Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Başlık olarak "Alınmadım" yazmışsın ya... Önce başlığı okuyunca nazfiliz yazdı sandım

yaaa pampiş yaaa ben tahminde bulunmuştum yaaa bilemedim

iğne oyam nasıl okuycak bakalım bunları..:44::44: sen bukaa süredir okuyosun

Sabahtan beri okumadığım için 1 saat sürdü! Ama her satırı okudum inan ki... Melexin yıkmış geçirmiş:)))

çok kötüsün yaaa sevincektim bildim bildim diyee

Bendim o, ben... Misafirlikte olan...

Ama nere kaçtınız yaw haksızlık buuuu

İyi geceler çıtırlarrrr bol leptinler olsun Oyam bugün nerdeydin kıss kaçamak mı yaptın yoksa

Komşuya gittik. Tembihledim sakın bişey yapmayın, doktor izin vermiyor, yiyemeyiz diye... Gerçekten de yapmamış sağolsun, çok rahat ettik. Yani kaçamak yok, kaçırmamak çabası vardı. Kaçırmamak derken, ishalim, o açıdan yani... Kadının koltuklar beyaz... Kapıya yakın oturdum, acil durumda koşup gidebilmek için:))) Kadın anlatıyor, konsantre olamıyorum, anlayamıyorum ne dediğini... Neyse vukuatsız eve geldim çok şükür.

Yarın hepimiz tartıda umduğumuzdan iyi sonuçlar görürüz inşallah kızlar.

Hepinize iyi geceler.

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (aksam)taze fasulye yemegı_bulgur pılavı ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum.

Bildirim:09/11/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 58.5kg Bu hafta:58.5kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61.5kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım? [/

ilk bildirim benden olsun...
boy:165cm.
geçen hafta:63,7kg
buhafta:62,9kg.
hedef:58kg.

bayramdan önce 62,5 kg idim.kaçamaklarımın cezasını çekiyorum ama olsun genede vermişim tartı beni üzmedi bende tartıyı.

günaydın kızlar

başlangıç kilom 82.8
başlangıç tarihi 7-mayıs -2012
geçen hafta 73.7
bu hafta 71.9
verilen-1.8
yüzdeyi unuttum nasıl hesapladığınızı öğrenirsem gelip düzeltirim

kilo veren veremeyen arkadaşlarımı kutluyorum karataycı oldukları için

Başlangıç tarihi :21 Eylül 2012
Başlangıç kilo:82,6kg
Geçen hafta:77,2kg
Bu hafta:76,9kg
Verilen kilo:0,3kg
Verilen yüzde: %0,38

76yı görmek benim için çok önemliydi. Çünkü 77,0 kg a kadar zaten inmiştim. Bu haftaya kadar aldıklarımı telafi etmeye çalıştım.

Gerçi tam - ye düşmeye başladım, haftaya ilaç değişikliğim vs var, tekrar şişeceğim

Hepinizi öpüyorum. Sersuuuum, topikce seni bekliyoruz, haberin ola...

Filiz, çok güzel kilo vermişsin. Tebrik ederim.

Son düzenleme:
kesin birinci oldun sen tebrik

bak senin yüzdeni hesaplayayım böylelikle öğrenmiş olursun
bu hafta verdiğin kilo1800gr çarpı 100 bu değeri geçen haftaki kilonun gram cinsinden olana bölücen yani 73700 grama

180000/73700=2.44 yani süper bi sonuç

datlum wc ye daha çıkamadım işyerime gidip gelcem sonra tartılıcam

waaaawww bebişimm 76 çok yakışırrr arkadaşımaaa..öpüyorum ve tebrik ediyorum seni

Son düzenleme:
Melexin, günaydın.

Tartın çalıştı mı kız? Tartılabildin mi?

Evet inanamiyacaksiniz ama tartım da bozuldu )))) Ama düzelttim .)))) Dün bende kadın vardı temizlikte.Elektronik tartının üzerine bez torbalarını yığmış.Tarti ilk çıktığımda beni 3 kilo almış gösterincebiraz oynadım düzelttim.Hatta aklıma yazdıklarımız geldi o sıra Güle güle tartildim valla.Ama sonuc iç açıcı değil.((((

Son düzenleme:

Tebrikler canım

Tebrikler oyacım

Yok artık, neyse belki de o sonuç da yanlıştır düzelmemiş olabilir

Baslangıc tarihi: 19 Ekim 2012
Baslangıc kilo: 80,200
Gecen hafta kilo: 76,700
Bu hafta kilo: 76,500
Verilin kilo yüzdesi : %0,1303
Spor : arada b ir yoga,6. Kata asansör kullanmadan inip çıkma,)))
Yas: 36 dan az, 35 den fazla ))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…