Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sağol asyacım, tamam canım inşallah iyidir , sen de kendine dikkat et canım

geçmiş olsun canım ..hasta hasta yürüme canım yaaa ...

Sağol filizim, dayanamayıp çıkıyorum, sıkı sıkı giyiniyorum ama galiba dinlenmem gerek, ben de onu hiç yapamıyorum

Kızlar bugün problem çözme tekniklerini anlattım güzel de geçti.. Yarın da stres yönetimi var ben
Kolay gelsin iyiniyetlim, bu seminer 7 19 yaş eğitimi mi,geçen sene ben de katılmıştım Nasıl oldu bakıcının kayınvalidesi, hakkında hayırlısı olsun canımOkulda da yoğunsun , evde de annenler var galiba gözünaydın bu arada, topiğe gelemiyorsun eskisi gibi canım

Selam canım.Gecmis olsun.Bu arada azmine hayran aldım.Ama saglıgına da dikkat et.

1.öğün : 10 :30
1 bardak adaçayı
8 zeytin
lorlu,salçalı omlet
maydanoz
domates
biber
salatalık
1 bardak ceviz+ fındık+karaüzüm

2.öğün : 15 :00
Çeyrek lahmacun

3.öğün : 18 :00
1 kase bulgur pilavı
1 tabak taze fasulye
1 muz
çekirdek
şu ikisine hiç gerek yoktu niye yedim bir sebep bulamadım şimdi

su: 3 lt
yürüyüş : 15 dk
kilom : 58.5

Son düzenleme:
hapishane demeekkk onlara da yazık kader mahkumu onlar yaww..
allah kurtarsın
Rumuz: papadıya
Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta: 87.4
Bu hafta: 85.1
Fark: -2.3
Beden: 46
Spor:haftada 5 gün yürüyüş
Boy: 168
Hedef:70(hedefı asaga cektım bıraz daha)

kız nerden buldun bunu heyt be bır zamanlar efsaneymısım topıc de

canımcım zor tabii dersler yarışma Allah yardımcın olsun tatlım..kendine iyi bak

selam sana da tatlım..ama inan iyi yapmıyorsun..dinlenmen gerek iyileşmek için..bu sefer daha da ağırlaşma dikkat et

morali bozuk sanırım propumuzun..off iyi haberlerini biran önce alırız inşallah

Selam canlar,

Akşam menümü de yazayım:

2 (yazıyla iki) lüfer
Salata
Helva

Çok acıkmıştım yavv... Mutfak masasının üstündeki kurabiyelikte de kurabiyeler bana bakıyordu. Yemedim ama zor dayandım... Sonra da 2 tane lüfer yedim!

Melexin, benim fincan alan, ben. Fincanları kullanıcam diye bugün 3 kez kahve içtim. Görmemişin fincanı olmuş

allah kurtarsın

kız nerden buldun bunu heyt be bır zamanlar efsaneymısım topıc de

Ben bulurum )))) topigi okumaktan helâk oldum.Okunacak bir sürü kitabım var ben topige sardım.Bundan iyi kitap mı bulunur.Bu topikten ansiklopedi çıkar be.

tutmuş sapını koparmış

Çıtır kızım gelmiş, gitmiş. Kaçırdım

Propu ben de çok merak ediyorum ya... İnşallah iyidir.

Allah seni davul etsin ( dedemin lafiydi ))))) Afiyet olsun.Sekersiz olsun ))))

Son düzenleme:
Biliyorum canım ama, hafta sonu çıkamıyorum diye çıktım, inşallah daha ilerlemez

Oya Yanlis anlamadıysam fincan takımı almışsın.Gule Gule kullan canım.Bu arada bende banyo yapabilmek icin en büyük boy çöp kovasından aldım.
kombiden ümidini kestin iyice..

valla pampişimm efsaneymişsin ama hala efsanemizsin yavrimoo

afiyet olsun bebişimm..

kıss fincan takımın o yumurta kabuğu inceliğinde olanlardan mı..ben de onlardan çok istiyorumm

Fincanları güle güle kullan canım, yemediğin kurabiyeler için tebrikler, balık için afiyet olsun canım

Fincanları güle güle kullan canım, yemediğin kurabiyeler için tebrikler, balık için afiyet olsun canım

Sağolasın canım. Sen de biraz kendine dikkat edip dinlensen ficansım ya... Dinlenmeden doğrulamıyor, süründükçe sürünüyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…