Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

menü bildirimi

kahvaltım
1 kase tarhana
sucuklu yumurta
peynir
4 zeytin
arada acıkınca ayran içerim

akşama

kefir içmeyi planlıyorum

bol su bol çay

spor 30 dakika yürüyüş

Karbonatlı Su ile Zayıflama
Tarih: 06-04-2012 | Saat: 19:26:06 | Ekleyen: Sibel Kartal
Karbonatlı su ile zayıflama olayı ülkemizde Diyetisyen Gül kaynak ile popülerlik kazanmıştır. Gül Kaynak katıldığı bir tv programında karbonatlı su ile zayıflama tarifi verdikten sonra zayıflamak isteyenlerin sıkça başvurduğu bir zayıflama yöntemi karbonatlı su olmuştur.
Tarife göre günde ortalama 4 litre su içilmelidir ve içilecek suya karbonat katılması gerekmektedir. Dozaj olarak 1 litre suya 2-3 çay kaşığı karbonat eklemeniz yeterlidir.
Karbonat içtiğimiz suyun pH değerini artırır. Tükettiğimiz gıdalardan geçen asitleri ve atık maddeleri pH değeri yükseltilmiş su içerek vücudumuzdan atabiliriz. Normal suyun pH değeri içine karbonat eklenerek yükseltilebilir.
Bu bilgiyi kilo kontrolü ve zayıflama içinde kullanabiliriz çünkü vücudumuzdaki yağları toksinleri karbonatlı su ile atabiliriz. Karbonatlı suyun hazımsızlık için de kullanıldığını

herkes bilir. Karbonatlı Su Yediklerimizi daha rahat sindirmemize de yardımcı olur.

buda içtiğimiz karbonatlı su yazısı

sevgiler hepinize...

Gunaydin canlar,nasilsiniz

Birdycim hayirlisi olsun canim doktor cok onemli,ben de nereye gidecegimi sasirmis durumdayim,bu ay da gecti ,obur aya insallah

Gecen haftaki kilom 66,3
Bu hafta 65

Bu haftada alkalik olmaya devam

Ben yuruyuse gidiyorum simdi:KK8:gorusuruz

Sağol hayatım benim.Evet doktor çok önemli ve gerçekten seni tatmin edecek bi doktor bulmak mucize gibi artık maalesef.Bu arada süper kilo vermişsin , çok sevindim canım.

buduurrrEn Büyük KKEn Büyük KK

scretimm işe yaramışş..şimdi de herşeyin normale dönmesi scretinde sıraa..:21::21:

canım şaka bir yana gerçekten herşey arkadaşımın leyhine olsun ve doğru doktorla karşılaşsın diye diledim..ve senin adına çok sevindimm.:KK52::KK52:.

bundan sonra da iyi şeyler düşünüp doğru kararlar neticesinde sağlığına kavuşacaksın inşallah..:KK16::KK16:

çok sevindim çok:KK24::KK24::KK24:

Sersum'um yaaa canımsın , çok teşekkür ederim.Kainatla senin aranda dümdüz ve çok kısa bi yol var , seni hemen duyup cevap veriyo.Sen artık bizim aracımız ol , biz sana söyleyelim , sen secret yap :)
Canikom bu önümüzdeki 15-20 gün elimden geldiğince kendimi rahatlatıcam , kafamı hiçbişeye takmıcam.

Harika olan sensin sen sen sen:KK16::KK16::KK16:

:KK19::KK19::KK19:

başlangıç kilo 82.8
geçen hafta 71.9
bu hafta 71.5
aradaki fark -400
hafta içi 71 görmüştüm ama
yüzde 1.79

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
Benim 12 yaşımdaki kızım bazen ayağımızda sallarken bizi uyuturdu resmen:KK60: Bi kere annemi de uyutmuş yanımıza geri dönmüştü:KK9::KK9::KK9: Kadıncağız onu sallarken uyumuş kalmış:KK60:

Bi gün kızkardeşim kızım bebekken ayağında salladığı sırada gözlerini aniden açmış koccaamaaannn (kızımın gözleri de çok güzeldir bebekken iyice büyüktüler)
hala anlatır tırsık kardeşim accayip korkmuş bu çocuk cinli diye:KK60::KK60::KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

rumuz:sersum
baş.kg:85 kilo
geçen haf.kg:79.3 kg
bu hafta: 79.7
yüzde:++ %0.504
beden:42-44
spor:bu hafta hiç yok :KK36:
++ 400 gr

bu 400 gr için hiç üzülmüyorum çünkü hala regl im bitmedi..büyük ihtimalle toplanan sularımdırr.:KK1::KK1:

haftaya 78 i görmek hedefimm..:KK76::KK76::KK76: 78.9 da olsa görücem inşallah :KK23::KK23:
,

