Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar hanımlar. ara ara yazdıklarınızı takip ediyorum.yaklaşık 8-9 ay önce bende 2 ay falan karatay diyeti yaptım 8 kilo verdm. sonra araya yaz girdi ben diyeti bozdum yine geri aldım 5 kilo. şimdi yeniden başlamak istiyorum. merak ettiğim bişey var neden karbonatlı su içiyorsunuz ve c vitamini dediğiniz nedir?

Papişşimm kızlaarr akşama misafirliğe gidiyorum yanımda olacak tatlıları ona yediriyorum papişim düşündüm de eşim olsa senin taktiği uygulayamazdımm eşim de karatay yapıyor anca kendi tabağını yerdi(o benim kadar sıkı tutmuyo işi) ama benimkisini istemezdi:26:
Kızım da gelmiyor büyüdüm diye kasılıyo bakalım ne kadar hasarla gelicimm

Merhaba , iyi aksamlar kizlar ..
gorumcemdeyim.
turkiyey temelli tasinacak yardim ediyorum.
insallah darisi basimiza ..

neyse bir kac gundur hic hareket yok hayatimda ama karataya da devma etmeye calisiyorum.

hepinizi optum iyi gecler..

leptininiz bol olsun sevgiler.

yesin mamaları tatlı tatlı ..yarasın..
benim kızımda bizimle hiçbiryere gelmiyor canımm ergen işte

hoşgeldin canım o zaman çok güzel vermişsin sonra ne oldu kilo aldın bu diyette bırakılınca eski kilolar geri mi geliyor yoksa bi sağlık sorunumu kilo aldırdı

hamile kaldım canım ondan kilo aldım, hiç dikkat etmedim hamilelikte, şimdi bebeğim 2 aylık oldu yine vericem kiloları inş.
bırakılınca geri alınan bi diyet değil bu ama kilo sorunu olan insansın ki karatay fln yapmışsın, bırakıp sporsuz bi şekilde bulduğunu yersen elbet alırsın.
aylarca ağzıma çikolata sürmedim tadı iğrenç geliyodu. yedikçe alıştım sonra

hoşgeldin.hoca limonlu su için demiş .... alkali diyeti araştırmanı öneriirim ...limon su ve karbonat suyun ph ını yükseltiyomuş...diyet yaparken vucütta asit birikmesi olduğu ve bu zararlı olduğu için alkali beslenmek gerekiyomuş alkali su ve çiğ yeşil sebzeler vucudu alkali hale getirip asidi atmamıza yarıyo canım....

c vitamini hocamız balıkyağını antioksidanla birlikte alın demiş o yüzdeniçiyorum

bebeğin ömürlü olsun canım deneyimli olduğun için bence zorlanmadan yine güzel çıtır bi anne olucaksın kolay gelsin

papadiyacım
eltine çok şaşırdım doğrusu sonuç alınan doğru bişiyi gördüğümde önünde eğilirim ...
kayınvalidenler için hayılısı olsun demiştim hayırlısı olmuş

Son düzenleme:
senın tabagından yedır yarılayıncada esının bos tabagıyla degıstır yarım bırakan esın olsun goze batmaz sen yarım bıraksan daha cok tepkı alır ah kıh koh koh

sana da yaparım bebişimm..

kudursun akılsız..

hay agzına saglık

iyiniyetlim
bakıcınızın kayınvalidesi için geçmiş olsun ....

işlerin karışması iyi olmamış evren kayınvalideni bi hafta sonra gönderseymiş iyiymiş

Son düzenleme:

hareket yok diyosun da görümcene yardım ediyomuşsun ya canım ....
inşallah canım Allah gönlüne göre verir siz de dönersiniz gurbet zor

İĞNEOYAMA..

canım gittim üşenmedim senin tavsiyenle geçen 1 haftamı inceledim..

sonuç..7 gün de

3 gün lesli

3 gün proteinli gün sebze yok ceviz yok

son 4.gün alkali su içmeye başlamışım

ama ilk kilo düşüşümü(700gr) 5. günde yani proteinle beslenmeye başlamamın ertesi günü vermişim

2. gün protein sonrası 300 gr daha gitmiş.

cumaya kadar 1 kere 79 u gördüm ama proteini bırakıp sebzelere geçince yine 79.3 oldum..şimdi yine aynı
ama regl olmak üzereyim onun şişkinliği kesin vardır..
proteine başladıktan sonra su alışım arttı günde 3-4 lt..

araştırma bitmiştir arz ederimm..

gözlerim yoruldu başım ağrıdı biraz ara vereyim:111::111::111:
..gece bidaha gelirimm..

canım alkali diyetinde su içmenin kuralları varmış incelemişsindir yemek yedikten iki saat sonra su için diyor amacı midenin asidi yediklerini iyice parçalasın sonra suyu içip alkali hale gelmek

Canlarım selam , keyifler yerindedir inşallah.
Menü bildirimi yapıp kaçıyorum:

10.00 1 tane Omega3

Sabah 11.00 (geç uyandım bugün , sinir oldum kendime)
* 1 haşlanmış yumurta
* 2 parça beyaz peynir
* 7-8 tane zeytin
* 3 yaprak kıvırcık
* Küçük bi parça keten tohumu ekmeği
* 2-3 çay kaşığı şekersiz fıstık ezmesi

Öğlen 15.00
* 1 kase (kase dediğime bakmayın , küçük bi tencere kıvamındaydı) tavuk suyuna ezogelin çorba (bitti nihayet)
* Küçük bi parça keten tohumu ekmeği
* 2-3 çay kaşığı şekersiz fıstık ezmesi
* 1 parça beyaz peynir

Ara
8-10 tane tuzsuz fıstık

Akşam 19.00
* 1 kase et suyuna tarhana çorbası (çorba bağımlısıyım)
* Fırında somon
* Z.yağlı kereviz
* Z.yağlı karnabahar-brokoli
* Salata
* 1 parça tahin helvası
* Minik yeri muzlardan 1/2 adet

Bu arada dün akşam arkadalara gitmiştik.Akşam akşam 4-5 tane tatlı-tuzlu kurupastayı vicdanım sızlamadan yedim , geldim.

Zpor:
30 dakika Jillian Michaels
2 mil Leslie

Öptüm hepinizi...

öğlen dışardaydım ama sadece tavuklu salata ve türk kahvesi içtim

akşam bir fincan yeşil çay
2 mandalina
çamfıstığı
ceviz

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum buraya herkes iyidir umarım ben ara ara kaçamak yapsamda genel olarak hala karataya
devam ediyorum kilomuda koruyorum hatta daha da zayıfladım gerçi son bir kaç haftadır yediklerimin haddi hesabı yok ama şükür kilo almadım ama bu gidişe dur demezsem
sonum kötü olabilir:)))) Yazamasam bile sizleri takip etmeye devam ediyorum burası çok motive ediyor gerçekten iyi ki varsınız hepinize sevgiler:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…