Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sersum ne düşündüm biliyor musun? Geçen hafta güzel kilo verdin ya... Kaçamağın yoktu, biliyorum. Sporun 5 gün falandı galbia, hasta olmana rağmen. Peki limonlu veya karbonatlı suyu hergün içtin mi? Bunun farkı oldu mu sence? Yoksa Karataya tam uymak zaten yetti mi?

Ben kaçıyorum şimdi. Ancak gece gelirim artık. Gerçekten, geçen haftayı iyi bi tahlil et bence...

papadiya 10 ekim 2011 de eltini kahvaltıya çağırmışsın o da rejim yapıyormuş ya bizim karatayı da onaylamamış....onun kendi onayladığı diyet nasıl gitti kilo verebildi mi.... şu an karataya nasıl bakıyo senin hala sağlıklı olduğunu ve incecik olduğunu görünce ....
saglıklı ve ıncecık oldugumu kendı dıle getırmedıgı gıbı getırenlerıde onaylıyamıyo yazık bakıyo caktırmadan uzun uzun ıncelıyo:KK60::KK60::KK60:kendı bır gram bıle verebılmıs degıl henuz:KK60::KK60::KK60::KK60:

canim hedefine az kalmis.basari oykunu yazmayi dusunmuyormusun?
bılmem:44:belkı 64 ü bir görıyde o gazla yazarım belkı:KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben de, ben de... Hatta dün sayfalardan fal tuttum. Tesadüfi 1850. sayfaya gittim. Saphira resim paylaşmış o gün. Ona baktım. Saphira şimdi kaç kilo ki acaba???

Nazfizliz eğlenceli oluyomuş kız eskileri okumak. Ben diyete 21 martta başlamıştım ama uzun süre sizi okudum, kitabı okudum, ondan sonra yazmaya başladım. Şimdi topiğe bodoslama girip " eeee, napıyonuz? ne yiyip ne içiyonuz, kaç kilo verdiniz" diye soranlara siinir oluyorum doğrusu. Neyse, ilk ne zaman yazmıştım arayıp bulmam lazım.

Sersum senin tayini beklediğin zamanları çok iyi hatırlıyorum canım. O zamanki kiloma da bakmışsın:) Ya, 93 kiloyla başladığımda 77 kilo olmak o kadar uzaktı ki... Rüya gibiydi...

Epey oluyor ben de estetik ameliyatların masraflarını altalta koyup hesapladım. Adama bu rakamı söylesem, bu kadar parayı vereceğime yenisini alırım derse diye korktum:KK60::KK60::KK60: Sinbo tartı misali:)))

Benim hayalim sakladığım birkaç etek ve gömleğim var onları giyebilmek. Bir de İpekyol'dan alışveriş yapmak. Gerçi bayramda ilk alışverişimi yaptım ordan ama hala her istediğimi alamıyorum. En az 5 kilo daha vermem lazım. Olsun... Az kaldı. Başladığımda 50-52 bedendim. Şimdi 44 oldum.:21::KK62::KK19:
evet oyam gecmıse donmek cok keyıflı nostaljı oluyo kız bır sene sonrada bugunlerı acıp okuyacaz ay ne guzel yaa:KK76::KK76::KK76:

ıyınıyetlımmm bebegımmm nasılsın:KK52:

kaynanatoru yolladın keyıf yapıyon demııı:21::21::21::21:
benımkılerde gelmıyo sayenızde:KK1::KK1: sersumum evrene cok guzel mesajlar yolladı:KK52::KK52:
derınlemesıne dusununce ıyı bır fıkır olmadıgına karar verdıler:KK76:

bosuna dememısler buyukler hep dogru soyler nıhayatınde dogruyu buldular, bırkacgun aradılar ama neyse:KK9::KK9::KK9:

selam kızlar.
dün tartıldım ama gelip yazamadım kilomu.
listeye girmek için 2 hafta düzenli bildirim şartı var mı hala? liste yapacaklara ekledim kendimi ya, her türlü yaparım zaten.
10 günde 2 kilo verdim gibi bakalım, çizelgemi değiştirdim dünkü kiloma göre.
haftaya ne olucak bekleyip görücem.

nazfiliz geçmişi okuyup beğenmişsin, süper oldu eski msjları okumak. daha önce kilo verdim yine verebilirimi gördüm.

