Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sen de benim gibi yap tatlım artık canıma tak etti :KK36::KK36::KK36:..kaçamak 1 çatal bile yok bu hafta ..bakalım cumaya noolcekk..:KK52::KK52:
kızlara söz verdim diye korkup yemiyom zaten:KK30::KK30::KK30:..bundan iyi motive mi olur:KK34::KK34::KK16:

canım tabiki artık bi çatal bile kaçamak yok 3 ay önceye döndüm sinir oluyorum artık dün yazdığım gibi alkali olmaya da dikkat edicem karbonatlı su içmeye başladım ..senin de kilo vermeni artık çok istiyorum canım inan kendim vermiş kadar sevineceğim dikkat et bitanem

Bildirim

Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00
Geçen hafta: 70.00
Bu hafta: 69.00

Fark:-1.00kg
Toplam fark:-15.00
Beden:40
Spor: ( yürüyüş , hemen hemen hergun )

Boy:1.72

Çok mutluyum tam bir kilo gitmiş :nazar:

duraklama dönemini atlattın desene kaneelcim.tebrikler çok güzel kg vermişsin:KK9::KK9:

Sabah : 3 yumurtadan peyniri omlet,5 zeytin,2 ceviz,5 badem, çay,1 gün kurusu,1 omega3

Diyete başlama tarihi : 19 Ekim 2012
Baslangıc kilosu : 80,200
Suan ki kilo : 76,700:KK34:

tebrikler canım sen de iyi kg vermişsin.ayrıca dün için de çok geçmiş olsun,allah daha beterinden korusun:KK16::KK16:
sersum kilo bildirimini maalesef yapar..:KK5::KK5:

rumuz:sersum
baş kg:82
geçen hafta kg:79.6 kg
bugün kg:80.4 kg
fark:++ 800 gr
yüzde:% 1

:KK43::KK43::KK43:

yapılacak bişey yok bugün kaçamaksızlığa devam..yine geri geldi 80 :KK37::KK37:
hoşçakal 79 :KK43::KK43::KK43:

üzülme tatlım,bu hafta 0 kaçamakla 78 leri bile görürüsün sen:KK19::KK19:

Başlangıç tarihi: 21 Eylül 2012
Başlangıç kilo: 82,6 kg
Bayramdan önceki kilo: 78,3kg
Bu hafta: 77,2kg
Fark: 1,1 kg
Fark % %1,4 (2 haftalık)
Toplam fark: 5,4kg

tebrikler oyam,züppersin:KK52::KK52::KK9::KK9:

hayırlı cumalar arkadaşlar.
kilo bildirimi
RUMUZ-eddoras
BAŞLANGIÇ-80kg
GEÇEN HAFTA-79.2
BU HAFTA-78.5
GİDEN-700 GR.
aslında bayram dönüşü 78 dim.ama anlamadım ne oldiii .
umarım herkes iyi sonuçlar alır bugün
:KK16:

günaydın hanımlarr:KK3::KK3:
temizliğim bitti,kahvaltımı yaptım..birazdan da yürüyüşümü yapıciiim
:KK23::KK23:

-2 yumurtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-fıstık
-kuru üzüm

reglim geliyo sanırım,ağrı var ama tam teşrif etmiş değil kendisi:KK1::KK1:ona rağmen ben de 300 grcık vermişim.karatay boyunca 2. kez regl döneminde kilo veriyorum.bu bi devrim olmalı:KK9::KK9::KK9:

günaydın hanımlarr:KK3::KK3:
temizliğim bitti,kahvaltımı yaptım..birazdan da yürüyüşümü yapıciiim
:KK23::KK23:

-2 yumurtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-fıstık
-kuru üzüm

reglim geliyo sanırım,ağrı var ama tam teşrif etmiş değil kendisi:KK1::KK1:ona rağmen ben de 300 grcık vermişim.karatay boyunca 2. kez regl döneminde kilo veriyorum.bu bi devrim olmalı:KK9::KK9::KK9:

leylak ne güsel bi devrim :) benim de aksilik iştahım açılıp tatlı vs. yediğim için ilk defa 3 kilo kaladar aldım.normalde adet yüzünden 1,5-2 kilo alırdım 3 kiloyu görünce şok oldum ama şükür adet bitince çoğu gitti

selam kızlar bildirim yapıyo herkes ne güzel kilolar gitmiş.
yılbaşına kadar ben ne kadar vericem bakalım
karatay kahvaltısına alıştım, 4 saat acıkmadım dün kahvaltıdan sonra.
akşam yemeklerini de karataya tam uydurursam süper olcak, ekstra olarak meyve yiyorum sadece emzirdiğim için. yoksa aklıma tatlılar geliyo.
çok sabırsızım ya az az vermenin en iyisi olduğunu biliyorum ama:KK37::KK37:

wc sorunum var tartılmadım bugün, düzenli bildirime bikaç haftaya başlıcam bakalım

leylak ne güsel bi devrim :) benim de aksilik iştahım açılıp tatlı vs. yediğim için ilk defa 3 kilo kaladar aldım.normalde adet yüzünden 1,5-2 kilo alırdım 3 kiloyu görünce şok oldum ama şükür adet bitince çoğu gitti

evet canım ben de genelde her ay 2 kg alırım regl olduğumda,fakat sonra gider
:KK31::KK31:
acayip iştahım artıyo benim de bu dönemde.ama tutuyorum kendimi.dediğin gibi asıl regl geçtikten sonra belli olur gerçek kilom
:KK34::KK34::KK34:

merhaba arkadaşlar son dönemde hem okuldaki yoğunluk , hemde diyet modundan uzaklaşma durumundan dolayı bir süre ara vermek istiyorum. yeniden toparlanınca kilo bildirimlerine devam edeceğim. motive için yeniden hocamın kitaplarını okuyup burayıda takip edeceğim. inşallah kısa sürede toparlanırım:KK14::KK14::KK14::KK14:

Kızlar yazdıklarınızı okudum da ..

