Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yaaa akşam netten baktım , bütün bulgular kanser olduğumu söylüyodu.Diilmişim Allahtan , bakalım neymişim , yarın çıkar meydana...
Valla ilacı çıktı , içicem ilacı , bağlıcam kendimi de mala (direkt merkezi sinir sistemini etkiliyo) , öööle yatıcam akşama kadar.Canım sigara isteyince 5 dakka koşucam , canım abur-cubur isteyince çiğ karnabahar-brokoli yicem , yaptım planı ama bakalım uygulama hangi levele kadar ilerleyebilecek?

:KK60::KK60: planın zuuppperr..uygula bacımm:KK16::KK16:

Yaaa arkadaşlar , benim bildiğim bu yaşlı milleti kış geldi mi sıcacık evinden çıkmaz , ekmeğini bile komşunun oğluna aldırır.Sizinkiler ne kadar mobilize insanlar yaaa.Hepsi fıldır fıldır yollarda kış günü...
:KK60::KK60::KK60::KK60:

Evet Oyacım , akşamdan tavayı , çarşafı , kurşunu , kepçeyi hazırlıcam.Yarın ilk iş bu bahtsız kardeşimin evine kurşun dökücem.Yani gün yüzü görmek bu kızın da hakkı yaaa.Böööle yaşanır mı Allasen :KK1:

NOT : Şu aşağıdaki komik şaka şeysine tikledim "bir" yazdı oldu mu ki acaba? Yani "aman ne güldüm " minvalinde bi komik insan sureti :)
Olmuş ise bi teyid ediverin bi zahmet , "yok olmadı" diyosanız da bi yol gösteriverin :)
olmuş canım :KK9::KK9:
motor yağıyla mı yağladın kız yoksa:KK53:

alemsiniz kızlar yaa,çok güldüm gece gece:KK52::KK52:

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bi bakıcam bakalım , oluyo mu ....Yaaa var ya ben bu arada sarma sigara içiyorum , bildiğin organik yani , çok şifalı diyolar :)
kızz en kötüsü o..ne organiği :KK60::KK60: sen de benim bir arkadaşım gibisin..o derdi.bu sigaralar yemyeşil tarlalardan toplanıyo..mis gibi sağlıklı derdi. :KK60::KK60:

Benim ki aslında asırı uysuk.Yazlikta 1 gün boyu wc ye gitmez.( verandadan içeriye 20-30 adım edemiyor ne yapsın ) Evine git pasta, çörek ,börek.Hepsini ben yaptım der.Mutfaga giderim.Evinde çalışan kadın " yemin ederim yalan, hepsini ben yaptım der" Ben içeri doner," anne su böreğin tarifini versene derim" O da pişkin pişkin " bildigin börek canım ,sende yapıyorsun ya iste öyle " der.Bir yere gidileceğinde arabanın önüne kurulur.( nisanliyken bile öyleydi )sen yemek yaparken basına dikilir ( kolumu -bacağımı bile kimildatamam ki çorbayı karıştırayım )kendi annemin aldığı yatak örtüsünü beğenin arkadaşlarına " ben aldım " der.Kendisi bana birsey almadığı halde baskalarına " ceyizsiz geldi " der.Bir sey hediye etse en fazla 2 ay sonra geri ister. Yuz verirsen aylarca evimden çıkmaz.( benim gibi istanbulda oturuyor kendisi)
Yani kısacası kaynanadan bile Şansım yok.

aboww düşman başına desene :KK53::KK53::KK53:

topiğin yeni laneti tartı bozulması,ona göre kızlar:KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60: eyvah eyvah :KK60::KK60:

45 dk yürüdüm:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
45 dk bantta mı yürüyorsun
kaç km oluyor çok iyi yürüyorsun
benim canım makarna istedi ama kerevize yoğurt dökünce makarna oldu ne yapayım böyle idare edeyim
güzel makarna tarifi ben de yapiimm:KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
ben de oğlak burcuyum senin gibi

:KK52::KK52::KK16::KK16:

sabah

:KK56::KK56::KK56:

kıymalı yumurta
peynir

:KK56::KK56:

öğlen

az yoğurt çorbası(protein diye 2-3 kaşık yedim)
et haşlama
3-4 köfte
yoğurt

akşam

eşim nöbet iznindeydi bana sürpriz yapıp
menemen yapmış bol kıymalı
içinde biber soğan ve domates de var tabii
bukadar şeyle bozdum protein atağımı

yoğurt
peynir
omega3

Son düzenleme:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bende yürüdüm:KK19: ayrıca 30 dak pilates:KK8: kendimle gurur duyuyorum.bugün irademe galip geldim.

