Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlarım selam.

Bugün Karatayla uzaktan yakından alakası olmayan bir gün geçirdim. Biraz "nasıl olsa artık 2 ay kilo veremeyeceğim" psikolojisine girdim. Veya bunu bahane ettim, bilmiyorum... Motivasyon sıfır

Dün ne farkettim biliyor musunuz? Benim her iki bacağımda da 1 tl büyüklüğünde, 1er tane kılcal damar çatlağı var. Sağ bacağımdaki kopkoyu ama diğeri biraz daha hafif. Dün baktım ki hafif olan bayağı azalmış. Sanki koyu olan da azıcık hafiflemiş ama ondan emin değilim. Böyle bişey olabilir mi ki??? Kılcal damar çatlağının geri dönüşü var mıdır ki???

sabah:
peynir
zeytin
uşak helvası 3 tatlı kaşığı
domates
salatalık
köz kırmızı biber
1 fincan bitki çayı
bir dilim sütlü tatlı(kahvaltıya davetliydim yemiycem dedim amaçok ısrar ettiler tadı güzel olsa içim yanmaz)

akşam: 1 tabak etli buldur pilavı
1 tabak zeytinyağlı barbunya(havuç patateslerini yemedim)
1 kase yoğurt
turşu
2 çatal ayva tatlısı

adet oldum sanırım oyüzden bugün tatlıya düştüm...yarın söz 0 kaçamak:))

selam canım....

böyle düşünme ama....ilaçlar yüzünden kilo veremeyeceğini düşünüyosun ama,belki öyle olmayacak...yada en azından karataya uyarak kg almanı engelleyebilirsin...sakın karatayın dışına çıkma bi daha
kilo aldıkça o damarlardan bende de oluşmuştu..ama zayıflayınca kayboldu.zayıflamaya devam ettikçe seninkiler de tamamen kaybolur bence

bu sabah aç karnına demir hapımı kullanmaya başladım...inşallah iştah açmaz kilo aldırmaz...

3.öğünüm 18.00
2 kepçe kıymalı tarhana corbası
yarım tabak pırasa yemeği
3 kasık cevizli kereviz salatası
2 kasık yogurt,yarım nar(akşam meyve yemiş bulundum)

Sorma be canım.Ben ilk yıllar acemiydim.Saygida kusur etmeyeyim diye eğile büküle bir hal oluyordum ( ki benim ailem Cok moderndir ) Sonra bir baktım ben yüz verdikce tepemde.Verdikce istiyor.Yuzumu bir eksittim ki o gün bugundur yüzüm gülmez oldu.1 kere telefon ac aksama kadar 10 kere arar.Bos muhabbet.Onun yüzünden temizlik, yemek kalır.Simdi bazen telefonu bile acmıyorum.Dinsizin hakkından imansiz gelirmiş Allah senin kardeşine de sabır versin.[/QUOTE]
telefonda yakalayıp dakikalarca boş boş muhabbet etmeye çalışanları hiç sevmemhele bu kaynana ise iki kat eziyet..bi de sen nezaket gösterdikçe iyice şımarıp egolarını tatmin için seni ezmeye yeltenirler,,sallandıracaksın bunlarııı
iyiym canım ya..gece muhabbeti güzel hakkaten
kizlar acaba bizde kaynana olunca huyumuz suyumuz degisecekmi?
valla bilemem,damatların huyu suyuna bağlıAllahtan gelin derdim olmayacak..damat genelde iyiydir kaynanaya,pek zararı dokunmaz
topiğin yeni laneti tartı bozulması,ona göre kızlar

