kuruyemiş yedim,akşam da nohut ve biraz bulgur pilavı yedim...suyu az içtim..

yarın il dışında bi gezi var,çok erken yola çıkılacak,gece dönülecek,buraya hiç gelemicem...

kızlar spor ve dengesiz menülerle kilo verme değil alıyorum yavv..pazartesi kesin yürüyüşe başlıcam söz size..yorgun da olsam bunu görev addediciimmm...denetleyin beni olur mu canlar...çizelgemin bile üstündeyim,o yüzden çizelgedeki kiloya ulaşınca listeye girsem daha iyi olur sanki...şimdi yalan dünyayı izleyip biraz dinleneyim..yarın yorucu olacağa benzer..hepinizi öpüyorum,iyi muhabbetler..
..
bu arada,birdy canım hipofiz olayının çözülmesine inan çok sevindim...

Canımsın , çok teşekkür ederim ilgin için.Kilolar gider , hipofize bişi olmasın :KK52: Sıkma sen canını :KK16:

Güzeller , bütün gün burdaydım , kaçıyorum artık.
Hepinize çok şahane bi haftasonu diliyorum.Yarın görüşürüz...

Selam kızlar nihayat uzun bir aradan sonra tekrar geldim kusura bakmayın giremiyodun internete çoook işlerim vardı işyerinde o yüzden hepinizi özledim :KK16::KK16:
Nasılsınız
hoşgelin canım..:KK16::KK16:
Benim ruhum 100 kilo hayatım :KK52:
kıss ben de o yediklerine bakarak çok kilolu tahmin ediyodum seni:KK53::KK53:.ayoll sen minncık bi hatunmuşsun..fıstık yanii :KK16:..ne diyeti tatlım..:KK53::KK53:
kızlar 1.miz ficans liste bu şekilde:112:
akrepçim liste yapmayı kabul edenler listeye alınıyor yazıyorum görmüyosun:KK9::KK9:
evet canım kaç haftadır bas bas bağırıyozz:KK24::KK24::KK24: listeye girmek için sıralamayı kabul ettiğinizi söyliyceeniz diyeee:KK1::KK1::KK1:
Biraz rahatsizdim..
tatlım hoşgeldinn..:KK16::KK16: özlettin kendini.umarım çok mühim bir rahatsızlığın yoktur:26::26:
3.öğünüm 18.00:KK56:
1 kase tarhana çorbası
1 tabak etli türlü
2 kaşık yogurt
1 elma:26: akşam aksam yedim

şimdi çayımı demledim kocişle dizi keyfi yaparız bu akşam:nazar:

yalan dünya mı canım..biz de onu izliyoss:KK76::KK76:

Hııı anladım , geçen emeklilik yaşını yazmıştın o da bayağı farklıydı bizlerden.Yıpranma payı mevzuu yine galiba.Ama sen de canın pahasına çalışıyosun , hakkındır cicim...
evet canım yıpranmamız var:KK34:..ama az kaldı onu da alcaklar elimizden bu gidişle:KK47::KK47:..bir radyasyon vitamindir demedikleri kaldı:KK37::KK37:

Sen tecrübelisin de ondan , yoksa ben bırakmazdım birinciliği sana :KK52:

ben kilo verememede hep birinciyim:KK9::KK9::KK9:
güzel kilo verilmiş bravo kızlar..artılar haftaya eksi olur devam...
inşallah canımm:KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam hatunlarr...

2. öğünüm
:KK56::KK56:

brokili çorbası
sulu köfte(3-4 içindeki patateslerden)
turşu

3. öğünüm

salçalı yımırta
domates soslu biber kavurma
peynir zeytin

bugün günümüz vardı gidemedim geç gelince..tam mamalardan yırttım derkene komşum ayırmış tabağımı göndermiş:KK53::KK53:

ondan yediklerim:KK17::KK17:

4 lahana sarma
az yoğurtlu havuç salatası
2 çatal kakaolu kek
3 çatal balkabağı pastası....okaaa:18::18:

X