Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam canlar,

Epeydir uğrayamadım çok özledim buraları... Nazfiliz geçenlerde kulağımı çınlatmış Kilom 61 civarında geziniyor. Aslında 57-58'e inmek istiyorum ama bakalım.

Bu arada geçen haftalarda bir metabolizma doktoru ile tanıştım. Bana kilo verme-koruma için bazı ipuçları verdi, sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğim

- Öğüne protein ile başlamak
- Mümkünse 1 öğünde tek çeşit protein tüketmek
- Bir öğünde tüketilen proteini başka öğünlerde tüketmemek
- Öğün aralarını en az 5 saat tutmak(buna hepimiz aşinayız)

Bir de uzun süre 2 öğün beslenmek metabolizmayı yavaşlatıp kilo vermeyi durdurabilir dedi. Sağlık açısından 2 öğün çok iyidir ama kilo vermek isteniyorsa 3 öğün(miktarlar dengeli ve yukarıdaki kurallara uygun) beslenmek metabolzimayı canlandırır dedi....

İşte böyle

saol canım

İyiyim canım çok sağol, diyeti bırakmadım ama gevşedim biraz tabii. Kilom 61 etrafında geziniyor. O zaman burada olup paylaşımlarda bulunmak beni acayip motive ediyordu neler neler öğrenmiştik birbirimizden

Ben akşamları okumaya çalışıyorum kızımı uyuturken cepten, çok gülüyorum sizlere

Aşağıda bir mesaj yazdım öğrendiğim bazı şeylerle ilgili, inşallah işe yarar

Siz de çok iyi gidiyorsunuz bu arada

merhaba canım hoşgeldin
ben de dün mehmet öz ü izledim.o da diyor sabah kalktığınızda en geç yarım saat içinde 30 gr protein tüketin.omlet vs gibi.nedeni de metabolizmayı canlandırmak ve kilo verebilmek içinbir de uykumuzu düzene sokar ve 8 saat uyuyup uykusuz kalmazsak bu şekilde yılda 6 kilo verebilirmişiz

Son düzenleme:
Herkesi öpüyorum çoook, ay ne iyi geldi buraya yazmak özlemişim valla

Oğlum bilgisayara el koyuyor ben kaçar

merhaba gozleme

- Öğüne protein ile başlamak
- Mümkünse 1 öğünde tek çeşit protein tüketmek
- Bir öğünde tüketilen proteini başka öğünlerde tüketmemek
- Öğün aralarını en az 5 saat tutmak(buna hepimiz aşinayız)

bu saydiklarini yapmak metabolizmayi yavaslatiyor mu, hislandiriyor mu? anlayamadim:26:

evet canım bizim grupta çok iyidir neşelidir ....karatay insanı neşeli olur ...

ben bir ara motivasyonumu kaybetmiştim bi kaç gün eskilere yenilere daldım hiç yerimden kalkmadan şimdi yine sağlam karataycıyım

olsun canım kocaların hepsi aynı yanii..daha önce de dediğim gibi al birini vur ötekine
hoşgeldin tekrardan canım..ne güzel 61 kilo.

biz de buaralar birkaç gün protein atağıyla metabolizmayı hızlandırıp durgunluk evresini geçirmeyi planladık ama zor geldi doğrusu..ama ben dukan yaparken bunun çok işe yaradığını da biliyorum..geçen hafta da aylardır veremediğim 1 kiloyu 1 haftada verdim bu sayede..

asyam çıtırım nerelerdesin sen kıss..
özlettin kendini bebişimm

Oya Yanlis anlamadıysam fincan takımı almışsın.Gule Gule kullan canım.Bu arada bende banyo yapabilmek icin en büyük boy çöp kovasından aldım.

asyacım hoşgeldin nasılsın
iyiyim canimcim sen nasilsin?

asyam çıtırım nerelerdesin sen kıss..
özlettin kendini bebişimm
canim dersler, yarisma derken giremiyorum olabildigince takip ediyorum sizi hem facebooktan hem forumdan. Sen nasilsin, bende cok ozledim sizlere
kizlar bilgisayari degistirdim turkce klavyem yok idare edin boyle:18:

canım derslerinde ve yarışma da başarılar dilerim

Sersumum, asyam,filizim , melexin hepinize selam

Ben gene 3 gündür gribim ve gene yürüyüşe devam ediyorum günde 5 km, o yüzden de tam iyileşemedim

Sizler nasılsınız

Asyacım propycilden haberin var mı canım, mesaj attım ama geri dönmedi, ben de rahatsız etmeyeyim diye aramadım

Son düzenleme:
Rumuz: papadıya
Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta: 87.4
Bu hafta: 85.1
Fark: -2.3
Beden: 46
Spor:haftada 5 gün yürüyüş
Boy: 168
Hedef:70(hedefı asaga cektım bıraz daha)

merhaba canim:) cok gecmis olsun ficansim, havalar sogudu, dikkat et hem kendine hem cocuklara.
yuruyusunu yine de yapmissin alkisliyorum seni:)
propycili ariyorum fakat acmiyor. Bende sizin gibi bekliyorum. Insallah en kisa zamanda iyilesip aramiza donecek arkadasimiz

geçmiş olsun canım ..hasta hasta yürüme canım yaaa ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…