Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 58.5kg Bu hafta:58.5kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61.5kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

Selam canım, bugün çok kalabalıktı 14 kişi içinde kimse fark etmedi, ama az olunca tabiiki göze batıyorsun , ısrarlar da oluyor bir de uğraşmış deyip yiyorum tabii

Bayıldım:KK9:
:KK16::KK16::KK16:
evlilik hem çok kolay,hem de çok zor gerçekten:KK1::KK1:bizim de 4 yıl oldu.muhabbet kuşu gibi oturmaktan sıkıldık,bebiş olsa da sıkılmasak diyoruz bizde:KK9::KK9:

aynı ben
:KK60::
:KK1::KK1::KK16::KK16:

Bizim binanın alt katında spor salonu olsun diye büyük bir salon ayrılmış ama spor aleti yoktu. Biz de kendimize yürüyüş bandı alıp oraya koyduk. Geçen hafta da eşim 22" tv de almış. Orda yürürken izledim canım.

İyiniyetlim, o seminerler stresle başetmek için değil miydi yavvv??? Mum dibie ışımadı mı yoksa:KK9::KK9::KK9:

Ne güzeli kısss... Basbayağı şeyden paylaşım oldu:KK9::
şeyden de olsa şey çok önemli kıss yaşayan bilir:KK53::KK53::KK1::KK1:

asyam benimkini de salla kıss hacıyatmaz bu bütün arabalarını kucağıma yığdı yaw:KK55::KK55:
:KK1::KK1::KK1::KK1:
iyi geceler bebeğem:KK16::KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:
Merhaba , Karatay'a yeni başladım, şimdilik fena gitmiyor, sizin deneyimlerinizden yararlanabilir miyim
hoşgeldin aramısaaa:KK16::KK16:
Ben de onu uyutabilsem de rahatça uyusam:26: Leylakım:KK16::KK16: Demin salıncağına yatırdım peppee peppee çok üzülüyo diye başladı şarkı söylemeye düşünce dizi çok acımış pepenin:KK1:
:emir_bebek::emir_bebek::KK19::KK19::KK19:
Biz Sigarayı bıraktık bacım.Sen ister iste, ister isteme seni de kattık.Kacisi yok bırakacaksın.Anladin mı ? :KK52: allen carr videosunu izle.Ben izledim bıraktım.Sen de bırakacaksın.Baska yolu yok.:KK9:
:KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:
Oyam naber kıss
sersumum da gitmiş
:KK16::KK16: eşim gelince manalı manalı bakıyo canım haaalaaa mı topiktesin diye..:KK1::KK1:
resmen ve hileyle kıskanıyo sizi:KK9::KK9:..ben de o gelince meşgul de değilse çıkıyom..korktumm:KK53::KK53: :KK1::KK1:

yeni yatırdım sabah 9 da uyandı daha yeni uyudu
2.5 yasında öglen uykusunu reddediyor artık:KK43:

iyi geceler canım iyi uykular bol leptinler:KK16:

ayyy iyiniyetlim salla salla bacaklarım kopuyor yahu ama
benım oglan bebekliginden beri uykuyu sevmez
gözleri kapanıyor uylun var aksam oldu yatalım diyorum
anne hayır uyku kötü oyun oyna diyor:KK55::KK37:
bütün bebeler seviyor pepee yi:KK36:
her bölümünü ezbere biliyorum artık
:KK16::KK16:

amanın bana nekaaa uzak bişey çocuk uyutmak..:KK53::KK53::KK1::KK1:

Alemsin sersum ya:KK60::KK60:

