Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmiş olsun canım

Sağol hayatım.Doğru diyosun , bana da düşe düşe bu hipofiz düştü , yaa gülüyorum da bi yandan "ne alaka" diye :)

Hipofiz neymiş ki yahu??? Pek de havalı adı varmış. Cem Yılmaz diyordu ya..." Hastalığımın adı fıtıkmış! İnsan söylemeye utanıyor...Peh..." Bak seninkinin havalı bir adı var. Duyan ciddiye alır.

Ben sakar değilim bahtsizim Bu arada Birdy beni üzdü (((((

Birdy nin kafasının karışık olduğu zamanlar da ondan. Belirsizlik dönemi. Bir süre sonra, hiç de gerek yokmuş bu kadar üzülmeye diyecek inşallah.

Ben sakar değilim bahtsizim Bu arada Birdy beni üzdü (((((

ondan diyom bebişim zaten o fincanlar senin evde kendi kendine kırılır yaww
beterin beteri var canım..inşallah güzel şeyler düşünüp atlatıcak arkadaşımız..iyi düşün iyi olsun

evet tatlım benim ki hakkari modunda tabii..

Sağol hayatım , bakıcaz artık neyse muamelesi...Allah dağına göre kar verirmiş.Geçmeli , geçecek ama sanırsam ki elimi hastaneye bi kaptırıcam daha da kolumu alamıcam.

Canımsın.Sen iyi ol da.Moralin yüksek olsun.İsin bası o.Bizi bırakma kız küserim yoksa.Biz sana moral veririz hem.Hem benim felaket haberlerim olur daha.Sen çözüm bulursun.Di mı ?

Evet hayatım ya , hatta 3 gündür de hatırlamaya çalışıyodum kim yazmıştı diye.O aralar çok fazla zaman geçirmiyodum burda o yüzden hatırlayamadım sanırım.Moralini bozma hayatım , senin durumunla benimki farklıdır muhtemelen.Sen içini ferah tut. , titreme :) Yalnız bu menapoz da neymiş be kardeşimmm , içim bayıldı 3 günden beri valla.Yumurta aşağı - yumurta yukarı :)

Elbette oyle olacak.Biz ona moral vereceğiz.Yasasin kadınlar kulubü

Benim kocam bilgisayarı açmış, çalışıyor yanımda. Arada bana da iş kakalamaya çalışıyor. Olmaz diyorum.

Vaktiyle bir pazar beraber çıktık dışarı... İşyerine bir uğrayıp ordan gidelim dedi. Ondan sonra da tüm pazar bana hakediş yaptırdı. Mesai de vermedi. O yüzden hiç niyetlenmiyorum yardım etmeye:))

Düşünmek ve aklıma birşey getirmek istemiyorum, getirirsem tabi canım sıkılıyor, hasta hasta kendimi dışarılara atıyorum, sana da hayranım bu arada çok pozitif çok tatlısın, sen de iyi düşün, uzatmak istemiyorum ama FSH yüksekliği mi çıktı kan testinde

Sağol canım benim.Sabır benim uzmanlık alanım
40 yaptım sana bu arada :)
Heee , ööle bööle hallolacak.Benim sixpack de acaba bu hipofiz mevzuundan dolayı mı çıkamadı Sorucam bunu da doktora

İyi düşünüyorum , iyice düşünüyorum , iyileşinceyi düşünüyorum
Canikom , ne FSH yüksekliği , benim FSH'ın izine zor rastlandı.Bi kaç tane daha var aynı şekilde.O yüzden menapoz diil-hipofiz dediler.Sen müsterih ol hayatım.

fsh ı tetikleyen hipofiz hormonu düşük sanırım
boşver ya hayat bu
başımıza ne geleceği belli değil

Tamam canım, sen de

Kalben tüm Dualarim seninle.

Alkışlarla yaşıyorum

Kızım bu arada gözüme çarptı.Kova almışın kendine en battalından.Güle güle kullan.Suyu dökmek için de dünyanın en iğrenç yeşilinden imal edilmiş laylon paşrapa da aldın mı bakiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…