:KK9::KK9::KK9:

2.öğün

et haslama
maydanoz sogan salatası
k t yogurt
omega3
kurabıye:KK17:

afiyet olsun papişim,küçük bi kaçamak görüyorum protein gününde:KK1::KK1:
üzülme canım,ben de yaptım kuru üzümlü kaçamak:KK9::KK9:yaw alışmışız karataya,sebze yemeden de durulmuyo ki
:KK9::KK9:

aramıza hoşgeldin:KK16::KK16:alıntısız cevap yazman için ''konuya cevap ver''i taıklaman yeterli:KK34::KK34::KK34:

tabiki kilo verdiriyo ama biz birkaç arkadaş kg vermeyi hızlandırmak için sadece 2-3 gün uyguluyoruz saf proteini,sonra yine karatayımızı uyguluyoruz:21::21:

saol canm da konuya cvp ver i goremdm ack tarf edermsn nerde=)

2.öğünüm:KK56::KK56:
et haşlama
balık
yoğurt
azıcık kuru üzüm
:KK17::KK17:

papiş tavuk olsa tavuk da yiyecektim senin dünkü menün gibi:KK9::KK9:
ya her zaman yediğimiz şeyler olsa da,karatayın azıcık dışına da çıksam diyet psikolojisine giriyorum ben ve daha çok acıkıyorum
.bugün sebzenin değerini anladım:KK31::KK31:

bende öglen yedklermi paylaşayım tazefasulye 4baget tavuk salata hafıyen uyuyorm şukur karaty hocama.. 1haftada 1kg verdm

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun papişim,küçük bi kaçamak görüyorum protein gününde:KK1::KK1:
üzülme canım,ben de yaptım kuru üzümlü kaçamak:KK9::KK9:yaw alışmışız karataya,sebze yemeden de durulmuyo ki
:KK9::KK9:

2.öğünüm:KK56::KK56:
et haşlama
balık
yoğurt
azıcık kuru üzüm
:KK17::KK17:

papiş tavuk olsa tavuk da yiyecektim senin dünkü menün gibi:KK9::KK9:
ya her zaman yediğimiz şeyler olsa da,karatayın azıcık dışına da çıksam diyet psikolojisine giriyorum ben ve daha çok acıkıyorum
.bugün sebzenin değerini anladım:KK31::KK31:
sanada afıyet olsun canımmm.hakıkaten oyle yaa bız bır seneden fazladır dıyet psıkolojısıne gırmeden kasmadan dunya kadar kg vermısız bu proteın gunlerınde yesıllıgı oyle ozledımkı anlatamam yarın karnıbaharımı yogurtlayıp yıyecem:KK56::KK56::KK56::KK56:

yazmayı unutmuşum,şimdide 1 fincan sütlü kahve içiyorum:nazar::nazar:
afıyet olsun bıdenem:KK16:

sanada afıyet olsun canımmm.hakıkaten oyle yaa bız bır seneden fazladır dıyet psıkolojısıne gırmeden kasmadan dunya kadar kg vermısız bu proteın gunlerınde yesıllıgı oyle ozledımkı anlatamam yarın karnıbaharımı yogurtlayıp yıyecem:KK56::KK56::KK56::KK56:

afıyet olsun bıdenem:KK16:

sağol canımmm
:KK16::KK16:
inanırmısın aynı şeyi ben de düşündüm,karnabaharı haşlasam da yesem diye.bugün tuttum kendimi ama yarın kesin ben de yapıcam.karatay gibisi yok bebişimEn Büyük KKEn Büyük KK

X