Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 58.5kg Bu hafta:58.5kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61.5kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

Selam canım, bugün çok kalabalıktı 14 kişi içinde kimse fark etmedi, ama az olunca tabiiki göze batıyorsun , ısrarlar da oluyor bir de uğraşmış deyip yiyorum tabii

Bayıldım

evlilik hem çok kolay,hem de çok zor gerçektenbizim de 4 yıl oldu.muhabbet kuşu gibi oturmaktan sıkıldık,bebiş olsa da sıkılmasak diyoruz bizde

aynı ben
:

şeyden de olsa şey çok önemli kıss yaşayan bilir

asyam benimkini de salla kıss hacıyatmaz bu bütün arabalarını kucağıma yığdı yaw

iyi geceler bebeğem

Merhaba , Karatay'a yeni başladım, şimdilik fena gitmiyor, sizin deneyimlerinizden yararlanabilir miyim
hoşgeldin aramısaaa
Ben de onu uyutabilsem de rahatça uyusam:26: Leylakım Demin salıncağına yatırdım peppee peppee çok üzülüyo diye başladı şarkı söylemeye düşünce dizi çok acımış pepenin

Biz Sigarayı bıraktık bacım.Sen ister iste, ister isteme seni de kattık.Kacisi yok bırakacaksın.Anladin mı ? allen carr videosunu izle.Ben izledim bıraktım.Sen de bırakacaksın.Baska yolu yok.

Oyam naber kıss
sersumum da gitmiş
eşim gelince manalı manalı bakıyo canım haaalaaa mı topiktesin diye..
resmen ve hileyle kıskanıyo sizi..ben de o gelince meşgul de değilse çıkıyom..korktumm

amanın bana nekaaa uzak bişey çocuk uyutmak..

waawww iyi kaynana..
Benim arkadaş da oğlunu sallamış sallamış, tam gözü kapanmışken, açıvermiş gözünü. "Anne az kalsın uyuyordum" demiş

ayyy felaket bi durum
ben yine iyiym 5 ay öncesine kadar 1 saat sallayıp
yatagına bırakıyordum ,odaya gidip arkama baktıgımda arkamda duruyor oluyordu

afiyet olsun bebeemmm

Son düzenleme:

buduurrr

scretimm işe yaramışş..şimdi de herşeyin normale dönmesi scretinde sıraa..

canım şaka bir yana gerçekten herşey arkadaşımın leyhine olsun ve doğru doktorla karşılaşsın diye diledim..ve senin adına çok sevindimm..

bundan sonra da iyi şeyler düşünüp doğru kararlar neticesinde sağlığına kavuşacaksın inşallah..

çok sevindim çok

Son düzenleme:
çok banel olurdu çokkk
evet canım bugün ilk günü
cok saol ..
Allah kabul etsin ve kolaylıklar versin canımm
Sağol Karakartal , bundan sonrasını ben diiil doktor düşünecek , ben küfeyi verdim onun sırtına artık ...
düşünsün canım..sen rahat ol
Dabi kızım jakuzisiz çöp kovası olur mu Hic .Öyle görgüsüzlük olur.,Demode olur, olmazzzzz

bayıldım menüne

güzel paylaşım canım..boş zamanlarımda izlemek iyi olcak sağol

sen de inşallah doğru doktorla buluşursun biran önce canım..geçmiş olsun tekrar..

sabah menümle aranızdayım..

yarım muz
ceviz
3 günkurusu

bugün 10 da işbaşı 4 de paydoss..20 dk kadar daha sizinleyim..
özlemişim sabah burada olup okumayı yawww.

rumuz:sersum
baş.kg:85 kilo
geçen haf.kg:79.3 kg
bu hafta: 79.7
yüzde:++ %0.504
beden:42-44
spor:bu hafta hiç yok
++ 400 gr

bu 400 gr için hiç üzülmüyorum çünkü hala regl im bitmedi..büyük ihtimalle toplanan sularımdırr.

haftaya 78 i görmek hedefimm.. 78.9 da olsa görücem inşallah

5 km yuruyusumu yaptim geldim,birazdan da çikacagim ,oglen evde olmayacagim

Tarti hepinizin yuzunu guldursun bugun

Baslangıc tarihi: 19 Ekim 2012
Baslangıc kilo: 80,300 gr
Gecen haftaki kg: 76,500gr
Bu hafta: 75, 800gr
Fark : - 700 gr
Fark yüzdesi : % 0.9150
Toplam fark: 4,500 gr
Spor : merdiven in çık, mağaza dolaş,))))!
NOT : Reglim listeye girebiliyor muyum ?

şekil 2 A herkese günaydın mesajımm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…