45 dk yürüdüm
kaynanamıza yenisini aldırırız nolcak
Özlemcim ben tüm yüzüme boynuma , hala kalmışsa ellerime (hacı yağı bol bulunca.....hesaaaabı:) sürüyorum.Yazın yapmadım hiç sıcakta ağır gelir diye ama yarın için planlıyorum.
karakartalla özlemkartalı karıştırmışsın bacım

sana da tebrikler canım

afiyet olsun papişim,küçük bi kaçamak görüyorum protein gününde
üzülme canım,ben de yaptım kuru üzümlü kaçamakyaw alışmışız karataya,sebze yemeden de durulmuyo ki
çok doğru..ben bugün mutsuz oldum yaa..sebze ve baklagil severim ben...ama çok kilo almışım sabah tartıdım şok oldum
neden olmasın...bu tür damar rahatsızlıklarının bir sebebide şeker hastalığına yol açan insülin direnci yani glisemik endeksi yüksek gıdalarla beslenmek..onu kesince dokular da yenileniyordur...
bu sabah aç karnına demir hapımı kullanmaya başladım...inşallah iştah açmaz kilo aldırmaz...

canım demir hapı iştah açmaz,psikolojik bi olay bu..normal yemene devam et sen...

iyi akşamlar kızlar
2.öğünümde 1 porsiyon döner,1 çiğköfte yedim... açım yaaa...süt mü içsem acaba..

nasılsınız kızlar
sabah karatay kahvaltı
akşam fasülye kereviz salatası
3mil lesli
dün 4mil yapmıştım

nedense ben de açım ya:44::44:süt de içtim ama kesmedi beni

ben bi parça peynir yemeye gidiyorum dayanamadım..yarın tartıda iyi bi sonuç göremezsem protein atağını bırakıp normal karatay yapayım diyorum...daha yolum uzun..duraklamada yaparım protein atağı,ne dersin canım...

evet canım,sen karataya devam et..kilo vermen durduğunda 1-2 gün yaparsın artık

2 öğün ile güzelce doyarak daha dinç oluyorum ve yürüyüşümü de yapabiliyorum,ama bugün pek halsiz kaldım,yürüyemem,bi de alkali diyetinde et grubu miktarının 4 katı kadar sebze yenmeli yanında yoksa vücut asidik kalır deniyor,vücudu alkali yapan asıl sebzelermiş..siteyi incelemiştim geçenlerde..ben o kadar teknik beslenemem,karataydan vazgeçemem zaten....hem ben otoburum yaav...öyle yapayım en iyisi canım..çamaşır asıp evi toplıcam görüşürüzz

valla doğru söylüyosun canım

kolay gelsin

amanın herkesler nerde bı ben varım sersum gıı seksenlerımı ızlıyon daha ozet verıyo bacım huuu

Ya kızıııım senin kaynanan bile bozuk çıkmış
Fakat sen bu yukarıda tasvir ettiğin canlının insan olduğundan emin misin? Nassı bişey o yaaa içine canavar kaçmış gibi...

Ben de ara ara şüpheye düşüyorum.Hele ki hacca gidile bu kadar yalanı nasıl üretiyor Cok merak ediyorum.Daha neleri neleri var da anlatmak forum ortamında olmaz simdi.

sana fazlasıyla katılıyorum..ben de bugün çok zorlandım..3 gün çekemiycem proteini

sersumum gelmıstı gıtmıs yıne:26::26:

bacım geldiimde siz yoktunuss..sonra da ben gitmişimm

sağol canımmm

inanırmısın aynı şeyi ben de düşündüm,karnabaharı haşlasam da yesem diye.bugün tuttum kendimi ama yarın kesin ben de yapıcam.karatay gibisi yok bebişim
bugün hepimiz aynı hayali kurmuşuz..ben de bugün bitse de dolaptaki karnıbaharlı türlümü yisem dedim

kıymetini birkez daha anladık karatayın..

o psikoloji bende de olmuyomu canım bazen ama sizin sayenizde toparlıyorum hep..üzme kendini boşuna bebişim..
nedense ben de açım ya:44::44:süt de içtim ama kesmedi beni

ben de açım ben de yarın normale dönmek istiyomm

canım leylak haklı ..sen de benim gibi kilo verişin durunca yaparsın protein atağını..boşuna germe vücudunu beynini..

bence de
amanın herkesler nerde bı ben varım sersum gıı seksenlerımı ızlıyon daha ozet verıyo bacım huuu

geldim bacıımm huuuu

sevgili burçdaşım sersum
ben protein gününde sadece süt ve yoğurt light
yesem ne olur olur mu
en sevdiğim yiyecekler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…