Türkiye'de nekadar pahalı omega3
Ben dun satın aldım organik ürünler satan luks bi dukkandan şişede 100 tane var fiyatı 15€ ben indirim ile iki şişeyi yani 200 taneyi 25€ aldım .. Son kullanma tarihi 2015 ..

Ulkemize dönerken hediye olarak balikyagi , vitamin götürsek çikolatadan daha makbule geçecek:KK51:
canim uygun fiyata da varda
ben solgar alayim dedim karatay hoca tavsiye ediyor diye oda pahaliya patladi
marka onemi yokmuki acaba

içinde sadece balik yagi olan kapsullerde var 5-6 euro ya eczanede

kahvaltım:
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
peynir
fıstık
domates
1 ısırık ekler akşam direndim ama sabah dayanamadım

akşam 1,5 tabak pırasa yemeği

ve kayınvalidemin margarinle yaptığı kavurmadan azıcık ama nasıl
yedim siz tahmin edin yağın tadı çok kötüydü ya :KK50:

sabah

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
12 s.zeytin
peynir
3 k.kayısı
1 b.süt

ve kilo bildirimim

bayramdan önce 64
bugün gene 64 ama tabikide kabızım
buna da şükür + çıkmadı en azından :KK31:

tesekkur ederim canım .. Rüyalarım karatay ile gerçekleşti .. 3 beden zayıfladım 1 beden sonra korumaya gececeğim ..

canim söyle yap gecen haftaki kilo bölümüne 14 gunnonceki kilom yaz .. Böylede biz kabul ederiz ..
:KK1:

basarilar ..
maaşaallah sana... 3 beden...
a45dabef4002.gif
şu günaydınlara bayılıyorumm..
Kilo 2 hafta önceki kilomla aynı benim 55.7:112:

Sersumum Oyam gibi sıfır kaçamakla bi haftada ne kadar vereceksin den istersen:KK54:
sanada maaşaallah.. darısı başımıza...
ben de kaçtım kısslar..kısırımı yapıp işe gidicem:KK34:..vee pastadan 1 çatal bile yemiycemm..En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

:KK55::KK55::KK55:

süpersin sersum.. bende bende diycem ama.. sabah gene yedim cısssları.. offf pöff... :/

benim kaynanamda margarini bolca kullanır yemeklerde,özellikle tatlılarda.
dün akşam oğlum seviyor diye şöbiyet getirmiş.kırılmasın diye bişey diyemedim.sağol eline sağlık dedim.
ama ev halkına yediremem.vericem birilerine ama kendi yemiyceğim şeyi başkalarına vermeyide hiç sevmiyorum
:KK50:

Canlarım, listeyi kim yapıyor bugün?

Kimse yapmıyorsa ben yapabilirim sanırım. 14:00 e kadar bildirimleri beklerim. Sonra da yayınlarım 15:00 gibi. Öpüyorum hepinizi.

Canlarım, listeyi kim yapıyor bugün?

Kimse yapmıyorsa ben yapabilirim sanırım. 14:00 e kadar bildirimleri beklerim. Sonra da yayınlarım 15:00 gibi. Öpüyorum hepinizi.

Bence liste işini bi düzene oturtmak lazım Oyam bugün senden başkasından ses çıkmadı bence listeyi düzenleyelim eskisi gibi herkes sırayla yapsın:KK34:

sürekli tartıldığım tartı yanımda olmadığı için kilo bildrimi yapmıyorum, ptesi haber vercem umarım zayıflamısımdır,sanki zayıfladım gibi hissediyorum ama bilemiyorum tabi

menevsehülya sen hamile değilmisin canım artık kilo vermeyi unut,bundan sonra kilo alma dönemin baslıyor

kızlar bu arada baya kilolar verilmiş bravo herkese

benim kaynanamda margarini bolca kullanır yemeklerde,özellikle tatlılarda.
dün akşam oğlum seviyor diye şöbiyet getirmiş.kırılmasın diye bişey diyemedim.sağol eline sağlık dedim.
ama ev halkına yediremem.vericem birilerine ama kendi yemiyceğim şeyi başkalarına vermeyide hiç sevmiyorum
:KK50:

ya canım margarini yemeklerde ben hiç yiyemiyorum kayınvalidem de aksine kullanıyor.
Eşim akşam kırılmasın diye yedim ama çok kötüydü ya bana da aynısı oluyor yemiyorum
döküncede üzülüyorum günah oluyor :KK50:

menevsehülya sen hamile değilmisin canım artık kilo vermeyi unut,bundan sonra kilo alma dönemin baslıyor

canım hamile olduğum konusunda pazartesi doktor taksdik edince emin olucam biliyorum
ama emin olmakta önemli kilo verme konusuna gelince ekmek yemiyorum zaten bıraktım
diğer yediklerime de bundan sonra dikkat edicem canım :KK56:

X