Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

doğru diyosun canım ama canım istemiyo bu aralar kuruyemiş

ben de limonlu suyu içmemiştim biliyosun hayatımda hiç kolesterolum çıkmamıştı ama 5 aylık beslenme değişikliği çıkardı ....canan hoca söylemiş ekmek yerine o ve bvitamini eksikliği de ciddi bence ....yine de sen bilirsin tabiiii

haklısın canım,yarından itibaren canım istemese de zorla yiyecem,söz veriyorum

haklısın canım,yarından itibaren canım istemese de zorla yiyecem,söz veriyorum

eskiler birbirlerinin menülerini bayaa eleştiriyolarmış canım değilmi dedim ki birileri beni de eleştirseydi salatanı yememezlik etme limonlu suyu ihmal etme deselerdi ben 2 ay önce çok halsizdim hep uyumak istiyordum...eriyen yağlarım verilen 12 kilonu vucudumda bıraktığı asitler giderdi diye düşünüyorum ..ben karatay yaptığımı düşünüyordum oysa ...illaki birisinden beklememeliydim tabiii hoca kitabı yazmış herşeyi açıklamış ben kendime uydurunca eksik gedik yapınca sonuç böle oldu ...etin ölçüsünü de vermiş bi avuç içi ben bayramda et serbest diye habire et yedim idrarımın rengi kızıla dönmüştü ....şişmekte cabası....yani canım ısrar etmemin nedeni bunlar karatay eksik kalınca yarardan çok zarar gibi

Günaydın çıtırlarrrrr

Kahvaltımmm
2haşlanmış yımırta
ceviz keçi peyniri
Bahçemden kırmızı ve yeşil biber
domates
çay
az sucuk
su böreği vardı yemedim
Üzerine de kahvemi içtim..
Hepinize afiyet olsun

Doğru söylüyorsun canım.Birbirimizde eksik taraf görürsek uyarmalıyız.Bakben de eti Cok kaçırıyorum.

Evet kızlar su an cinnet geçiriyorum.Evim delik deşik oldu.Elektrik kabloları koptu.Gecen hafta sofbenimin patladığını yazmıştım.Biz de kombi taktirmaya kararverdik.Kombiciler suan evi yıkıyorlar.Ben de çaresiz seyrediyorum.Hattabazen akıl veriyorum.

anca uyanabildim başım ve bu sefer de öteki kulağım başladı..noooluyo bana yawww
antibiyotik hala mı etkilemezz.

sabah menüm

kıymalı domatesli yumurta
peynirr

meyve çayı ve alkali suyumm

bugün sonkez protein yapıp normale döneceğimm..

vee sabah 79.3 ü gördümm

çizelgemi değiştirsem mi acep :26::26:

tebrik ederim ..c vitamini falan al ...geçmiş olsun kaloriferleriniz yanıyo dimi artık ...

tebrik ederim ..c vitamini falan al ...geçmiş olsun kaloriferleriniz yanıyo dimi artık ...

sağol canım

vitamin almadım iyi hatırlattın aliimm canım..

yanıyo artık çok şükür..kocişim yönetici oldu sıkıysa yaktırmasın almam eve valla

çizelgemi değiştirdim biraz da moralim düzelsin gördükçe
protein beslenmesinden sonra sebzelere dönünce verilen kiloların birkısmı geri geliyor ama olsun.
gözlerim şenlensin azcık

herkese merhaba

iki gündür hastanede uğraşıyordum ancak yazmaya fırsat buldum

doktora gittim emin oldum hamileyim

ama bebek iyi mi emin değilim kalp atışlarını duyana kadar da emin olamıycam galiba

bebeğin içinde olduğu kese görünüyor ultrasonda ama bebek görünmüyor.

Doktor şimdiden endişe edicek bir şey yok çok küçük olduğu için görünmüyo olabilir dedi

haftaya tekrar gidicem kontrole doktor çok farklı ve ilgili geldi bana her şey hakkında bilgi

verdi ve daha önceki durumumdan dolayı teselli edici konuştu.

Kilo almamak içinde un,makarna,patates gibi gıdalardan uzak durmamı işlenmiş her türlü

gıda sosis,salam,meyve suyu gibi kesinlikle yemememi önerdi zaten bende yemediğimi

söyledim. karatay beslenmeye devam ediyorum gibi arada tabikide dışına çıkıyorum

bunun en büyük nedeni de artık çok çabuk acıkıyorum ve acıkınca da başım dönmeye

başlıyor onun için bugun mesela sabah bulantıdan haşladığım yumurtaları evde suyun

içinde unuttum simit yemek zorunda kaldım burda ama genek olarak hala uyuyorum

sıkıntımda yok benden bilgiler bu kadar hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…