Sersum ne düşündüm biliyor musun? Geçen hafta güzel kilo verdin ya... Kaçamağın yoktu, biliyorum. Sporun 5 gün falandı galbia, hasta olmana rağmen. Peki limonlu veya karbonatlı suyu hergün içtin mi? Bunun farkı oldu mu sence? Yoksa Karataya tam uymak zaten yetti mi?

Ben kaçıyorum şimdi. Ancak gece gelirim artık. Gerçekten, geçen haftayı iyi bi tahlil et bence...
canım bence protein yüklemesi işe yaradı..alkali suyu 4 gündür falan içiyorum heralde bi geçmişe bakiimm..:44::44:

benımkılerde gelmıyo sayenızde:KK1::KK1: sersumum evrene cok guzel mesajlar yolladı:KK52::KK52:
bosuna dememısler buyukler hep dogru soyler nıhayatınde dogruyu buldular, bırkacgun aradılar ama neyse:KK9::KK9::KK9:
:KK52::KK52::KK52:
çok sevindim pampişim yaa..evrene teşekkür:KK1::KK1::KK1:
scret işe yaradı yaşasınn..:KK52::KK52::KK76::KK76:

selam kızlar.
listeye girmek için 2 hafta düzenli bildirim şartı var mı hala? liste yapacaklara ekledim kendimi ya, her türlü yaparım zaten.

nazfiliz geçmişi okuyup beğenmişsin, süper oldu eski msjları okumak. daha önce kilo verdim yine verebilirimi gördüm.
evet canım o kural devam ediyor..2 hafta düzenli menü bildirimi sonrada listeye dahil olunuyor..:KK34:

canım bence protein yüklemesi işe yaradı..alkali suyu 4 gündür falan içiyorum heralde bi geçmişe bakiimm..:44::44:

:KK52::KK52::KK52:
çok sevindim pampişim yaa..evrene teşekkür:KK1::KK1::KK1:
scret işe yaradı yaşasınn..:KK52::KK52::KK76::KK76:

evet canım o kural devam ediyor..2 hafta düzenli menü bildirimi sonrada listeye dahil olunuyor..:KK34:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyiniyetlim sana yazdığım ilk mesajı buldum ilk başlarda bana hiç pas vermemişsiniz beyaaa..4 nisanda gelmişim topiğe :KK1::KK1:
aranızdaki muhabbetten beni görmemişsiniz:KK1::KK1:
ilk cevabını da beğendim..iğneoyası bi meraklandırdı beni kiloma bakiim diye sonra da nezaman katıldığımı merak ettim..:KK9::KK9:
filizin dediği gibi okumak bağımlılık yapıyo galiba:KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: Kıss Allah iyiliğini versin sersum dur bi ben de bakayım:KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim. 93kg ile başladım aslında 21 martta. Hedefi küçülttüm. Dedim ki her çocukta 10ar kilo aldım. Oldu 30 kilo. 3 bölüme ayırdım hedefimi. 1.BÖLÜM 93-83: BİTTİ. 2.Bölüm:83-73 yarılandı. 3. bölüm:73-63: Hala hayal gibi geliyor.

Çizelgemi de ona göre yaptım ama belki 93ten başlatırım çizelgemi tekrar. Madem yeni başlayanlara motivasyon oluyor.

