Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çizelgemi değiştirdim biraz da moralim düzelsin gördükçe
protein beslenmesinden sonra sebzelere dönünce verilen kiloların birkısmı geri geliyor ama olsun.
gözlerim şenlensin azcık

olsun en azından bu hafta - de olucaksın benim verdiğim kilo da geri gelirmi acaba umarım bu sefer yanlış bişi yapmıyorumdur

tebrik ederim canım inşallah sorun yok canım....sağlıklı bi hamilelik dönemi geçirirsin inşallah ...Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Canım gözün aydın , allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle beslen.Şuanki önceliğin senin ve bebeğin sağlığı.Herşey düzene girince yine dönersin Karatay'ına.
Tekrar tebrikler ve esenlikler canım...

Allahtan sadece iki kulak var Sersum , yarına ağrıyan kulağın kalmayacak gibi gözüküyor :)
Protein sonrası spora yüklenmeye çalış , faydasını görürsün.
Ve gidişatın çok şahane gözüküyor , bulguru bırakmak çok yaradı sana...

canım çok sevindim..kötü şeyler düşünmemeye çalışş..iyi düşün ki iyi olsun..hayırlısıyla bebişine sağlıkla kavuşursun inşallah

olsun en azından bu hafta - de olucaksın benim verdiğim kilo da geri gelirmi acaba umarım bu sefer yanlış bişi yapmıyorumdur
inşallah geri gelmezler filizcim iyi düşünelim iyi olsun

spor yapacak halim yok maalesef canım..tavsiyen için sağol..
bulguru bıraktım 0 kaçamak ve protein yüklemesi..bakalım sonuç noolcak

çok sağol canım teşekkürler inşallah

tabikide artık acıkınca ya da canım isteyince yiyorum mecburen :)

canım çok sevindim..kötü şeyler düşünmemeye çalışş..iyi düşün ki iyi olsun..hayırlısıyla bebişine sağlıkla kavuşursun inşallah

çok sağol canım teşekkür ederim

düşünmemeye çalışıyorum rahat olmaya çalışıyorum iyi olucak inşallah canım

amin inşallah tekrar teşekkürler canım

Canım kolay gelsin yaa , kombi taktırıyorsunuz yani kalorifer tesisatı mı döşetiyorsunuz eve?

çok çok kolay gelsin ve Allah sabır versin.

Merabalar kızlar nasılsınız
ben çok iyiyim çünkü dün akşam yürüyüşlerime tekrar başladım 1 saat yürüdüm yarım saatte spor aletlerinde çalıştım

çok haklısın canım,eskiden daha çok uyarıyoduk sanki birbirimizi:26::26:hepimiz birbirimize karşı böyle olsak yeniden daha iyi olacak gerçekten
Günaydın Leylakım afiyetler olsun sporun için de şimdiden

sağol canım

sana da afiyet olsun canım,öğlen de lahmacun varmış,onun için de afiyet olsun şimdiden
sağol canım

vitamin almadım iyi hatırlattın aliimm canım..

yanıyo artık çok şükür..kocişim yönetici oldu sıkıysa yaktırmasın almam eve valla

tekrar geçmiş olsun canımkilon için de tebrikler

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...kötü şeyler düşünme artık...
benim yakın bi arkadaşım da hamile ve o da doktora gittiğinde kese görünmüş fakat bebek görünmemişti içinde.ama şuan 3 aylık oldu ve bebek gayet iyiymiş...sen gönlünü ferah tut canım benim,herşey güzel olacak

Merabalar kızlar nasılsınız
ben çok iyiyim çünkü dün akşam yürüyüşlerime tekrar başladım 1 saat yürüdüm yarım saatte spor aletlerinde çalıştım

ben de 45 dk yürüdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…