Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sağol filizcigim.( gercek adın buysa adaşımsın ) Bendim sigaradan bahseden.Tavsiyene uyup ,yaklaşık 1 saat allen carr ' in videosunu izledim.Bende sigarayı bıraktım.Sigaradan sonra kilo alındığına inanmıyorum.Sigaranın boşluğunu yiyeceklerle doldurmazsak birsey olmaz.Ben ilk ve son kez bu kararı veriyorum.Seni de sağlıklı kararın icin tebrik ediyorum.

kızlar muhabbet çok güzel,öldüm gülmektenamiboid senin bu itiraflar çok hoş yaa.. kahve arkadaşım....hadi yarın yeni bi güne uyanalım..kaçamak yok

bugün çok takıldım buraya,işler kaldı...yapıp yatayım bari..iyi geceler herkese,muhabbetimiz daim olsun

kolay gelsin canım,iyi geceler

oyam evde kosubandındamı yurudun dısarda yurudunde cepten mı ızledın:26:

Bizim binanın alt katında spor salonu olsun diye büyük bir salon ayrılmış ama spor aleti yoktu. Biz de kendimize yürüyüş bandı alıp oraya koyduk. Geçen hafta da eşim 22" tv de almış. Orda yürürken izledim canım.

İyiniyetlim, o seminerler stresle başetmek için değil miydi yavvv??? Mum dibie ışımadı mı yoksa

kıss yoksam benim bağırsaklarımı kalorifer mi kurutuyor..:44::44: ama burda da kalorifersiz uyunmaz ki çok soğuk yaww
güzel paylaşım canım

Ne güzeli kısss... Basbayağı şeyden paylaşım oldu

stres hep var yaşamımızda canımcım yönetmeyi öğrenmek gerek nefes egzersizleriyle ve kendi kendine müzik çığırmayla gevşemiş halim bu kıss öğretmenlere değildi seminer başka bi kurumaydı iyi hazırlanmasam olmazdı..

Biz Sigarayı bıraktık bacım.Sen ister iste, ister isteme seni de kattık.Kacisi yok bırakacaksın.Anladin mı ? allen carr videosunu izle.Ben izledim bıraktım.Sen de bırakacaksın.Baska yolu yok.

Ben de kaçar leptinler kovalar.Az kitap okuyayım.Yarin tartı gunü.Ekstradan sigarasiz sağlıklı hayatımın ilk gunü.Cokk sevincliyim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…