Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Haaa bak bu süper bi bilgi , çok sağol.Yoğurdu zaten çok severim , naneyi de aynı şekilde.Mutlaka yicem hergün.
Anneciğine de çok geçmiş olsun , şifa bulur kısa zamanda inşallah.

Ben de yaptım benzer bi uygulama (daha ileri bi versiyon) , aynen , inanılmaz halsiz kaldım yaaa.Yaşam sevincim bitti valla.
ben de bitti diye seviniyom zaten
Al birini vur ötekine

İyi geceler Sersumcum.

güzel tarif canım..güzel ve pratik..teşekkürler

tebrik canım..

beni de bu sabah bir hasta sinirlendirdi
türk kahvesi içtim şekersiz
sinirimi alsın diye
sadece birisi mi benimkilerin hepisi hepisi.. ben 1 galon içsem anca geçerdi heralde
45 dk yürüdüm

topikte kimse yok yine

ben de yokum sıkılıyonuss değil mii

benim protein günleri de beni mahfetti yaww..ben de çıkamıyom wc ye..form çaya devam :18::18:

Kızlar bugün problem çözme tekniklerini anlattım güzel de geçti.. Yarın da stres yönetimi var ben
iyiniyetlim bebeeemm özletiyon kendini yaww

selam kızlar 1 saat yurudum geldım

arkadaşlar ben dukan grubunda callenetics diye bir egzersiz duydum
dnr a baktım cd yok
dukancılara sordum
onlar da sen kuruyemiş yiyorsun dukancı değilsin dediler
siz de var mı link

Allahım yareppim..kovdularmı seni kıss dukancı değilsin diye..
Sabah:

5 zeytim, domates, roka, salatalık, maydonoz, kavurmalı , 1 avuç kuruyemiş.

Öğlen:

1 tabak türlü, 1 avuç kuruyemiş.

40 dakika yürüyüş.
2 litre su.

fincanlarını güle güle kullan bacım
Afiyet olsun canım bu işi dietisyenler değil doktorlar bilir hoca da en güzel örneği
taş devri dieti yazarı olan Ahmet hocanın da fakülteden öğrencisiyim

ben Ahmet hocanın da kitabını almayı düşünüyorum ..canan hocayla paralel düşünceler zaten

fincanlarını güle güle kullan datlum

bence de...karatay gibisi yok.farklı bişey yaptığımda anında diyet psikolojisine girip 2 katı fazla acıkıyorum
bence de bence de

tebrikler canım..

bugün çok halsizdim yine..ve yine kaçamak yaptım

sabah

kıymalı yumurta
peynir
zeytin
ceviz kırmayı unuttum:26:

öğlen

3 parça alabalık
tarhana çorbası
mevsim salata
1 kibrit kutusu tahin helvası

akşam

2 lahmacun
5 çiğköfte
ayran

kaçamağım 2 eti puffff :18::18: regl beni mahfetti yaww

sersumcuğum geçen televizyonda bi hastane kabızlık şikayetiyle gelen hastalarına lavman yapmak yerine ananas suyu içiriyormuş porçöz gibiymiş çok etkili diye anlattı hemde haberlerde izlemiştim

afiyet olsun canım 2 eti puf azıcık bişi kız bende yediklerinin içinde dönüp durdum hangisi kaçamak diye

arkadaşlar ben dukan grubunda callenetics diye bir egzersiz duydum
dnr a baktım cd yok
dukancılara sordum
onlar da sen kuruyemiş yiyorsun dukancı değilsin dediler
siz de var mı link
ıstedım vermedıler sen söförsün dedıler(sener sen ıle ılyas salmanın atısmasından)

yok bacım o kadarcıktan heç bişeycik olmas regl donemınde hepımız aynıyız doymak bılmıyoruz

kolaysa zayıfla birkaç günde mi aldın o kiloları ki birkaçgünde vereceksin
çok kötüyüm yafff

çok güzel paylaşım canım

afiyet olsun canım 2 eti puf azıcık bişi kız bende yediklerinin içinde dönüp durdum hangisi kaçamak diye

azcık ama geçen hafta hiç kaçamak yapmayınca çok suçluluk duyuyorum şimdi:26::26:

sersumcuğum geçen televizyonda bi hastane kabızlık şikayetiyle gelen hastalarına lavman yapmak yerine ananas suyu içiriyormuş porçöz gibiymiş çok etkili diye anlattı hemde haberlerde izlemiştim
çok güzel yaa porçöz gibi..denemek lazım
sersum çok tatlısın ya

leylakcım oraya bi ara bende taklıldım
yorumlarda cok aly edenler oluyor cok sinir oldum
bazıları yalanmıs gibi geldi
ama hakıkaten insanın içini bayıyor yahu

aynen,kimisi dalga geçiyo kimisi de çok gaddar.gerçekten sorunu olan insanlara yardım eden çok azen iyisi hiç okumamak
ben de yokum sıkılıyonuss değil mii

valla sıkılıyorum bebeğem,öğle saatlerinde kimse olmuyo burdabaykuş gibi bir tek ben oluyorum bazen

evet ananas çok etkili gerçekten
ıstedım vermedıler sen söförsün dedıler(sener sen ıle ılyas salmanın atısmasından)

ben yapamadım neyse plates cd si ile devam ederim

dukancıların lanetı uzerınde gezınıyo sanursam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…