Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok tatlı yazıyorsun bayıldım

Sevgili kocama dün liste yaptım.
Aktardan alınacaklar : Öğütülmemis keten tohumu ( evdeki öğütülmüş ) ama benim kocam gitmiş yine ogutulmusunu almış.Birde bana diyor ki " iyi öğütmüş mü ? 2 kere çektirdim.Adamin basında bir saat bekledim " listeyi aldım gözüne soktum "Öğütülmemis "
Allahtan diğer alınanlar doğru
Kosu bandına yağ almayı unutmuş ( ben de listeye yazmayı unutmuştum zaten )

dur bii güliiimmm sonra yorum.. başlangıcın için daha okumadım haa hazırızzz

okudum yine güldüm..bacım Allah da seni güldürsün yaww..

Canım çok sağol.Aslında üzülmedim , adama çok sinirlendim.Menapoz çok da dert diil esasında.Ben kemik erimesi vs gibi yan etkilerinden çekiniyorum.O yüzden bu anlamdaki koruyucu hekimlik kısmı önemli benim için.Allahtan sağlam spor yapıyorum uzun zamandır.İnşallah sorun yaşamıcam kemik erimesi açısından.Bunun dışında sorun yok hayatım.Ama komik leynnn , şu dünyada herşeyimi çabuk çabuk yaptım , hep acelem var nedense :)

ben de eşime tembihlerim bak evde ekmek var sakın alma ..ama bastırarak söölerimm..akşam gelir eve elinde 1 değil 2 ekmek.
ölür müsün öldürür müsün

bir de iddalaşır benimle al demiştin ama diye

Bunların hepsi aynı Tornodan mı çıkmışlar ne ? Benimkinin böyle olması normal.oyle kaynanatörden böyle kocaratör çıkar ))))

canım kemik erimesiyle ilgili birşey paylaşayım..annemde de kemik erimesi çıktı..biraz araştırdım kemik erimesi ilaçlarının yan etkileri kanserojenmişş..

sakın içme dedim anneme..sonra araştırdık..bir programda da duymuştum..kemikerimesinin en etkili ilacı hergün 1 kase yoğurdun içine bol kuru nane koyup yemek yetermiş..
her gün ama annelerimize ve kemik erimesi olanlara duyurulurr

Âmin...birdy süper pozitif birisin.Bilgisayar ekranı aramızda olmasa sarılacağım sana.oradan bile sıcaklığın geliyor.

Şımartmayın beni be yawww Sana da benden nurtopu gibi bi "17" :)
Kurşun dökmeye gelince sarılırsın hayatım bol bol hehehe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…