Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba kızlar ,
birazdan yürümeye çıkacağım ..

Optum sizleri :2:

1 haftayı geçgindir yürümedim:26: yarın okula yürüyerek gideyim eşim yürümek istemedi

yürüyüş time
kocamla dışarıda

bu mesajları okuyunca ' ne duruyorum ki burada' diyip kendimi sokağa atasım geliyor

inşallah canım çok korkuyorum biraz iradesizim bu konu da bi kez 6 ay bi kez de 9 ay bırakmıştım artık ömür boyu sürsün istiyorum ..sigara içmekten utanıyorum ben
doğru karar vermişsin ve tam da olman gereken yerdesin. karatay+sigara bırakma sana çok iyi gelecek.
bu hikayeleri çok duymuşsundur ama birileri sigarayı bıraktım şu kadar zaman sonra başladım diyince aklıma babam geliyor.
ilk sigarayı bıraktığında 6 ay içmemişti. sürücü kursuna gidiyordu, kurstan 1 direksiyon hocası ile bir kursiyer çalışırken kaza geçirdi ve öldüler o üzüntüyle babam sigaraya başladı
aradan yıllar geçti babam sigarayı bi daha bıraktı. 1 yıl sonra babannem vefat edince cenazede sigara vermişler iç boşver rahatlarsın diye.
son bırakması malesef akciğerlerinde tümör çıktıktan sonra oldu. allahtan iyi huyluymuş. akciğerinin bir kısmı alındı. o hastane eziyetlerinden sonra kim düşünür sigarayı...
şimdi sen karatay ve sigarayı bırakma hareketiyle bütüüüüüün bedenini arındırmaya başlıyorsun

sen de güzel vermişsin canım..tebrikler..

Allah birdaha göstermesin canım..geçmiş olsun..ah benim babam ve kardeşim de bir bıraksa..

herkese günaydın
yarın kaldığım yerden dewam edeceğim ama sanırım cetveli güncellemem gerekcek bıraktıktan sonra aynı kıloya döndüm
moralim bozuldu yaa. neyse tekrar aynı azimle dewam edicem umarım 10 kilocuk weririm

Canımcım merhaba karatayı bi yaşam tarzına dönüştürebilirsen kilonu koruyabilirsin ancak
Ben de şu an hedef kilomda olmama rağmen karatay usulü beslenmemden ve sporumdan vazgeçmedim..
Bence verirsin neden vermeyesin di mi:112:

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:67,6
bu sabah:66,3
Fark:1,3 kg
Yüzde fark: % 1,92
....
pazardan beri dikkat etmek+3 günlük oruç işe yaradı

dünkü menüm
sahur: tavada 2 yumurta(karabiber, kimyon, kişniş, isot)
1 avuç badem

İftar: 2 d. çörekotlu tulum peyniri
1 domates, dereotu, 1 avuş badem

eve gidince : 4 halka fırın palamut,
1 tatlı kaşığı çörekotu
1 litre grip çayı

Günaydın
Hayırlı cumalar kızlar

Rumuz:akrep33

Geçen hafta kilo:66
Bu hafta kilo:63,8

Fark:2,2
Yüzde:3,33%

kizlar gunaydin.bugun kerkes icin iyi gecer insallah.

birdy senin adina cok sevindim.ins.iyi sonuc alirsin.en onemlisi insanin kafasinin rahat olmasi...

sersum banada bir scret yapsan.bugun seker yuklemesi yaptirdim.seker cikar diye korkuyorum.

papadiya masallah guzel kilo vermissin.

ins.herkes guzel kilo verir.herkese guzel gunler...

Günaydınn kızlar
benimde bu günki menüm Böyleymiş :))) burdaki diyet planlayıcısı böyle diyo benim için : Hemen Salk >>Diyet Planlayc

kızılcık marmelatı yerine vişne reçeli yedim ama :)))

Cuma:
kahvaltı:1 kibrit kutus (30 gr) yağsız kaşar peyniri, 2 dilim çavdar ekmeği, 1 çay bardağı şeftali nektari, 100 gr kivi, 100 gr şekersiz kızılcık marmelatı
ara öğn :1 çay bardağı şekersiz çay, 1 paket vanilyalı kek
öğle : 1 porsiyon yağsız çoban salatası, 100 gr patates püresi, 100 gr fırında tavuk göğsü
ara öğün: 1 kase sütlü tatlı
Akşam : 1 porsiyon zeytinyağlı patlıcan dolması, 1 porsiyon havuç salatası, 2 dilim kepek ekmeği
Yatmadan önce : 1 dilim kavun

hosgeldin.ins.bu sefer hedefine ulasirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…