Ben de 29 nisanda ilk iyiniyetlime yazmışım:) Herhalde topiğin fame i oymuş ( Kızımın yeni lafı bu:))))

Gerçekten ya... Benim de çok hoşuma gitti bu düşünce... Daha önce aklıma gelmemişti.
Ne laflar var bu ergenlerde:KK1::KK1: o zaman daha da çok burdaydım şimdi fırsat buldukça gene geliyorum ama:KK34:

Oyam kaynanatörler olmadık zamanda gitti yaw:KK53: bakıcımın kaynanatörü çok hasta hastaneye bile yatırmıyolar yaw haftaya gelemez ve teyzecim vefat edebilir:KK53::KK53: Keşke kaynanatörlerin geldiği zamana denk gelseydi:26:
Annemlerin doktora gitmeleri gerek burdayken İle götürmek zorunda kalacağım:26: bir de tahliller filan uzarsa işimiz zor:26: neyse hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
akşamyimeğimi yidim geldim
biber kavurması içine 1 yumurta kırdım yedim
bir kase yoğurda zencefil,sumak,nane,kekik,acıbiber,kimyon koydum yediiim
kereviz salatası yedim
omega3,c vitamini
vee bol bol karbonatlı su içtim
sabah aç karnına çörekotu,ve keten tohumu yedim

2. öğünüm
:KK56::KK56:
hepsi servis tabağına sığdı

3 köfte
kereviz salatası
şakşuka
zeytinyağlı fasulye
yoğurt
turşu
omega3

:KK56::KK56::KK56:

şimdi de çay ve 1 avuç kabak çekirdeği..

ilaveten bugün 3 lt karbonatlı su

Son düzenleme:
selam kızlar.

hoşgeldin canım o zaman çok güzel vermişsin sonra ne oldu kilo aldın bu diyette bırakılınca eski kilolar geri mi geliyor yoksa bi sağlık sorunumu kilo aldırdı

görüşürüz kızlar bütün gün nerelerdeydiniz ....işim var biraz ....hem azıcık bağımlılıktan kurtulmaya çalışıyım azar azar ...yoksa belediye çöp ev diye gelicek eve...burda takılmak bana hiç iyi gelmiyo hem popom büyüyo hem işler duruyo biri beni kurtarsııııııııın

:KK1::KK1::KK1: öğleye kadar öyleydi ama bakıcımın kayınvalidesini hasta görünce hem üzüldüm hem de ne yapacağımı şaştım..
Keyif yapamadım canımcım:26::26:

Senin için sevindim ama ne doğru bi karar vermişler:KK24::KK24::KK24::KK24: :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. 93kg ile başladım aslında 21 martta. Hedefi küçülttüm. Dedim ki her çocukta 10ar kilo aldım. Oldu 30 kilo. 3 bölüme ayırdım hedefimi. 1.BÖLÜM 93-83: BİTTİ. 2.Bölüm:83-73 yarılandı. 3. bölüm:73-63: Hala hayal gibi geliyor.

Çizelgemi de ona göre yaptım ama belki 93ten başlatırım çizelgemi tekrar. Madem yeni başlayanlara motivasyon oluyor.
Ben de 29 nisanda ilk iyiniyetlime yazmışım:) Herhalde topiğin fame i oymuş ( Kızımın yeni lafı bu:))))
Gerçekten ya... Benim de çok hoşuma gitti bu düşünce... Daha önce aklıma gelmemişti.

bence de çizelgeni 93 den başlatmalısın sana da motivasyon verir topiğe girenlere de..:KK52::KK52:

evet heralde fame oydu:KK1::KK1:..ama bana ilk sedtin diye bi arkadaş cevap vermiş..sonra iyiniyetlim cevap vermişş..:KK1::KK1:
çene çalmaktan (şimdi bizim yaptığımız gibi)acemileri görmeye fırsatları yokmuşş:KK1::KK1:

saglıklı ve ıncecık oldugumu kendı dıle getırmedıgı gıbı getırenlerıde onaylıyamıyo yazık bakıyo caktırmadan uzun uzun ıncelıyo:KK60::KK60::KK60:kendı bır gram bıle verebılmıs degıl henuz:KK60::KK60::KK60::KK60:

amma kıskanıyodur seni kıss..çatlasın patlasın..:KK53::KK53::KK53:

$381885_544072632273341_282067099_n.jpg :KK60::KK60:

X