Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aynen öyle,topikçe dağıldık resmen
kızlar size bişey sorcamm benn: Bu diyette tavuk ciğeri ve sakatatlar serbest mi? :44::44:

evet canım serbest..aramıza hoşgeldin bu arada

45 dk yürüyüş+100 mekik bugünkü sporum

1 hafta falan tartılmayı düşünmüyodum ama kaç kg aldım çok merak ediyorum...hem ilaçlar hem bolca bayram kaçamağı bana neye mâl oldu bakalım,yarın bi tartılayım da göreyim:18::18::18:

bence cumaya hiç bi fazlalık kalmaz sende canımcım maşallahın var ...hem hızlı alınan hızlı gider

valla bilmiyorum filizcim,bildiğin gibi değil acayip kaçamak yaptım bayramda...kendimi çok şiş hissediyorum
yarın görücem bakalım:18:

üzülme canımcım ..bak ben de ramazan bayramından beri aynı yerde yim..sersumcuğum da aynı neyse ki bayramlar bitti önümüz açık bizi sabote edicek bişi kalmadı ..senin alerji ilaçlarını daha ne kadar kullanman gerekli canım

alerjim geçinceye kadar kullanıyorum canım...geçmeden bırakırsam hapşırık krizine griyorum resmen:2::2:yakında geçer de bırakırım umarım ilaçları
aynen,yılbaşına kadar bahanemiz kalmadı artık

Esasım ben de seni merak ediyordum Mutlu huzurlu bi bayram geçir inş. ve dön aramıza:112:

sağol canım merak etme gelecem aranıza...

sağol canım evet bu kez ayrılmıcam burdan ayrılmak gerçekten kötü oluyor.birlikte olunca işler daha kolay .....

1.ÖĞÜN : 11:30
2 Yumurtadan çökelekli omlet
8 zeytin
domates
biber
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
adaçayı
yarım elma
1 taze kara erik

1.ÖĞÜN : 11:30
2 Yumurtadan çökelekli omlet
8 zeytin
domates
biber
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
adaçayı
yarım elma
1 taze kara erik

afiyet olsun ekmegim tatil günü gec kahvaltı keyfi yapmıssın

2.öğünüm 14.00 de bitti
1 kase tarhana
11 tane bulgurlu lahana sarma
3 içli köfte,2 ceviz,2 b ayran

Canım dün sabah ve bugün sabah 50 dakika artı dün akşam da 1 saat yürüdük eşimle amaaaaa demin bi sürü çikoleta yedim biri beni durdursunnn
Ben sabah tartılıp göreceğim hasarı

Canım dün sabah ve bugün sabah 50 dakika artı dün akşam da 1 saat yürüdük eşimle amaaaaa demin bi sürü çikoleta yedim biri beni durdursunnn
Ben sabah tartılıp göreceğim hasarı

yürüyüşlerin süpper iyiniyetlimama çikolatalar fena:18::18:ben bu bayram eve almadım ama annemde yediklerim yetti
sen de yeme kuzum yeme,bugün son olsun

merhaba kizlar anlasian nerez kacamagin dibine vurmus ve yarini tarti gunu ilan etmis bende catliyorum tartilmak icin ve yarin sabah bende tartilicam bakalim ne olduk etlerin ise yaramasini umuyorum tatlilarin ise yarammasini umuyorum bakalim ne olcekkkkk biz yoldayiz evini ozledim ve bayramda acayip yoruldum extra mesai yapmis gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…