Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet söküp atıyomuş herşeyi umarım öyledir denersen sonucu yaz merak ederim

denerim de burda ancak konservesini bulabilirim heralde o da işe yarar mı acep:44::44:
valla sıkılıyorum bebeğem,öğle saatlerinde kimse olmuyo burdabaykuş gibi bir tek ben oluyorum bazen

:

kıyamaaamm..daha iznime de çok var maalesef.

çok güldüm yaww..sizinle de paylaşayım..

yeni bir sigorta reklamı..adam hava alanında valizlerin geçtiği banta yatıyo..görevli beyefendi ne yapıyosunuz deyince..
MR çektirecektim dışarda MR kaçpara biliyon mu geçerken valizlerle beraber benimde içime bakıversen noolur yani..diyo..geçerken de neyim var diyo..bel bölgende çakmak var diyoo..

aboww bizim hastalar duymasın bedava diye hava alanlarına akın ederler valla

Son düzenleme:
hoşgeldin canım.okaaardan bişecik olmas

Selam Nazfilizcim,

Arada bakıyordum kızlar neler yapıyor diye senin mesajına rastladım)

sen ne iş yapıyorsun
öğretmen diye mi okudum karıştırdım mı
yaşlandım ya

Sersum Birdy yazmış bana ama ben atladım Sanirim.Sende gördüm.Alinti senden oldu.Birdy öldüm güldükten.Kocalar ikiz olabilir mı ? Bende arkadaslarin bazı olaylarını anlatıyorum tepki aynı.Ben baska şey derim o illa adamı savunacak.

Selam Nazfilizcim,

Arada bakıyordum kızlar neler yapıyor diye senin mesajına rastladım)

evet canım hoşgeldin anlat bakalım ben çok merak ediyorum nasılsınız diyeti bıraktınızmı kilonuz ne durumda daha aklına ne gelirse sizi çok okudum çok iyi gidiyomuşsun o zaman sizden çok şey öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…