Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım , yani sen şimdi 15.15 de yedin ve yatana kadar bi daha yemeyecek misin? Minimum 8-9 saat açlık...Ben valla inanamıyorum senin gibi insanlara.Bravo gerçekten.Nasıl dayanabiliyorsunuz ?

canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum
o yüzden ac kalıp kilo vermem lazım hemencecik

selam kızlarr bugün musmutluyum sabah tartıda 101'i gördümmm inşallah haftaya 99 olurum da artık şu 3 hanelilerden kurtulurummmm

menü ve spor:

Kahvaltı: 3 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, trabzon tel peynir, 1 avuç ceviz , 1 brdk süt

Öğle: baharatlı tavuk, tel peynir, 1 brdk ayran

Akşam: 1 kase çorba, yoğurt, 1 avuç badem

1 brdk yeşil çay

Su: 2 lt

1 brdk yeşil çay

SPOR: leslie 1 mil + 100 leg magic + 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma

Son düzenleme:

ama bu karataylık bi menü değil ki
selam kızlar 1 saat yuruyup geldım sımdıde ıkıncı ogunumu yıycem

afıyet olsun canım benım menum

yemek ısınana kadar 1 bardak süt
domateslı kavurmalı yumurta
fasulye tursusu kavurması
fındık,1 ısırık tahın helva,omega3

sımdıde cayy

afiyet olsun canım

sana da afiyet olsun canım

bende senin azmine yaptığın spora özenip gaza geliyorum,sen 2 li haneleri de görürsün eminim ki istediğin kiloya da inersin

tebrik ederim azmin daim olsun

canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum

Başın sağolsun hayatım , çok üzüldüm gerçekten.Dayanabildikten sonra o açlığa ne güzel.Bünyeden bünyeye göre de değişiyor sanırım , ben hep açım yawww :)

başın sağolsun canım....inşallah hemen kilolarından kurtulur da yeniden bebek sahibi olursun

Tebriks ve takdirs...Çok azimlisin hakikaten , kısa zamanda musmusmutlu olacağına dair inancım tamdır :)

bende senin azmine yaptığın spora özenip gaza geliyorum,sen 2 li haneleri de görürsün eminim ki istediğin kiloya da inersin

tebrik ederim azmin daim olsun

Tebriks ve takdirs...Çok azimlisin hakikaten , kısa zamanda musmusmutlu olacağına dair inancım tamdır :)

teşekkür ediyorum beybileerrrr inşallah hep beraber musmutlu oluruuzzzz, ideal kglarımıza gelippp

2 haftadır bildirim de itinayla bulundum.Ben neden listeye alınmadım .:44:kÜSTÜM İŞTEEEE

evet canım akıllanalım artık
karbonatlı su ne işe yarıyor acep:44::44:

üzülme tatlım,bu hafta 0 kaçamakla 78 leri bile görürüsün sen

tebrikler oyam,züppersin

sağol datlummm..inşallah

yürüyüşümü yapayım,sonra dışarda da yürüycem

maaşaallah sana... 3 beden...

şu günaydınlara bayılıyorumm..

sanada maaşaallah.. darısı başımıza...

süpersin sersum.. bende bende diycem ama.. sabah gene yedim cısssları.. offf pöff... :/
sen de yaparsın tatlım
Bence liste işini bi düzene oturtmak lazım Oyam bugün senden başkasından ses çıkmadı bence listeyi düzenleyelim eskisi gibi herkes sırayla yapsın
evet bence de bir düzen lazım
30 dk bantta,1 saat de dışarda yürüdüm

Son düzenleme:
Başın sağolsun hayatım , çok üzüldüm gerçekten.Dayanabildikten sonra o açlığa ne güzel.Bünyeden bünyeye göre de değişiyor sanırım , ben hep açım yawww :)

bende hep acım ya hatta dün carsıda simitçiler vardı,simit tepsilerini alıp kaçmak istedim,elinde simit olanların elinden simitlerini alıp kacasım geldi
kardeşime diyorum ki ısırıcam ısırıcam diyorum,ablam kafayı yedi gözümüz aydın diyo

menü bildirimi yapıp kaçıcam..
eşim film izleyelim Behsat Ç.ye kadar dedi

sabah

yarım muz
4-5 ceviz

öğlen

2 tabak kısır

akşam
kıymalı yumurtalı ıspanak
3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça
kola ve fanta

kaçamaksız 2. gün ..ama 2 gündür bulgur fazla onu da azaltmam lazım.

Son düzenleme:
evet canım akıllanalım artık
karbonatlı su ne işe yarıyor acep:44::44:

sağol datlummm..inşallah

sen de yaparsın tatlım

evet bence de bir düzen lazım

suyun alkali olması için ya limon yada soda koymak gerekiyormuş içine ..ben mideme güvenmediğim için limon yerine karbonatlı su içtim canım ...dün bahsetmiştim ya ayşegül çoruhlunun alkali diyetinden ....

hava cok berbattı yürüyüş yapamadık hemen eve girdik evde 30 dakka step yaptım
heryerim kas olmaya basladı, bacagıma dokunan annem kardeşim hala şokta:)))

Son düzenleme:

bulguru evet azalt ve sakın kaçamak yapma bak söz verdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…