Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sağol canım..18-19 ayımız kaldı canım..sabır başka çareyok

sersum yine uzuuun bi aradan sonra uykusuz..sebebi yok merak etmeyin..kimsecikler yok doğal olarak..ben de atv de aliye var onu seyrediyorum..ne ağlak bir diziymiş yavvv aliyenin suratına bak ağla o derece yanii

leptinler de kaçtı

neyse sabaha görüşürüz canlarımm..

kuzu06 hakkatten niye yazdıklarımı okumuyo hemen onun yazısının altında sordum halbuki hala görmedi sanırsam

kusura bakma arkadaşım...ben msj yazıp çıkıyorum pc açık kalıyor ondan kaçırmışım msjını. nolur kusura bakma. ben pazartesi tahlillerimi olmuştumya dün gene gittim çıkmadı dediler bugün 10 gibi gene gidicem inşallah çıkmıştır. sonuçları alıralmaz size bildiricem bende çok merak ediyorumbakalım sonuç ne olacak?

günaydınnn bu sabah pek bi erken kalktım 6.30 gibi sonrada geri yatamadım şuan maydonoz limon suyu içiyorum zayıflama için değil yanlış anlaşılmasın malum havalar soğuk bende pek nanemollayımdır c vitamini açısından , pek bi içimi baydı buda muhtemelen kahvaltıyı geç yaparım

günaydın kızlaaaaaarrrrr güzel bi gün olsun inşallah bugün hepimiz için bol bol kilocuk verelim.bursa bugün yağmurlu hava karanlık biraz bende kahvaltımı yapıyorum şimdi kahvaltı 2 yumurta tereyağında pişmiş,10 zeytin,avuç içi kadar beyaz peynir,domates,salatalık,bir bardak süt,birazda ceviz vede vazgeçilmez kayısılarım.bu kahvaltıya bayılıyorum gün boyuda acıkmıyorum

ben marincap 500 kullanıyorum ama günde 1 tane alıyorum yeterli mi acaba:26:

Solgar omega 3-700 den 2 tane ictim bugün.( malum Cok pahalı ) bende bu bitince marincaptan alacağım.4 tane icsem ayda 26 tl eder.

Kızlar ben bugün k.kayisi ve k.incir yemedim.Sanki kilo verimim durdu.Galiba ben cevizi ve kayısıyı abartıyorum.Olcusuz yiyiyorum.Bugun dikkat ettim.Ayrica bu sabah 2 kere wc ye gittim )))))

Son düzenleme:
Kızlar en spor konusunda çok tembelim.Hep bir bahanem var.Halbu ki evimde spor bisikleti ve kosu bantı var.Arada bir yoga yapıyorum o kadar.Kızıyorum kendime.Ama Bazende ileride devam edemeyeceğim birşeyi hayatıma katmak istemiyorum.Esim Cok spor yapıyor.Gorseniz vücut geliştirme şampiyonu gibiBir kere dizinden rahatsızlandı.Bir müddet spor yapmadı.Oldu bir balon.Bende bir ara onunla günde 2,5 saat yürüyüş yapıyordum.Zayiflayacagima resmen şişmeye başladım.Sanirim ben hava yutuyorum.

Kızlar genelde ben cevreme diyet yaptığımı söylemiyorum.Ama sagolsun eşim kim çıksa önüne anlatıyor.En komik olanı da " karatay yapıyor,bak nasıl zayıfladı " degince Karataydan haberi olmayanların surat sekli oluyor.Esim asırı bilgili gibi konusunca karsı taraf "o ne ki? " diye soramiyor.Ben kimseye birsey demiyorum ama arkadas ziyaretlerinde Türk kahvesine düşgünlüğümü bilenler önüme orta şekerli ( eskiden öyle içerdim ) koyuveriyor.Bende itiraz edemeyen iciyorum.3 hafta olacak ben diyete baslayalı.Basıma 2 kere geldi bu olay.Bir artı taraf annemi de sekeriz kahveye alıştırdım

bugün 71.9 kiloyum sanırım şişlikmiş benim kilo yada karbonatı fazla kaçırıyorum

6610. sayfa sizde açılıyomu kızlar benim açılmıyo

kuzu06 önemli değil canım sen iyi ol da

Günaydın kızlar herkese güzel bir gün diliyorum. Karatay kahvaltımı yaptım birazdan çarşıya gideceğim ödemeler var hem de yürüyüş yapmış olacağım :))

Öğlen karnıbahar yemeği ve bir bardak ayran.

Akşam yine kaynanamdayız yemeğe ne yicem bilemiyorum

bugün 71.9 kiloyum sanırım şişlikmiş benim kilo yada karbonatı fazla kaçırıyorum

6610. sayfa sizde açılıyomu kızlar benim açılmıyo

kuzu06 önemli değil canım sen iyi ol da

cnm karbonatı ne yapıyorsun suya mı katıyorsun ben bir türlü içemedim ya

günaydın kızlar
erkenden temizliğimi yapıp kahvaltımı da yaptım

2 yumurtadan salçalı omlet
pastırma
peynir
salatalık
2 mandalina

cnm karbonatı ne yapıyorsun suya mı katıyorsun ben bir türlü içemedim ya

canım sen eczacı olduğunu söylemiştin sanırsam ...suyu alkali yapmak için damlalar varmış onları kullanabilirsin ya da limon lu su içebilirsin .....

bide benim eczacım marinkapta a vitamini var dozu fazla kullanınca zararlı demişti öylemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…