Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hosgeldin.ins.bu sefer hedefine ulasirsin.
inş bakalım :)

tabi ki :) meyve tek zayıf noktam mandalina da cıktı bugun doya yıcem yarın yıyemem artık

canim anladigim kadariyla sen karatay yapmiyorsun galiba.diyet planlayicisiylami yapiyorsun.ne kadardir ve ne kadar kilo verdin?

Bildirim

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00kg
Geçen hafta: 69.00kg
Bu hafta:aynı 69.00kg

Fark:0
Toplam fark:-15.00kg
Beden:40
Spor:buhafta sadece 3 gun birer saat yürüdüm.
Boy:1.72

kizlar günaydın .. Yeni uyandım .. Simdi kahvemi iciyorum.. Birazdan müthiş karatay kahvaltımı yapacagim

Bu arada kilo veren veremeyen yerinde sayan (benim gibi) herkezi kutlarımkutlarım

bıldırım

rumuzapadiya
gecen hafta:69.1
bu hafta:67.9

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:67,6
bu sabah:66,3
Fark:1,3 kg
Yüzde fark: % 1,92
....
pazardan beri dikkat etmek+3 günlük oruç işe yaradı

Günaydın
Hayırlı cumalar kızlar

Rumuz:akrep33

Geçen hafta kilo:66
Bu hafta kilo:63,8

Fark:2,2
Yüzde:3,33%

hepiniz de harikasınız kızlar

herkese günaydınlar
sabah klasik kahvaltımı yaptımanneme gitme ihtimalim var,yürüyüş yapabilir miyim bilmiyorum:44::44:

canim sende alistirdin guzel gunaydin mesajlarina...bugun guzel gunaydin yokmu?
sanada hayirli cumalar....

Bugün dışarda işlerim vardı geç kaldım o yüzden canım Ama istersin de olmazmı hemen

Son düzenleme:
canim anladigim kadariyla sen karatay yapmiyorsun galiba.diyet planlayicisiylami yapiyorsun.ne kadardir ve ne kadar kilo verdin?

canım benim sadece 4 kilo vermem lazım 49 um 45 olmam lazım boyum çok kısa çünkü ve yıllardır 45 kiloydum evlenince (2 aylık evliyim) 49 oldum bu yüzden dikkat ediyorum yediklerime geçen gün de bir sitede diyet planlayıcısını keşfettim yaşına kilona göre falan bir liste hazırlıyor falan hoşuma gitti başladım elimden geldiğince uymaya çalışıyorum daha tartılmadım kaç kilo verdiğimi bilmiyorum :)))

liste yapmayı kabul edip listeye girdiysen seni de alıcam canım regl olanlar da listeye dahil

başlangıç kilo 82.8
geçen hafta 71.9
bu hafta 71.5
aradaki fark -400
hafta içi 71 görmüştüm ama
yüzde 1.79

peppe de çok tatlı ama yaaa,hele kardeşinin konuşmasına bayılıyorum
sevimeyecek gibi değil gülüşü çok pozitif enerji veriyor onu izlerken yüzünden gülümseme oluyor birlikte öğrendikleri de yanımıza kar
benimkisi de ne yaparsam yapayım uyutamıyordum resmen sızıyordu hergün uykusuzluktan ve hep huzursuz oluyordu(öğle uykusu da uyumuyordu) Şu tavana takılan yuvarlak salıncaklar var ya o harika bişi ona yatırıyorum uyuyo ve de uykusu gelince beni salıncağıma yatır diyor tavsiye edilir.. Benimkisyle seninki aynı yaştalar:112: Nenenin sesini titrek yapmışlar ondan dolayı gıcık
ben de gıcık oluyorum neneye

Ayyy ne güzel haftada bir günün rahat geçiyodur gerçi senin yardımcın vardı dimi yemekleri o mu yapıyor Senin küçük çok da büyük değildi sanırsam bak sen
Benim arkadaş da oğlunu sallamış sallamış, tam gözü kapanmışken, açıvermiş gözünü. "Anne az kalsın uyuyordum" demiş

Benim 12 yaşımdaki kızım bazen ayağımızda sallarken bizi uyuturdu resmen Bi kere annemi de uyutmuş yanımıza geri dönmüştü Kadıncağız onu sallarken uyumuş kalmış

Bi gün kızkardeşim kızım bebekken ayağında salladığı sırada gözlerini aniden açmış koccaamaaannn (kızımın gözleri de çok güzeldir bebekken iyice büyüktüler)
hala anlatır tırsık kardeşim accayip korkmuş bu çocuk cinli diye
ayyy felaket bi durum
ben yine iyiym 5 ay öncesine kadar 1 saat sallayıp
yatagına bırakıyordum ,odaya gidip arkama baktıgımda arkamda duruyor oluyordu
bana komik o an seni düşünemiyorum

2-iyiniyetli-16 kasım 2012
3-papadiya-23 kasım 2012
4-nazfiliz -30 kasım 2012
5-amiboid-07 aralık 2012
6-reyhan_55 -14 aralık 2012
8-birdy -21 aralık 2012
9-elifezgi -28 aralık 2012
10-eddoras-4 ocak 2013
11-melexin-11 ocak 2013
12-iğneoyası-18 ocak 2013
13-kuzu06-25 ocak 2013

listemizde yer alan bildirim yapmamış arkadaşlarımı bekliyorum 13:00 e kaa

Listede olup bildirim yapmayanlar hadi bakalım:eddoras, kuzu, oyam, filiz, amiboid, reyhan

Kaneelcim listede yer almak istiyorsan bi tarih de sen söyler misin?
Gülü yazmıyorum kızlar ben liste yapmayanları yazmam deermişim GÜL63 duy sesimi liste tarihi ver bise bildirim de yapmış

Bu hafta 55.5 çıktım aslında iki gün önce 55.2 çıkmıştım pidelerin şişkinliği bu

menü bildirimi

kahvaltım
1 kase tarhana
peynir
sucuklu yumurta 4 zeytin

arada acıkınca ayran içirim

akşama da kefir içmeyi planlıyorum

spor 30 dakika yürüyüş

bol çay bol su Karbonatlı Su ile Zayıflama
Tarih: 06-04-2012 | Saat: 19:26:06 | Ekleyen: Sibel Kartal
Karbonatlı su ile zayıflama olayı ülkemizde Diyetisyen Gül kaynak ile popülerlik kazanmıştır. Gül Kaynak katıldığı bir tv programında karbonatlı su ile zayıflama tarifi verdikten sonra zayıflamak isteyenlerin sıkça başvurduğu bir zayıflama yöntemi karbonatlı su olmuştur.
Tarife göre günde ortalama 4 litre su içilmelidir ve içilecek suya karbonat katılması gerekmektedir. Dozaj olarak 1 litre suya 2-3 çay kaşığı karbonat eklemeniz yeterlidir.
Karbonat içtiğimiz suyun pH değerini artırır. Tükettiğimiz gıdalardan geçen asitleri ve atık maddeleri pH değeri yükseltilmiş su içerek vücudumuzdan atabiliriz. Normal suyun pH değeri içine karbonat eklenerek yükseltilebilir.
Bu bilgiyi kilo kontrolü ve zayıflama içinde kullanabiliriz çünkü vücudumuzdaki yağları toksinleri karbonatlı su ile atabiliriz. Karbonatlı suyun hazımsızlık için de kullanıldığını

herkes bilir. Karbonatlı Su Yediklerimizi daha rahat sindirmemize de yardımcı olur.

içtiğimiz karbonatlı su

sevgiler hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…