Sersumcum sen kesin 79'un altındasın.Reglin bitince 2 gün bekle ve 3. gün tartıl bence kendin bile inanamıcan.

bu mesajları okuyunca ' ne duruyorum ki burada' diyip kendimi sokağa atasım geliyor:KK52:

doğru karar vermişsin ve tam da olman gereken yerdesin. karatay+sigara bırakma sana çok iyi gelecek.
bu hikayeleri çok duymuşsundur ama birileri sigarayı bıraktım şu kadar zaman sonra başladım diyince aklıma babam geliyor.
ilk sigarayı bıraktığında 6 ay içmemişti. sürücü kursuna gidiyordu, kurstan 1 direksiyon hocası ile bir kursiyer çalışırken kaza geçirdi ve öldüler o üzüntüyle babam sigaraya başladı:KK43:
aradan yıllar geçti babam sigarayı bi daha bıraktı. 1 yıl sonra babannem vefat edince cenazede sigara vermişler iç boşver rahatlarsın diye.
son bırakması malesef akciğerlerinde tümör çıktıktan sonra oldu. allahtan iyi huyluymuş. akciğerinin bir kısmı alındı. o hastane eziyetlerinden sonra kim düşünür sigarayı...
şimdi sen karatay ve sigarayı bırakma hareketiyle bütüüüüüün bedenini arındırmaya başlıyorsun:KK9:

Canııım çok geçmiş olsun babacığına.İyi olmasına çok sevindim.Sigara konusunda genel bi seferberlik var şuan topikte.Herkes bi niyetine girdi bakalım.

kizlar gunaydin.bugun kerkes icin iyi gecer insallah.

birdy senin adina cok sevindim.ins.iyi sonuc alirsin.en onemlisi insanin kafasinin rahat olmasi...

sersum banada bir scret yapsan.bugun seker yuklemesi yaptirdim.seker cikar diye korkuyorum.

papadiya masallah guzel kilo vermissin.:nazar:

ins.herkes guzel kilo verir.herkese guzel gunler...:KK71:

Ramaska'cım çok sağol hayatım.Genetik olarak benim de şekere yatkınlığım var ve ben de yaptırtmıştım şeker yüklemesi ama sonuçlar iyi çıkmıştı.İnanıyorum ki senin de çok iyi çıkacak.Hiiiç kafanı takma gülüm.

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:67,6
bu sabah:66,3
Fark:1,3 kg
Yüzde fark: % 1,92
....
pazardan beri dikkat etmek+3 günlük oruç işe yaradı:nazar:
l
Sana da kocaman bi BRAVOS Elifezgi.Bu arada Allah kabul etsin ve kolaylık versin canım.

Bildirim

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00kg
Geçen hafta: 69.00kg
Bu hafta:aynı 69.00kg

Fark:0
Toplam fark:-15.00kg
Beden:40
Spor:buhafta sadece 3 gun birer saat yürüdüm.
Boy:1.72

kizlar günaydın .. Yeni uyandım .. Simdi kahvemi iciyorum.. Birazdan müthiş karatay kahvaltımı yapacagim :KK76:

Bu arada kilo veren veremeyen yerinde sayan (benim gibi) herkezi kutlarımkutlarım:KK9:

Canım n'aber ? Her hafta aynı olmaz ki , sen haftaya yapıcan atağını ...

,

Sersumcum sen kesin 79'un altındasın.Reglin bitince 2 gün bekle ve 3. gün tartıl bence kendin bile inanamıcan.

Doğru diyo birdy SERSUMUM benim de regl bitince 55.2 kilo olduğumu görmem bundan şişlik gitmiş kilo gitmiş ben pek bi sevindirik olmuş idim:KK60:
bugün akşama yemek yemeyeceğim . Çünkü dün yediğim pidelerden bugün de yedim yeter gari birazdan 2 hurma daha yirim ohhh:KK16:

Kızlar 55 i aşınca bende göbüş pörtlüyo bugün 55.5 im giydiklerim yakışıyor:21::21::21::21:

Listemizi birazdan yayınlayacağım.. Yalnız liste çok kısa kıslar..
Kanell, gül ve akrep listeye dahil olmak için tarih vermediğiniz için sizi yazmadım..

geç oldu iyiniyrtlim ama bıldıreyım

Rumuz:reyhan_55
Geçen hafta kilo:55
Bu hafta kilo:54.4
Fark:0,6
Yüzde:%1.09

Canlar çok selam herkese ;

Ben malumunuz kıtlıktan çıkmış gibi yedim son zamanlarda ve günlerdir de kanamam var ve bi süre daha böyle gidecek.Neticede 200 gr almışım.
Buna göre :
Geçen hafta : 43 kg
Bu hafta : 43.200 kg
Fark : +200 gr

Herkes çok güzel kilolar vermiş , hepinizi kutluyorum.

X