Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar menu bıldırımımı yapıyorum

ıkıncı ogun

cınekop tava
yesıllık salata
helva,kete
fındık,omega3

sana da tebrik canım..cumaya kaa bulgur yemeyelim

maşallah bir ben öğrenemedim içli köfte yapmayı,yemeye bayılırım.yapan arkadaslar var sagolsunlar yapınca benı unutmuyorlar
güzel oluyor tatlım öğren bence

kaçamaklar akşam olmasaymış iyiymiş :26:
ama ben de önceden dukan yaptığım için bu taktiğin işe yaradığını bilirim..wc sorunu olabilir ama

cok tesekkur ederım teyzesıamın cumlemızınkılere ınsaallah

gecmıs olsun canım

1 saatte tempolu yurudum

Son düzenleme:
bugün içli köfte yediğim için leslie 2mil yerine ceza olarak 3 mil yaptım

Sabah (9:30)eyniri omlet,8 zeytin,çay,ceviz,omega3
Aksam(18:00) 2 dilim buftek,salata

selam kızlar menu bıldırımımı yapıyorum

ıkıncı ogun

cınekop tava
yesıllık salata
helva,kete
fındık,omega3
dikkatimden kaçmıyor bu ara helvaya merak salmıssın.ben de helvayı cok severim ama eve almıyorum.öyle ucundan yiyemiyorum çünkü

bugün içli köfte yediğim için leslie 2mil yerine ceza olarak 3 mil yaptım
içli köftenin suçu ne ya pişmanlık duyma.
yürüyüşün için

leslie ile 5 mil yaptım ama zor geldi bugün ...yiyip yiyip kilo almayanlar yürüyüş boyunca aklımdan çıkmadı hiç ..

slm kızlar..
haftasonu cok yoğun,sıkıcı gectı..
cumartesı, sabah klasik k.,oglen borani aksamada oruk ve salata yedım.
bugun gec bır kahvaltı menemen,aksamada tavuk ızgara..
şimdide cayımı iciyorum..

Çok sağol oyacım, regl olunca başka bir doktora gideceğim

Sağol asyam, inşallah bişey yoktur, ben de doktorun özellikle çağırdığı gün gittim,hayırlısı,sen de iyisindir inşallah canım,işlerinde ve derslerinde kolaylıklar dilerim

Sağol reyhancım,inşallah
canım geçmiş olsun umarım doktorun yanılmıştır ..

Sağol filizim,ben de öyle umuyorum

d
içli köftenin suçu ne ya pişmanlık duyma.
yürüyüşün için
kendi kendime bulgur yemiyecem diye karar almıştım da bozdum ondan ötürü canım

leslie ile 5 mil yaptım ama zor geldi bugün ...yiyip yiyip kilo almayanlar yürüyüş boyunca aklımdan çıkmadı hiç ..

helal olsun sana ben 3 mil de pestil oluyom valla

kendi kendime bulgur yemiyecem diye karar almıştım da bozdum ondan ötürü canım

helal olsun sana ben 3 mil de pestil oluyom valla

benim de pestilim çıktı ama terlemişken 5 millik olsun boşuna duş almayım dediydimama sanırsam yarın bende 3 mil yapmalıyım

ficansım nasılsın nerelerdeydin

Sağol sersumum , iyi düşünelim iyi olsun

Sagol lilomata cok takmamak lazim ama oluyor illaki

Son düzenleme:
selam hatunlaarr

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 2 karper, 3 çeri domates

Öğle: tavuk, ayran

Akşam: 1 avuç antep fıstığı, 2 dilim salam, tel peynir, 3 çeri domates

Kaçamak: 1 kase sütlaç

Su: 2 lt

SPOR: yok

salam yemiyoruz canım işlenmiş gıda sabah yumurtanı 2 yap zeytin ve ceviz niye yok sütlacı zaten bilyosun ilk zamanlar bende 3 öğün yapardım her öğünde de badem yemeden doymazdım şimdi yemem gerekenleri bile zorluyorum alışınca çok rahat karatay

Son düzenleme:
[SUP][/SUP]
benim de pestilim çıktı ama terlemişken 5 millik olsun boşuna duş almayım dediydimama sanırsam yarın bende 3 mil yapmalıyım

ficansım nasılsın nerelerdeydin

Iyiyim filizim,sifayi kapmisim ben de ,grip oldum,hamdolsun daha iyiyim simdi,annemdeydim,dun aksam geldim,gelince de sitye girmek mumkun olmadi,sen nasilsin canim

[SUP][/SUP]

Iyiyim filizim,sifayi kapmisim ben de ,grip oldum,hamdolsun daha iyiyim simdi,annemdeydim,dun aksam geldim,gelince de sitye girmek mumkun olmadi,sen nasilsin canim

geçmiş olsun canım ıhlamur adaçayı bişiler yap olmuyo sensizkendine iyi bakk... herkes terkediyo zaten baya azaldık ...ay ben iyiyim ama bayramda yediklerim şu an beni çok üzüyo 3 ay öncesine döndüm ..demin dukan sayfasına baktım biraz 4 ayda 20 kilo vermiş biri ben 6 ay oldu bi ileri iki geri offf of yani böle Allah başka keder vermesin canım

Son düzenleme:

canım 2 yumurta yiyemiorum ben ya. bu arada eklememişim kahvaltıda bir avuç fındık yemiştim. unutmuşum. sütlacı da haftada 1 falan kaçamak olarak yicem. ödül babında her hafta olmayadablir tabi. bu arada salamı biliyorum ama yicek başka bişe bulamadım :S cnm da çekti biraz bu haftasonu böyle oldu kursa yeni başladım alışma evresindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…