Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Felaket bölgesinden yayınımıza devam ediyorum.Alinan son bilgiye göre günlerdir zar zor wc ye giden ben sonunda cırcır oldum

bence sen de kaşınıyon papaz büyüsü internetten sana sıçramasın kıss virüs yoluyla..valla sibiryada popon donar gülme bence
eşim nooluyo yaa ne gülüp duruyon diyo zaten

Heee ben de dedim Allahım ben nerdeyim de haberim yok hehehe...

kızz ben senii teee rusyanın sibiryasına yolladım kısss..hatlar karıştı pardon pardon..

ben de çıkıyorum kızlar.herkese iyi geceler:109::109::109:

Felaket bölgesinden yayınımıza devam ediyorum.Alinan son bilgiye göre günlerdir zar zor wc ye giden ben sonunda cırcır oldum

bak bu güzel haber tabii tesisat çalışıyorsaa

kendine iyi bak bukadar işin arasında yanımıza gelip bizleri güldürdün..bundan sonra inşallah sorunların hallolurr canım iyi geceler

Beni var eden sizleriniz Sagolun varolun.Banyo tadilatım bahara kalırsa ben o zamana coktan bitlenmis,bu nedenle de beline kadar uzun olan saclarını kazitmis,eee birde Soyle 20 kilo vermiş bir Dazlak olurum Esimle takım oluruz hehe

ben de kaçıyorum kızzlarr..yarın sabahtan işyerime gitmem lazımm evrak işi varmış halledip gelicem..
listeyi gelince yaparım en geç 2 gibi bildirimler bitsin okaa

iyi geceler bol leptinler olsunn

Sinirdendir canım , sinir bağırsaklarına vurdu sanırsam ki :) Oh iyi oldu , yarın tartıda en az yarım kilo farkeder :)

Canlar ben de kaçıyorum.Bugün keten tohumu aldım.Dün tarifini verdiğim ekmeği denicem.Yarın sonucu haber veririm.
Öptüm hepinizi&İyi geceler...

Melexin , Allaha emanet ol kardeşim :)

Niye ki , daha çamaşır makinası var , bulaşık makinası var , ütü , sonracıma kettle ...üüüüü daha çok işi var :)

Çamaşır makinesi: gecen sene daha yepyeni olduğu halde arza çıkardı.Cagirdik servisi.Modelin üretimi Durmuş.700 kusur ödeyin yenisini alın dediler.Kavga dövüş olsa da sonunda verdik 700 kusuru aldık yenisini.İyi kötü hakkını yemeyeyim 7 aydır günde enkaz 2 kere hakkı geçmiştir bana.Gecen hafta patlayan sofbenimin tam altında bulunuyordu kendisi.Kadersizim o günden beri göstergesi su dolu çalısmaya devam ediyor.Yarın, bugün meta olabilir.
Bulaşık makinesi: yine gecen sene çamaşır makinesi faciamizdan bir ay kadar sonra ( paralar suyunu çekince yani) lastiğinden su akıtmaya başladı.Ben masraftan kaçarak ,önüne bezden barikat kurarak,bir müddet kullandım kendisini.Sonunda tamamen çalışmaz olunca da Cagirdik servisi.Kapak degisim filan derken o günden bugune geldik ama su sekilde.O yıkıyor,sonra ben yıkıyor.o yıkıyor,sonra ben yıkıyor ( bulaşıklar pis çıktığından )
Ütü - kettle : Allah var ikisi de sorun çıkarmadı daha.Utu masamı kirilinca 1 kere değiştirdim.
Buzdolabi(sen unutmuştun ben ekledim) simdi bize gelseniz dersiniz ki hangi jet üssüne geldik.Hele gece sessizliğinde bir gürültü ki sormayın.( kendisi su üretimi durdurulan modelden ) motor arızası yapmıştı 2 sene evvel.uretimi Durmuş ya ,parçası yok.Allahtan bunu at yenisini al demediler.baska bir modelin motorunu taktılar.O gün bugundur,Bize yatiya gelen sayısı gittikçe azaldı.

