Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlar:109::109:
ev işleri ve kahvaltı bitti,bir tek yürüyüş kaldı

kahvaltım
1 yumurtadan sütlü omlet
domates
salatalık
peynir
pastırma
2 çatal tahin helvası
omega 3
sütlü kahve

amaniiiin yaz yaz bitmedi

Dünkü menüm

Sabah
1 elma,lor salatası,az yufka,1 haşlanmış yumurta,yeşil zeytin,2 ceviz,açık şersiz çay,1 diş sarımsak,1 omega3

Öğle
1 elma,etli patates,salata

Akşam
Menemen,salata,turşu,acıcık ekmek arası tereyağı,yarım salatalık,kuru kayısı

spor
50 dk yürüyüş,aklıma geldikçe nefes al ver

Kitap
Taş devri diyeti

su
2 litre

Benim bildiğim de 2 idi ama karatay yemekleri tariflerini içeren son kitap da varmış

3. kitabı pazartesi günü elime ulaştı. yemek tarifi kitabı olarak bekliyordum ama başlangıcında diğer kitaplarında bahsettiği bazı konuları da özet olarak geçmiş çok da iyi olmuş. henüz yemek tarifleri kısmına gelmedim.

Ben de pazar günü Taş Devri Diyeti kitabını aldım..Canan hocamız da tavsiye ediyordu okumamızı tesadüf oldu görünce dedim neymiş bakalım okuyalım..Gerçekten de okunmaya değer tavsiye ederim kızlar..

Merhaba kizlar nasilsiniz ???

yeni bir gün ve ben yine huzur bulduğum yerde huzur evimdeyim. Yani çalışıyorum.
1. Öğünüm ( yanıma aldıklarım )
1 çay bardağından az hallice karışık kuru yemiş (badem,fındık,kabak çekirdeği (kavrulmamış))
bir kaç dilim eski peynir
omega 3(2)

simdi ogle molasindayim ve çayımı kuru incir ve kayısımı yiyorum. Bol bol da su iciyorum.

Opt sizleri

menü bildirimi

kahvaltım

bir parça suböreği(
bir kupa süt

14.00'da
iki kupa ayran

akşama
haşlanmış tavuk salata ceviz yemeyi planlıyorum.

boll su
bol çay

spor bugün yok

gününüz güzel geçsin inşaallah.

omega3aldım bugun seven seas pulse markası kullanan varmı?? eczacı bunu övdu bende aldım=)

bi tanıdığım ahmet aydınla internetten mesajlaşmış, bu markayı ve oceans diye bir markayı önermiş. fiyatı ne kadar? bir de içinde kaç tablet ve mg omega 3 var?
kızlar çoğunuz omega 3 kullanıyor, tırnak dipleri çatlayıp vücudunda anlamsız morarmalar çıkan oldu mu ( bi bakıyorum bacağım morarmış ama bi yere vurduğumu da hatırlamıyorum) . balık yağını bırakınca şikayetlerim düzeldi. ilerde bi daha başlamayı düşünüyorum. şimdilik balık yemeye devam. akşama da balığım var

Bence GNC markanın balık yağları çok iyi özellikle somon balığı yağı.. internette eczaneden daha uygun fyatlada var bazı sitelerde

melexinin banyosu

ohh ohh ne güzel.ne iyi hastan varmış eskiden koylerde öğretmenlere getirirlermiş.ama 2 yıl köyde çalıstım hiçbisey getiren olmadı.sen hastandan yumurtada iste her hafta taze taze getirsin.burda yumurta da bulamıyorum.memleketten getirdiğim yumurtalarım da yeni bitti.normal çiftlik yumurtası yemeye başladım

omega3aldım bugun seven seas pulse markası kullanan varmı?? eczacı bunu övdu bende aldım=)
ben de 2 ay hocanın önerdiğinden kullandım.bitince ben de eczaneye gidip senin aldıgından aldım.iyiniyetlim de bundan kullanıyor bana önermişti.

45 dk yurudum,dusumu ve karbonatli suyumu alip geliyim

tsk ederım canım.1 gıbı cıkacam ınsallah

he heyt ben de 1 saat yürüyüp geldim ( gripli haliyle yürüyen arkadaşı örnek aldım orucu bahane etmedim). yürüyüş ayakkabılarıma da bugün siftah yapmış oldum

taş devri kitabını daha önce almıştım, ilgimi çeken yerleri okuyup bırakmıştım geçenlerde çekmecede rastladım ...kitaplarım bitecek diye üzülüyordum bak daha taş devrim var okunacak kitapta doğal beslenen insanlarla yapay beslenen insanların kafa , yüz diş yapısının değiştiğinden bahsediliyor bir bölümde orası çok ilginç geldi. benim de çene yapım çok dar o yüzden dişlerim eğirildi 20liklerim hep gömülü kaldı. açıkcası beslenme ile ilişkilendirilmesi çok ilginç geldi . tamam dişleri biliyorduk da çene yapısının yüzün yuvarlaklığının değişmesi ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…