Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım , yani sen şimdi 15.15 de yedin ve yatana kadar bi daha yemeyecek misin? Minimum 8-9 saat açlık...Ben valla inanamıyorum senin gibi insanlara.Bravo gerçekten.Nasıl dayanabiliyorsunuz ?

canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum
o yüzden ac kalıp kilo vermem lazım hemencecik

selam kızlarr:KK16::KK16::KK16::KK16: bugün musmutluyum :KK70: sabah tartıda 101'i gördümmm:KK76::KK76::KK76: inşallah haftaya 99 olurum da artık şu 3 hanelilerden kurtulurummmm:KK9::KK9:

menü ve spor:

Kahvaltı: 3 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, trabzon tel peynir, 1 avuç ceviz , 1 brdk süt

Öğle: baharatlı tavuk, tel peynir, 1 brdk ayran

Akşam: 1 kase çorba, yoğurt, 1 avuç badem

1 brdk yeşil çay

Su: 2 lt

1 brdk yeşil çay

SPOR: leslie 1 mil + 100 leg magic + 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma

Son düzenleme:
ben bu sabah başladım karataya. menü bildirimi yapayım
1. öğün
biraz cısss yarım porsiyon su böreği
2. öğün
1 yeşil elma
3. öğün
haşlama et salata yoğurt yemeyi planlıyorum .

bol su
spor ?

ama bu karataylık bi menü değil ki:KK50::KK50::KK50:
selam kızlar 1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8: sımdıde ıkıncı ogunumu yıycem:KK56::KK56::KK56:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

afıyet olsun canım benım menum

yemek ısınana kadar 1 bardak süt
domateslı kavurmalı yumurta
fasulye tursusu kavurması
fındık,1 ısırık tahın helva,omega3

sımdıde cayy

afiyet olsun canım:KK16::KK16::KK16:
sanada afiyet olsun canım:KK16:
bende ikinci öğünümü yaptım geldim
sabah iki yumurtalı menemen badem peynir yedim
şimdide bir küçük karnıyarık yoğurt domates salatası yedim omegamı içtim bol bol su içtim

sana da afiyet olsun canım:KK16::KK16::KK16:

selam kızlarr:KK16::KK16::KK16::KK16: bugün musmutluyum :KK70: sabah tartıda 101'i gördümmm:KK76::KK76::KK76: inşallah haftaya 99 olurum da artık şu 3 hanelilerden kurtulurummmm:KK9::KK9:

menü ve spor:

Kahvaltı: 3 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, trabzon tel peynir, 1 avuç ceviz , 1 brdk süt

1 brdk yeşil çay

1 brdk yeşil çay

bende senin azmine yaptığın spora özenip gaza geliyorum,sen 2 li haneleri de görürsün eminim ki istediğin kiloya da inersin

menü ve spor:

1 brdk yeşil çay

1 brdk yeşil çay

tebrik ederim azmin daim olsun:KK9::KK9::KK9:

canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum

Başın sağolsun hayatım , çok üzüldüm gerçekten.Dayanabildikten sonra o açlığa ne güzel.Bünyeden bünyeye göre de değişiyor sanırım , ben hep açım yawww :)

başın sağolsun canım....inşallah hemen kilolarından kurtulur da yeniden bebek sahibi olursun:KK16::KK16:

menü ve spor:

1 brdk yeşil çay

1 brdk yeşil çay

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

menü ve spor:

1 brdk yeşil çay

1 brdk yeşil çay

Tebriks ve takdirs...Çok azimlisin hakikaten , kısa zamanda musmusmutlu olacağına dair inancım tamdır :)

bende senin azmine yaptığın spora özenip gaza geliyorum,sen 2 li haneleri de görürsün eminim ki istediğin kiloya da inersin

tebrik ederim azmin daim olsun:KK9::KK9::KK9:

Tebriks ve takdirs...Çok azimlisin hakikaten , kısa zamanda musmusmutlu olacağına dair inancım tamdır :)

teşekkür ediyorum beybileerrrr :KK16::KK16: inşallah hep beraber musmutlu oluruuzzzz, ideal kglarımıza gelippp:KK16::KK16:

Listemiz:

1 - Kaneel : %1,42
2 - Amiboid: %1,40
3 - İğneoyasi: %0,70
4 - Elifezgi : %0,45

5 - Menevsehulya : %0
6 - İyiniyetli : %0

7 - Sersum : +% 1
8 - Akrep33 : +%1,4

Önceki listeler kadar süslü olmadı, kusura bakmayın ama oğlumu okuldan alıcam, aceleye geldi.

Arep33, ben ve sanırım elif 2 haftalık bildirim yaptığımız için yüzdelerimizi 2ye böldüm. 2 haftalık bildirim yapan başka kimse varsa düzeltirim.

Eddoras bildirime başlayalı 2 hafta olmuş muydu, listede miydin hatırlayamadım. Listedeysen seni de eklerim.