Niye ki , daha çamaşır makinası var , bulaşık makinası var , ütü , sonracıma kettle ...üüüüü daha çok işi var :)

Çamaşır makinesi: gecen sene daha yepyeni olduğu halde arza çıkardı.Cagirdik servisi.Modelin üretimi Durmuş.700 kusur ödeyin yenisini alın dediler.Kavga dövüş olsa da sonunda verdik 700 kusuru aldık yenisini.İyi kötü hakkını yemeyeyim 7 aydır günde enkaz 2 kere hakkı geçmiştir bana.Gecen hafta patlayan sofbenimin tam altında bulunuyordu kendisi.Kadersizim o günden beri göstergesi su dolu çalısmaya devam ediyor.Yarın, bugün mefta olabilir.
Bulaşık makinesi: yine gecen sene çamaşır makinesi faciamizdan bir ay kadar sonra ( paralar suyunu çekince yani) lastiğinden su akıtmaya başladı.Ben masraftan kaçarak ,önüne bezden barikat kurarak,bir müddet kullandım kendisini.Sonunda tamamen çalışmaz olunca da Cagirdik servisi.Kapak degisim filan derken o günden bugune geldik ama su sekilde.O yıkıyor,sonra ben yıkıyor.o yıkıyor,sonra ben yıkıyor ( bulaşıklar pis çıktığından )
Ütü - kettle : Allah var ikisi de sorun çıkarmadı daha.Utu masamı kirilinca 1 kere değiştirdim.
Buzdolabi(sen unutmuştun ben ekledim) simdi bize gelseniz dersiniz ki hangi jet üssüne geldik.Hele gece sessizliğinde bir gürültü ki sormayın.( kendisi su üretimi durdurulan modelden ) motor arızası yapmıştı 2 sene evvel.uretimi Durmuş ya ,parçası yok.Allahtan bunu at yenisini al demediler.baska bir modelin motorunu taktılar.O gün bugundur,Bize yatiya gelen sayısı gittikçe azaldı.

Canlar ben de kaçıyorum.Bugün keten tohumu aldım.Dün tarifini verdiğim ekmeği denicem.Yarın sonucu haber veririm.
Öptüm hepinizi&İyi geceler...

Melexin , Allaha emanet ol kardeşim :)

Sağol canım benim.sabah tartı bozulmazsa ilk bildirim benden.Sonra ben derse kaçar, Beni listeye atmayı unutmayın.Sansim Hic degilse burda gülsün.Optum hepinizi.

Bunları yapmam hep bana kalır yoksa

Ama nere kaçtınız yaw haksızlık buuuu

İyi geceler çıtırlarrrr bol leptinler olsun Oyam bugün nerdeydin kıss kaçamak mı yaptın yoksa

bebişşim sağlık olsun da yürüyüş de alışveriş de yapılır sonra üzülme

Sağol canım. Kafaya koydum ya almayı, heves ettim işte...

aynen con vaynen

ıkıncı ogun

mercımek corba
etlı patateslı bezelye
bol yesıllıklı lahmacun
2 adet kömbe
gunkurusu,ceviz
semerım

Kömbe ne ki??? İlk kez duydum.

ben de yazıyım 2.öğünümü

avuç içi kadar fırında tavuk
5 kaşık kereviz ve havuç salatası

bugün hiç acıkmadım.bunları da zorla yedim
:120::120:

Leylakım senin alerji durumun nasıl? İlaca devam mı?

canım benim kızım da 2000 -20 ocak doğumlu yaşıtmış çocuklarımız..aynen kokular hafızadan hiç silinmiyor..

ne çabuk büyüdüler değil mi

Benim kızım da 2000 mart doğumlu.

Sorma yaaaa , bööle iş mi olur ? Allah da kızın sabrını mı deniyo nedir ? Kızcağız belediye işçisi gibi sürekli evden su tahliyesi yapıyo :)

Dalgıç pompa gönderelim bi tane... Bu evin olmazsa olmazı:)))

Cok fantastik düşünceleriniz var valla Kopardınız beni.(simdi ki genclerden alıntı,Cok güldüm demek )

Ben de yeni bir tane öğrendim: Popi olmak! Popüler olmak demekmiş:))

oyamla ,pampiş yine yok ortalarda..

oya iyidir umarım midesi kötüydü onun da oğluşunun da:26::26:
pampişin de kesin ya misafiri geldi ya da o birine gitti..yarın yine kaçırmışım diycek

Ben de dedim kaçırmışım diye

Daha iyiyim çok şükür. Oğlum da kusmadı gündüz ama tüm gün 2 tabak çorba içti o kadar

Ev kalabalık kıss anca okuyorum yazdıklarınızı şimdi belli oldu kaynanatörler gidiyo yarın:112:

Gözün aydın canım.

O + lar geçici oluyor. Moral bozmaya hiç gerek yok. 2 günlük işi var.

Melexin, valla şaka gibi anlattıkların. Allah yardımcın olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…