İyiyim canım. Kayınvalidemdeydik, ancak geldim. Oradaki menümde hamsi vardı. Ne kadar yedim, bilmiyorum:KK53: Biz aynı şehirdeyiz ve haftada 1 akşam muhakkak ordayızdır ama bir gerginliğimiz yok çok şükür. Severim kendisini...
Senin de annen sendeymiş. Ne güzel...
Benimki artık "pepeyi seyretmem, bebek filmi o diyor" :KK9::KK9:
waawww iyi kaynana..:KK1::KK1:
Benim arkadaş da oğlunu sallamış sallamış, tam gözü kapanmışken, açıvermiş gözünü. "Anne az kalsın uyuyordum" demiş:KK60:
:KK60::KK60::KK60:
:KK1::KK1::KK1:ayyy felaket bi durum
ben yine iyiym 5 ay öncesine kadar 1 saat sallayıp
yatagına bırakıyordum ,odaya gidip arkama baktıgımda arkamda duruyor oluyordu :KK53::KK53:
Menümü de yazayım:

Sabah 8:00 Klasik karatay kahvaltısı

Öğlen 13:30 2 biber dolması - bulgurlu-, yoğurt

Akşam 19:00 Hamsi (Agopun kör kazı kadar yedim)

4km/45 dakika yürüyüş,
50 mekik

2,5 litre su.

Ben de yatayım artık. İyi geceler.

Yarın arkadaşlarla buluşucaz. Kahvaltıda buluşmaya ikna ediyorum her seferindei... Böylece ben de rahat ediyorum.
afiyet olsun bebeemmm:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Canlarım , nasılsınız , gününüz güzel geçti mi?
Dün bana o kadar destek oldunuz ki , bana o kadar iyi geldiniz ki ve ben sizlerle tanışmış olduğuma o kadar mutlu oldum ki...
Canlarım , bi geçmişe bakiim dedim ama bugün maşallah topik almış yürümüş.Tek tek bakamadım ama bi sigara muhabbeti dönüyo anladığım kadarıyla.1 Aralık...Bu tarihi not edin...
Güzeller biz sabah karı-koca koyulduk Cerrahpaşa yollarına.Biz ki sağlık ocağından ilaç yazdırabilmeyi bile yeni başarabilmiş bi çiftiz bi de boyumuza posumuza bakmadan kalkıp Cerrahpaşa'ya gidiyoruz muayene olucaz diye...Heheeeyyy ne mümkün...Tabii ben 4 günlük belirsizliğin üzerine bi de doktora ulaşamayınca eve dönüş yolunda kendimi direkt Volkan Konak'a bağladım :) Nasıl sinirlerim bozkuk anlatamam.Eşim dedi ki "gel Decathlon'a gidelim , ben zaten ayakkabı bakıcam hem de kafamız dağılır". "Tamam" dedim.Ama ben bilmiyorum yerde miyim gökte miyim.Neyase dolandık dolandık en sonunda benim sinirler iyice oldu laçka.Başladım salya-sümük ağlamaya.Mevzu "aman çok hastayım,bana n'olucak" değil fakat "biz doğru insana nasıl ulaşıcaz" ? Neyse ben öööle deli gibi ağlayınca , kaç aydır da ağlamıyodum beynim tıkanmış demek , benim beyin bi açıl bi açıl fikirler beynimde bi uçuş bi uçuş...Uleyyyynnn biz endokroloğun feriştahını tanıyoruz ya ...Eşimi insülin direncinden kurtarıp 30 kilo verdirip sağlığına kavuşturan bu kadındı ya...Başımıza bi iş gelirse mutlaka bu kadına gidicez diye karar almıştık ya....Biz 4 gündür paralize olmuşuz tabe , aklımıza gelmedi ki hiç.Derha aradık ama ben ağlamaktan konuşamıyorum o yüzden eşim olayları özetledi kısaca.16.30 için randevulaştık.Tahlil sonuçlarını da alıp gittik."Ulan bunlar adamı canından ederler , doğum kontrol hapı kullanan insana hormon testi yapılır mı , yapılırsa sonuçlar yanıltıcı çıkar" dedi."Canım , senin hipofizinde hiç bişi yok , sen hiç merak etme.Hormon falan da kullanmadan senin yumurtalıklarını da çalıştırtıcam ama bugün itibariyle hapları kes , 15-20 gün sonra testleri tekrar yapıcaz , ben ona göre seni tedavi edicem.Sen keyfine bak , hiç canını üzme" dedi.Yaa bu kadının öööle bi tavrı ööle bi kendine güveni var ki , kendini onun kollarına teslim ediyosun.15-20 gün sonra kan-idrar-hormon toplasan sanırım 40-50 çeşit tahlil yaptırıcam ve sonra doktor beni şekle sokacak.Aynını eşime yapmıştı ve eşim hala minnetle anar kendisini.Günler sonra ilk defa kafam karmaşık değil."Nasılsa benim için en iyisini düşünecek birisi var" diyorum.Önümüzdeki 15 gün kendimi olabildiğince rahatlatıcam.Sporumu yapıcam , mamalarımı yicem , canım ne istiyosa onu yapıcam ve vücudumu olabildiğince normale döndürmeye çalışıcam.Sonra da testleri tekrarlıcaz." Artık ne çıkarsa bahtıma.Beynim sağlam olsun da , yumurta olsa da olur olmasa da...
Canlarım kaç gündür kafanızı şişirdim , sizleri üzdüm , vaktinizi aldım.Hakkınızı helal edin.Allahım herkese sağlıklar versin.
Bu tedavi benim için 2. şans olacak ve benim onu çok iyi kullanmam gerek.
Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız...:KK16:

