Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tebrik ederim arkadaşım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :nazar::nazar::nazar:tekrar tekrar tebrikler ...ipuçları paylaşırsan sevinirim
ben bi paketi çoğunlukla bitiriyorum öle bi çırpıda da bırakamıyorum günler öncesinden başlıyorum kendimi hazırlamaya zaten içimde hep kurtulma isteği var ama yine de allen carın kitabını okuyorum tekraar tekrar sonra bırakanların hikayelerini okuyorum hazırlık yapıyorum yaniii yine öyle oldu burda ki bırakanları okudum .kitabımı okudum videosunu da en az 4 kez izledim umarım bu sefer senin gibi uzun soluklu başarabilirim ....

arkadaşımla ellerimizdeki paketler bitince bırakma,yeni paket almama kararı aldık canım ve birbirimizden utandığımızdan içmedik,biri içse iradesiz damgası yiyecekti,aslında ikimiz de düşünüp taşınmadan birden karar vermiştik,aniden,
o bana çaya gemişti,konuşurken hadi dedik ve bir iki güne paketlerimiz bitmişti...hatta hazırlıksız yakalanmış gibi olduk...yani bi arkadaşın varsa içen o da bırakırsa seninle daha kolay olabilir...bi de yemekten sonra içilir ya,ben bıraktıktan sonra türk kahvesi içtim hep,hala da içiyorum....apartmanda bi karı koca arkadaşlar da bıraktı o dönem...sakız çiğneyip bol bol yürüyüş yaptılar... sigara paketleri üstündeki fotoğraflardan en korkuncunu as biyerlere canım...böyle olmayacağını düşün..ben arabanın radyosundan her sabah verilen,Müşfik Kenter'in seslendirdiği,KOAH hastalarının boğulma dedikleri canlandırmayı bi gün yaptım ve dehşete düştüm:KK53:böyle olmamalıyım,daha zayıflayıp filinta gibi gezeceğim dedim:KK52::KK52::KK52:insanın sesi bile kalınlaşıyo yaavv...sonra yaşlandığı halde hala fosur fosur tüttüren erkek tipli teyzeleri düşündüm..tabi bunlar ani kararımdan önceki zamanlara yayılmış düşüncelerdi...martta bıraktım canım bende yeni sayılır...tüyo gibi mi analiz gibi mi oldu bilmem ama inşalah yardımım dokunur sana canım..canı gönülden isterim inan...sen de zayıflama azmi aşıla bana kız olur mu..ben de onda başarısızım:KK9:

arkadaşımla ellerimizdeki paketler bitince bırakma,yeni paket almama kararı aldık canım ve birbirimizden utandığımızdan içmedik,biri içse iradesiz damgası yiyecekti,aslında ikimiz de düşünüp taşınmadan birden karar vermiştik,aniden,
o bana çaya gemişti,konuşurken hadi dedik ve bir iki güne paketlerimiz bitmişti...hatta hazırlıksız yakalanmış gibi olduk...yani bi arkadaşın varsa içen o da bırakırsa seninle daha kolay olabilir...bi de yemekten sonra içilir ya,ben bıraktıktan sonra türk kahvesi içtim hep,hala da içiyorum....apartmanda bi karı koca arkadaşlar da bıraktı o dönem...sakız çiğneyip bol bol yürüyüş yaptılar... sigara paketleri üstündeki fotoğraflardan en korkuncunu as biyerlere canım...böyle olmayacağını düşün..ben arabanın radyosundan her sabah verilen,Müşfik Kenter'in seslendirdiği,KOAH hastalarının boğulma dedikleri canlandırmayı bi gün yaptım ve dehşete düştüm:KK53:böyle olmamalıyım,daha zayıflayıp filinta gibi gezeceğim dedim:KK52::KK52::KK52:insanın sesi bile kalınlaşıyo yaavv...sonra yaşlandığı halde hala fosur fosur tüttüren erkek tipli teyzeleri düşündüm..tabi bunlar ani kararımdan önceki zamanlara yayılmış düşüncelerdi...martta bıraktım canım bende yeni sayılır...tüyo gibi mi analiz gibi mi oldu bilmem ama inşalah yardımım dokunur sana canım..canı gönülden isterim inan...sen de zayıflama azmi aşıla bana kız olur mu..ben de onda başarısızım:KK9:

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar: müthişsinn:KK16:

valla sana da kocaman bi bravo canım
:KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim canım ..maşallah tehlikeli dönemleri atlatmışsın ..senin de uzun soluklu olsun geri dönüş olmasın canım...kayınpederimi gırtlak kanserinden kaybettik o dönem bıraktığım da 9 ay sürdü benim de ..sonrasında yeniden başladım 2 yıldır içiyorum..