Hepinizi öptüm. Karatay' a devam ettiğimiz için hepimize alkışşşş:KK9::KK9::KK9:

2 haftadır bildirim de itinayla bulundum.Ben neden listeye alınmadım .:44::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:kÜSTÜM İŞTEEEE:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım tabiki artık bi çatal bile kaçamak yok 3 ay önceye döndüm sinir oluyorum artık dün yazdığım gibi alkali olmaya da dikkat edicem karbonatlı su içmeye başladım ..senin de kilo vermeni artık çok istiyorum canım inan kendim vermiş kadar sevineceğim dikkat et bitanem
evet canım akıllanalım artıkEn Büyük KKEn Büyük KK
karbonatlı su ne işe yarıyor acep:44::44:

üzülme tatlım,bu hafta 0 kaçamakla 78 leri bile görürüsün sen:KK19::KK19:

tebrikler oyam,züppersin:KK52::KK52::KK9::KK9:

sağol datlummm..inşallah :KK19::KK19::KK16:
günaydın hanımlarr:KK3::KK3:
temizliğim bitti,kahvaltımı yaptım..birazdan da yürüyüşümü yapıciiim
:KK23::KK23:

-2 yumurtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-fıstık
-kuru üzüm

reglim geliyo sanırım,ağrı var ama tam teşrif etmiş değil kendisi:KK1::KK1:ona rağmen ben de 300 grcık vermişim.karatay boyunca 2. kez regl döneminde kilo veriyorum.bu bi devrim olmalı:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9:
yürüyüşümü yapayım,sonra dışarda da yürüycem:KK8::KK8::KK8:
maaşaallah sana... 3 beden...

şu günaydınlara bayılıyorumm..

sanada maaşaallah.. darısı başımıza...

süpersin sersum.. bende bende diycem ama.. sabah gene yedim cısssları.. offf pöff... :/
sen de yaparsın tatlım:KK16::KK16:
Bence liste işini bi düzene oturtmak lazım Oyam bugün senden başkasından ses çıkmadı bence listeyi düzenleyelim eskisi gibi herkes sırayla yapsın:KK34:
evet bence de bir düzen lazım:KK34::KK34:
30 dk bantta,1 saat de dışarda yürüdüm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK53::KK53::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Başın sağolsun hayatım , çok üzüldüm gerçekten.Dayanabildikten sonra o açlığa ne güzel.Bünyeden bünyeye göre de değişiyor sanırım , ben hep açım yawww :)

bende hep acım ya hatta dün carsıda simitçiler vardı,simit tepsilerini alıp kaçmak istedim,elinde simit olanların elinden simitlerini alıp kacasım geldi
kardeşime diyorum ki ısırıcam ısırıcam diyorum,ablam kafayı yedi gözümüz aydın diyo

menü bildirimi yapıp kaçıcam..
eşim film izleyelim Behsat Ç.ye kadar dedi :KK23::KK23:

sabah
:KK56::KK56:
yarım muz
4-5 ceviz

öğlen
:KK56::KK56::KK56:

2 tabak kısır

akşam:KK56::KK56:
kıymalı yumurtalı ıspanak
3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça
kola ve fanta :KK9::KK9::KK24::KK24:

kaçamaksız 2. gün ..ama 2 gündür bulgur fazla onu da azaltmam lazım.:KK45::KK45:

Son düzenleme:
evet canım akıllanalım artıkEn Büyük KKEn Büyük KK
karbonatlı su ne işe yarıyor acep:44::44:

sağol datlummm..inşallah :KK19::KK19::KK16:

sen de yaparsın tatlım:KK16::KK16:

evet bence de bir düzen lazım:KK34::KK34:

:KK53::KK53::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

suyun alkali olması için ya limon yada soda koymak gerekiyormuş içine ..ben mideme güvenmediğim için limon yerine karbonatlı su içtim canım ...dün bahsetmiştim ya ayşegül çoruhlunun alkali diyetinden ....

hava cok berbattı yürüyüş yapamadık hemen eve girdik evde 30 dakka step yaptım
heryerim kas olmaya basladı, bacagıma dokunan annem kardeşim hala şokta:)))

Son düzenleme:
menü bildirimi yapıp kaçıcam..
eşim film izleyelim Behsat Ç.ye kadar dedi :KK23::KK23:

sabah
yarım muz
4-5 ceviz

öğlen
:KK56::KK56::KK56:

2 tabak kısır

akşam:KK56::KK56:
kıymalı yumurtalı ıspanak
3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça
kola ve fanta :KK9::KK9::KK24::KK24:

kaçamaksız 2. gün ..ama 2 gündür bulgur fazla onu da azaltmam lazım.:KK45::KK45:

:nazar::KK9::KK9::KK9:bulguru evet azalt ve sakın kaçamak yapma bak söz verdin

X