NOT :"Bugün ne yedim" kısmını ayrıca yazıcam...

buduurrrEn Büyük KKEn Büyük KK

scretimm işe yaramışş..şimdi de herşeyin normale dönmesi scretinde sıraa..:21::21:

canım şaka bir yana gerçekten herşey arkadaşımın leyhine olsun ve doğru doktorla karşılaşsın diye diledim..ve senin adına çok sevindimm.:KK52::KK52:.

bundan sonra da iyi şeyler düşünüp doğru kararlar neticesinde sağlığına kavuşacaksın inşallah..:KK16::KK16:

çok sevindim çok:KK24::KK24::KK24:

Son düzenleme:
Canımsın yaaa , çok sağol hayatım eksik olma.Kızım bu kadar karmaşanın içinde komik bişey oldu , biz de senin kulaklarını çınlattık.Biz bu ağlama ve doktorla telefonlaşma muhabbetinden sonra eve geldik.Kadının muayenehanesi bize yakın , yemek yer falan ööle gideriz dedik.Bi de ben ağladım ya gözler oldu pörtlek pörtlek.Neyse yemek falan yedik.Dedim ben güzel bi banyo yapiim hem rahatlarım hem de gözlerimin şişi gider.Bi heves girdim banyoya , amanın sıcak sular yok Aynen giyindim çıktım tabe.Uleyn dedim keşke bizim de battal boy , gri bi çöp kovamız ve sarı saplı maşrapamız olaydı da foşur foşur yıkanaydım:KK52:
Lakin altyapı meselesi tabe , jakuzi olmayınca çöp kovası da olamıyo haliyle , imkansızlık ahhh imkansızlık...
çok banel olurdu çokkk:KK60::KK60::KK60:
evet canım bugün ilk günü
cok saol ..
Allah kabul etsin ve kolaylıklar versin canımm:KK16::KK16:
Sağol Karakartal , bundan sonrasını ben diiil doktor düşünecek , ben küfeyi verdim onun sırtına artık ...
:KK60::KK60::KK60: düşünsün canım..sen rahat ol:KK1::KK1:
Dabi kızım jakuzisiz çöp kovası olur mu Hic .:KK9:Öyle görgüsüzlük olur.,Demode olur, olmazzzzz:KK9:
Canlarım , işte top 10 listesi :
Cerrahpaşa'ya gidicez , yollarda acıkmiiim kahvaltısı 6.30
* 1 haşlanmış yumurta ( devekuşu yumurtası kıvamındaydı.Yumurtlayan tavuğu tebrik ve takdir ettim)
* 6 tane zeytin
* 1 domates
* bi kısım tulum peyniri