canım kilo için her zaman yardıma hazırım ama ben de öle pek başarılı değilim daha ....bir haftadır yeşil çay içiyorum akşamları içine karanfil kekik zencefil bazen de nane atıyorum ...alkali su içiyorum ..karataya uyuyorum ...çörek otu ve keten tohumunu çiğniyorum yemekten yarım saat önce ...bu ara bunları yapıyorum .. leslie yaptım bu hafta 4 kez ...yardım istediğinde söle canım

ben de sigara içiyordum sonra bir hastam dr hanım eşime sigarayı
nasıl bıraktırırız dedi
ben de ben içiyorum diyemedim
o gün bıraktım utanıp
o kadar mutluyum ki
zaten çok geç asistanlık stresi ile başlamıştım
:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
hepimiz harikayız burası çok güzel ben bu diete çok uyamasam da izninizle
buradan faydalanıyorum

sen de harikasın:KK16::KK16:..biz dukancılar gibi sen ceviz yemiyosun karataycı değilsin demeyiz merak etme canım..:KK60::KK60::KK60:

slm kızlar benim protein diyeti hikaye oldu sabah peyni yumurta
öğlen kıymalı yumurta
ikindi börek pasta kurabiye kısır
akşam yoğur öorbası öerez gofret tam yoldan çıktım ama tamamen stresten annemler yarın gidiyor pazartesiye aynen devam

süpper yaa,sağol canımcım:KK52::KK52::KK52:
üzülme canım az sonra gelir özür diler kıyamaz sana siz daha yeni evli sayılırsınız olur öle şeyler erkekler paraları gidicek diye ödleri patlar ..alıştıra alıştıra söyleyeceksin öle şeyleri azar azar ...sonracıma son sözü o söylemiş durumuna da getirmelisin canım sözleri de geçsin isterler
valla doğru tespit ama sabır ve biraz politika gerektiriyo...bende yok onlardan,bazan eşim,yav kandır beni gerekirse.. idare et işte bile diyo yani:KK34:
bazen eşler laflar ağzından çıktıktan sonra pişman oluyor..gönül almaya geldiyse pişmandır canım..biz de kırkyılda bir saçma sapan şeylerden tartışırız ama en fazla 1 saate ya o bana gelir sırnaşır ya da ben ona..sonrada olayı daha sakin olduğumuz için rahatça konuşur hallederiz..:KK34::KK34:

ha bak 15 yıllık ve 3 yıldan sonra çocuk yapan biri olarak söylüyorum..çocuk olduktan sonra tartışmalar daha çok oluyor ve hepsi de çocuk yüzünden oluyor..
yani yanılıyorsun bu konuda:KK5:
çocuk üşütür bakamadın olur..düşer sen düşürdün olur..yani bu her iki taraf için de geçerli..kızım 4-5 aylıkken eşimin yanında koltuktan düştü..dudağı patlamıştı yavrumun..eşim bana bağırıyo korkudan dişi kırıldı çocuğun diye..halbuki ben yanında bile değilim..ve işin ilginci kızımın dişi bile yoktu..:KK9::KK9:
ben ona bağırıyorum 2 dk bakamadın yanındaki çocuğa diye:KK9::KK9:
1 hafta yavrum biberonunu ağzına zor aldıydı:KK50::KK50:

örnek şekil 2 A :KK1::KK1::KK1:
katılıyorum canım..biz çocuk olmadan o kadar iyi durumdaydık ki..zaten geç evlenmişiz..ne zaman çocuk oldu,hır gür de başladı,hala da bitmedi:KK9:

valla sana da kocaman bi bravo canım
:KK9::KK9::KK9:
teşerkkürler canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
teşekkür ederim canım ..maşallah tehlikeli dönemleri atlatmışsın ..senin de uzun soluklu olsun geri dönüş olmasın canım...kayınpederimi gırtlak kanserinden kaybettik o dönem bıraktığım da 9 ay sürdü benim de ..sonrasında yeniden başladım 2 yıldır içiyorum..

canım kilo için her zaman yardıma hazırım ama ben de öle pek başarılı değilim daha ....bir haftadır yeşil çay içiyorum akşamları içine karanfil kekik zencefil bazen de nane atıyorum ...alkali su içiyorum ..karataya uyuyorum ...çörek otu ve keten tohumunu çiğniyorum yemekten yarım saat önce ...bu ara bunları yapıyorum .. leslie yaptım bu hafta 4 kez ...yardım istediğinde söle canım

benim koşu bandım var salonun baş köşesinde televizyona bakıyo...ama benim ona ayıracak vaktim yok..akşama kadar işteyim,eve gelince de yemek bulaşık bilirsin işte rutin ev işi..kansızlık ve tansiyon düşüklüğü de var halsizlik yapıyo...o yüzden akşamları yürüyemiyorum..tek başına diyet de yeterli olmuyo...hadiii kaçamak başlıyo ve kısır döngü ...bu kez başaracağıma inanıyorum ama..

öğlen kıymalı yumurta
akşam yoğur öorbası öerez gofret tam yoldan çıktım ama tamamen stresten annemler yarın gidiyor pazartesiye aynen devam

amanıınn proteine karbonhidrat sıkışmış canım.:KK60::KK60::KK60:

öğlen kıymalı yumurta

şimdiden Allah kavuştursun

öğlen kıymalı yumurta

seninki daha çok karbonhidrat diyeti olmuş bebişim
:KK9::KK9:

s
katılıyorum canım..biz çocuk olmadan o kadar iyi durumdaydık ki..zaten geç evlenmişiz..ne zaman çocuk oldu,hır gür de başladı,hala da bitmedi:KK9:

teşerkkürler canlarım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
benim koşu bandım var salonun baş köşesinde televizyona bakıyo...ama benim ona ayıracak vaktim yok..akşama kadar işteyim,eve gelince de yemek bulaşık bilirsin işte rutin ev işi..kansızlık ve tansiyon düşüklüğü de var halsizlik yapıyo...o yüzden akşamları yürüyemiyorum..tek başına diyet de yeterli olmuyo...hadiii kaçamak başlıyo ve kısır döngü ...bu kez başaracağıma inanıyorum ama..

:KK16::KK16::KK16:

olucak hepimizin ki inşallah canım..:KK34::KK34:

X