Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Listemiz:

1 - Kaneel : %1,42
2 - Amiboid: %1,40
3 - İğneoyasi: %0,70
4 - Elifezgi : %0,45

5 - Menevsehulya : %0
6 - İyiniyetli : %0

7 - Sersum : +% 1
8 - Akrep33 : +%1,4

Önceki listeler kadar süslü olmadı, kusura bakmayın ama oğlumu okuldan alıcam, aceleye geldi.

Arep33, ben ve sanırım elif 2 haftalık bildirim yaptığımız için yüzdelerimizi 2ye böldüm. 2 haftalık bildirim yapan başka kimse varsa düzeltirim.

Eddoras bildirime başlayalı 2 hafta olmuş muydu, listede miydin hatırlayamadım. Listedeysen seni de eklerim.

Hepinizi öptüm. Karatay' a devam ettiğimiz için hepimize alkışşşş

arkadaşım bende iki gündür sorup duruyorum listedemiyim diye amagözden kaçtı sanırım
bayramdan önce tam listeye giricektim pclerin ikisi birden bozulmuştu.bildirim yapamamıştım.
ama siz bilirsiniz haftayada girsem olur.

Son düzenleme:

ellerine sağlık canım kilo veren herkese tebrikler

ben bu sabah başladım karataya. menü bildirimi yapayım
1. öğün
biraz cısss yarım porsiyon su böreği
2. öğün
1 yeşil elma
3. öğün
haşlama et salata yoğurt yemeyi planlıyorum .

bol su
spor ?

kahvaltı...
peynir
zeytin
domates
salatalık
biber

öğle ve son yemeğim 15,15de bitti
1tabak kısır
marul
tursu
fırında pataesli tavuktan sadece 2 yemek kasığı

cısss olarak tabisi 15grçikolata,kardeşim taaa viyanadan getirmiş şimdilik oralardan çikolatasını yiyim de gitmek de nasip olsun:)

eline sağlık, bak 2ye bölmeyi de unutmuşum bir de kilo aldım anlamında - demiştim ama sanırım + yazmam gerekiyormuş:26: kusura bakmayın

teşkkür ederiz canım ellerine ağlık

sabah: tam karatay
öğlen kısır börek pasta çay v dükkan kapandı
neyaptım bilmem galiba kilo vberişimi kutladım:)

Canım , yani sen şimdi 15.15 de yedin ve yatana kadar bi daha yemeyecek misin? Minimum 8-9 saat açlık...Ben valla inanamıyorum senin gibi insanlara.Bravo gerçekten.Nasıl dayanabiliyorsunuz ?

selam kızlar 1 saat yuruyup geldım sımdıde ıkıncı ogunumu yıycem

ne güzel ben gene yürüyüş yapmaz oldum , park yerinden işe işten park yerine yürüyorum allahtan yakınlarda araba park edecek yer yok da günde 2 defa git gel derken 30-40 dk yürümüş oluyorum ama sadece bu kadar. kendime 25 saat yürüyüşten sonra ayakkabı alma hedefi koymuştum hani şu yürüyüş ayakabbısı denenlerden ama ben çatlıyorum , 18 saatim kaldı ve perfectstepsin ayakkabılarını sipariş etmek üzereyim

ellerine sağlık canım karataya devam eden arkadaşlarımı bende alkışlıyorum

Düzeltilmiş listemiz:

1 - Kaneel : %1,42
2 - Amiboid: %1,40
3 - Eddoras: %0,80
4 - İğneoyasi: %0,70

5 - Menevsehulya : %0
6 - İyiniyetli : %0

7 - Elifezgi : +%0,45
8 - Sersum : +% 1
9 - Akrep33 : +%1,4

Son düzenleme:

Arkadaşlar ben de hepinizi sabır ve azminizden dolayı tebrik ediyorum.
Şahsım mevzuuyu tamamen mehter takımına bağladı.100gr aşağı-200 gr yukarı...Ve fekat son bir numaram kaldı.Birkaç güne uygulamaya geçicem inşallah...

Sabah 11:00

2 yumurta ile kavurmalı yumurta, domates, salatalık, 1 dilim peynir.

4km/45 dakika yürüyüş, 50 mekik

Bugün mecburen 2 öğün olacak ama çok da acıktım. Gidip 1 bardak süt içeyim bari...

Akşam görüşürüz.

canim uygun fiyata da varda
ben solgar alayim dedim karatay hoca tavsiye ediyor diye oda pahaliya patladi
marka onemi yokmuki acaba

içinde sadece balik yagi olan kapsullerde var 5-6 euro ya eczanede

arkadaşlar internetten araştırırırsanız Türkiyede de çok ucuza envai çeşitte balık yağı satıldığını görürsünüz. önceki gün bi araştırayım dedim aklım durdu. adamlar aktarlarda satılmak üzere kavanoza doldurmuşlar 100-200 tane balık yağı kapsülünü fiyatı da 18-20 liraydı:44: neden bazı balık yağları bu kadar ucuzken bazıları 80-100 liraya geliyor?Fiyat neye bağlı?
-balık yağı kapsülünde ne kadar omega 3 var (epa ve dha yağ asitleri miktarlarını toplarsanız marinc.p'ın marinc.p specialın yaklaşık 1/3ü kadar omega 3 içerdiğini görürüz-genelde eczanelerde bu marka satılıyor o yüzden örnek verdim)
- hangi balığın yağı: bazı ürürünlerin çiftlik alabalıkların yağlarından elde edildiği söyleniyor, bu da doğal değil sonuçta ve etkinliğinin çok daha az olduğu söyleniyor
- omega 3 balığın vücudundan mı karaciğerinden mi elde ediliyor?, balık karaciğeri aynı zamanda a vitamini de içerdiği için çok tercih edilmemeli (a vitamini doz aşımı yüzünden)
-gene ağır metal içermemesi için balığın elde edildiği yer, dip balığı mı yüzey balığı mı bu da önemli
-veee son olarak balık yağı kapsülü kullanıyorsak kapsüller jelatin yanı hayvansal protein yapıda olduğu için jelatinin türü önemli.: sığır jelatini olmalı veya balık kılçığından elde edilmeli
-kısacası güvenilir bir marka olmalı

sorması ayıp ne yicen artık tecrübelilerden kopya çekicem de...kocaman bi tabak domates salatası hazırladım bol soğanlı evde karnıyarık var yesem mi yemesem mi diye düşünüyorum

afıyet olsun canım benım menum

yemek ısınana kadar 1 bardak süt
domateslı kavurmalı yumurta
fasulye tursusu kavurması
fındık,1 ısırık tahın helva,omega3

sımdıde cayy

afıyet olsun canım benım menum

yemek ısınana kadar 1 bardak süt
domateslı kavurmalı yumurta
fasulye tursusu kavurması
fındık,1 ısırık tahın helva,omega3

sımdıde cayy
sanada afiyet olsun canım
bende ikinci öğünümü yaptım geldim
sabah iki yumurtalı menemen badem peynir yedim
şimdide bir küçük karnıyarık yoğurt domates salatası yedim omegamı içtim bol bol su içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…