11.00 Decathlon'un önünde , ağlama krizinden hemen önce
* 1 muz
* 1 elma
* bikaç avuç fıstık

13.00 eve geliş ve mutfağa dalış
* 1 muz daha
* bikaç avuç fıstık daha

14.00 doktora aç gitmiim yemeği
* 1 tabak ıspanak , bol yoğurtlu

16.00 doktor muayenehane açtı , elimiz boş gitmeyelim çikolata alalım
* Çikolata mağazasında müşterilere ikram amaçlı konan madlenerden 8 tane almaca , karı-koca 4'er tane hüpletmece

19.00 çok müsterihim , tadını çıkartarak bi yemek yiyim
* 1 kase balkabağı çorbası
* 1 tabak yeşil mercimek yemeği
* 3 kaşık pirinç pilavı
* sınırsız salata
* bi kısım daha tulum peyniri
çıktğından beri hiç almadığım ama gündüzden "eğer güzel haber alırsam akşama kendime ısmarlıcam" dedğim .ti .rownie .ntense 3 adet.Güzelmiş , beklediğime değmiş.
* 3 tane yemeseydim keşke , içim bayıldı deyip bizim gariban fıstık kavanozuna tekrar dalmaca ve günün menüsünü tamamlamaca.

Zpor : 3 gündür doktora gitmekten gayrısı kısmet olmadı.
Şiştim , şişmanladım , yarın normal hayata geçiş yapmaya çalışiciiim.

bayıldım menüne:KK52::KK52:

güzel paylaşım canım..boş zamanlarımda izlemek iyi olcak sağol:KK16::KK16:
Gunaydin canlar,nasilsiniz

Birdycim hayirlisi olsun canim doktor cok onemli,ben de nereye gidecegimi sasirmis durumdayim,bu ay da gecti ,obur aya insallah

Gecen haftaki kilom 66,3
Bu hafta 65

Bu haftada alkalik olmaya devam

Ben yuruyuse gidiyorum simdi:KK8:gorusuruz

sen de inşallah doğru doktorla buluşursun biran önce canım..geçmiş olsun tekrar..:KK16::KK16:

sabah menümle aranızdayım..

:KK56::KK56:

yarım muz
ceviz
3 günkurusu

bugün 10 da işbaşı 4 de paydoss..20 dk kadar daha sizinleyim..:KK52::KK52:
özlemişim sabah burada olup okumayı yawww.:KK24::KK24::KK24::KK23:

rumuz:sersum
baş.kg:85 kilo
geçen haf.kg:79.3 kg
bu hafta: 79.7
yüzde:++ %0.504
beden:42-44
spor:bu hafta hiç yok :KK36:
++ 400 gr

bu 400 gr için hiç üzülmüyorum çünkü hala regl im bitmedi..büyük ihtimalle toplanan sularımdırr.:KK1::KK1:

haftaya 78 i görmek hedefimm..:KK76::KK76::KK76: 78.9 da olsa görücem inşallah :KK23::KK23:

$536503_355294437855107_217785911_n.jpg

gününüz mutlu ve huzurlu geçsin dostlarımm..:KK1::KK1:

5 km yuruyusumu yaptim geldim:KK8:,birazdan da çikacagim ,oglen evde olmayacagim

Tarti hepinizin yuzunu guldursun bugun:KK16:

Baslangıc tarihi: 19 Ekim 2012
Baslangıc kilo: 80,300 gr
Gecen haftaki kg: 76,500gr
Bu hafta: 75, 800gr
Fark : - 700 gr
Fark yüzdesi : % 0.9150
Toplam fark: 4,500 gr
Spor : merdiven in çık, mağaza dolaş,))))!
NOT : Reglim listeye girebiliyor muyum ?

günayyydın arkadaşşşlarrrr....

sabah menümle aranızdayım..

yarım muz
ceviz
3 günkurusu

bugün 10 da işbaşı 4 de paydoss..20 dk kadar daha sizinleyim..:KK52::KK52:
özlemişim sabah burada olup okumayı yawww.:KK24::KK24::KK24::KK23:

şekil 2 A herkese günaydın mesajımm...:KK16::KK16:

X